با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

آشنایی با پارتیشن اختصاصی

پارتیشن اختصاصی

پارتیشن اختصاصی از انواع منحصر بفرد تقسیم کننده های مورد استفاده در اماکن مختلف به خصوص در ادراه ها و اماکن عمومی می باشند. در واقع از انواع پارتیشن های پرکاربرد که به عنوان جدا ساز محیط به عنوان یک وسیله اختصاصی در فضای خصوصی و نیمه خصوصی کاربردی گسترده دارد پارتیشن اختصاصی است.

پارتیشن اختصاصی همانند انواع دیگر از پارتیشن های تولید شده دارای تنوع در طرح و رنگ می باشد تا مطابق با سلایق گوناگون قابل تهیه باشد و با ابعاد مختلفی ساخته می شود تا قابلیت استفاده در مکان های مختلف با مساحت کوچک و بزرگ را داشته باشد.

پارتیشن اختصاصی

تنوع در ساخت پارتیشن اختصاصی

وجود تنوع در متریال مورد استفاده برای تهیه پارتیشن اختصاصی موجب می شود تا خریداران بتوانند با توجه به نوع طراحی و دکوراسیونی که مد نظر دارند نوع دلخواه از پارتیشن اختصاصی را انتخاب کنند. علاوه بر این با توجه به کارکردی که از پارتیشن اختصاصی مورد نظر است نوع مناسبی از آن را می توان نصب کرد.

انواع پارتیشن اختصاصی از قاب فلزی و یا پنل آلومینیومی ساخته می شوند و در انواع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره به بازار عرضه می گردند.

پارتیشن از جنس متفاوت مثل ام دی اف و با تنوع رنگی بالا ساخته می شود نا هماهنگ برای استفاده با سبک های دکوراسیون موجود در اماکن مختلف باشد.

ضخامت انواع جداره های پارتیشن از جنس متفاوت با یکدیگر فرق می کند تا مقاومت آن در برابر حرارت و رطوبت سنجیده شود.

انواع پارتیشن اختصاصی با ارتفاع متفاوتی ساخته می شوند و برای مکان هایی که جداسازی کامل برای محیط از کف تا سقف مورد نظر می باشد از نوعی پارتیشن استفاده شود که ارتفاع آن زیاد باشد. این نوع جداسازی سبب خلق محیطی کاملا اختصاصی می شود که به ویژه برای کارمندان یک اداره انتخابی مناسب است.

پارتیشن اختصاصی

کاربرد مناسب انواع پارتیشن اختصاصی

انواع پارتیشن اختصاصی به منظور ایجاد فضایی آرام و جداسازی بخش های مختلف در ابعاد کوچکتر در مکان های اداری پرکاربرد می باشد و برخی از مدل های پارتیشن به عنوان عایق مناسبی جهت ورود رطوبت و صدا هستند.

قیمت فروش پارتیشن بسته به ابعاد، رنگ و جنس مواد به کار گرفته شده برای ساخت پارتیشن تعیین می گردد. انواع پارتیشن اختصاصی به عنوان یک عنصر مفید جایگزین مناسبی به جای استفاده از دیوار در محیط های گوناگون می باشند.

پارتیشن به منظور جداسازی فضا در نوع مناسب به صورت موقت و یا دائم مورد استفاده قرار می گیرد و انواع پارتیشن را می توان بدون آسیب رساندن به کف محل مورد نظر و در مدت زمانی کوتاه نصب کرد.

پارتیشن

انواع پارتیشن اختصاصی

انواع پارتیشن اختصاصی از نظر ساختار و جنس ساخت شامل: پارتیشن اختصاصی آلومینیومی با شیشه دو جداره، پارتیشن آلومینیومی با شیشه تک جداره، پارتیشن دو جداره آلومینیومی و شیشه دو جداره سن پلاس شده طرح دار، پارتیشن دو جداره با درب ورودی و پارتیشن آلومینیومی با شیشه دو جداره سکوریت شده می باشد.

مزایای استفاده از پارتیشن اختصاصی

مهم ترین مزیت استفاده ازاین محصول پیشگیری از هدر رفتن انرژی در محیط های گوناگون اداری و تجاری، قابلیت نصب سریع و آسان، قابلیت استفاده از نور طبیعی پس از نصب و امکان جا به جایی راحت می باشد.

پارتیشن اختصاصی

انتخاب مناسب پارتیشن اختصاصی

برای انتخاب نوع مناسب از پارتیشن بهتر است به موارد مختلفی از جمله مساحت محیطی که قرار است پارتیشن بندی شود توجه شود. به عنوان مثال اگر قرار است پارتیشن اختصاصی برای فضای کوچک نصب شود از نوع کوچکتر استفاده شود و به رنگ و فرم مناسب پارتیشن با توجه به دکوراسیون محیط توجه شود.

کاربرد انواع پارتیشن اختصاصی

پارتیشن اختصاصی

انواع پارتیشن اختصاصی علاوه بر محیط های رسمی و اداری قابلیت نصب در فضای داخلی منازل مسکونی را دارند و نوع مرغوب آن از طول عمر بالایی برخوردار می باشد.

در بسیاری از محیط های مختلف که دارای دیوار و یا ستون کج می باشد به منظور زیبا سازی در طراحی دکوراسیون داخلی از این محصول استفاده می شود. در بسیاری از منازل مسکونی بزرگ به منظور جداسازی قسمتی از اتاق نشیمن از پارتیشن استفاده می شود.

در مقایسه این نوع پارتیشن و ساخت دیوار می توان گفت انواع پارتیشن اختصاصی برای نصب نیاز به لوازم اضافی ندارند و با صرفه جویی در میزان وقت و انرژی می توان محیطی آرام و به دور از شلوغی را در فضاهای مختلف ایجاد کرد حال آن که امکان ساخت دیوار در تمامی محیط ها امکان پذیر نمی باشد و ساخت آن هزینه زیادی را در پی خواهد داشت.

انواع مرغوب این پارتیشن با استفاده از طاق پلی کربنات ضد ضربه و ایمن می باشد و با قیمت بالاتری به فروش می رسند. پارتیشن اختصاصی در دو نوع ثابت و متحرک با لوازم جانبی متفاوت ساخته می شود و در مکان های مختلف با انتخاب دلخواه خریداران قابل نصب می باشد.

پارتیشن اختصاصی

نصب انواع پارتیشن اختصاصی

در مورد اجرای این محصول یکی از مهم ترین مواردی که باید مورد توجه قرار بگیرد انتخاب نوع مناسب از پارتیشن و نصب تخصصی آن است. نصب مناسب پارتیشن سبب می شود که نگهداری از آن راحت بوده و بتوان از مزایای استفاده از پارتیشن اختصاصی به شکل مناسب بهره مند شد.

مهم ترین گام در مورد نصب و راه اندازی آن انتخاب نوع مناسبی از پارتیشن می باشد که متناسب با محل مورد نظر انتخاب می شود.

در مورد انتخاب پارتیشن اختصاصی باید به متراژ محل نصب توجه شود و با در نظر داشتن مساحت موجود نوعی از پارتیشن استفاده شود که جای زیادی اشغال نکند و استفاده بهینه از فضا وجود داشته باشد.

انتخاب رنگ و طرح این محصول بسیار مهم است و باید با توجه به طرح غالب در محیط در نظر گرفته شود تا علاوه بر کارایی بیشتر سبب زیبایی محل شود. همچنین بهتر است این نوع پارتیشن در قسمت هایی از محل نصب شوند که کنج و یا قسمت های کج و ناقص موجود در فضا را به شکل مناسبی پوشش دهند.

اگر در محل مورد نظر جابجایی زیاد وجود دارد بهتر است از پارتیشن هایی با قابلیت بیشتر و از نوع متحرک استفاده شود.

 

به اشتراک بگذارید:

دیدگاه ها بسته شده اند.