با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

قیمت پارتیشن

قیمت پارتیشن

تعیین قیمت مناسب برای انواع پارتیشن با توجه به فاکتورهای مختلفی صورت می گیرد و عوامل متعددی در تعیین قیمت پارتیشن در انواع مختلف تاثیر گذار هستند. اما آنچه که به وضوح مشاهده می شود در تعیین قیمت پارتیشن، عواملی مانند کیفیت و مرغوبیت ساخت و نوع مواد به کار رفته همین طور مقدار مواد مصرفی در ساختار پارتیشن در بالا رفتن قیمت آن تاثیر دارند.

امروزه تنوع در ساخت انواع پارتیشن که با کاربردهای متفاوتی  توسط تولید کنندگان متعدد به بازار عرضه می شود افزایش یافته است و بسته به نوع استفاده یا کاربردی که پارتیشن دارد و جنس ساخت آن با قیمت های مختلفی به فروش می رسد.

پارتیشن

قیمت پارتشین نسبت به سایر تقسیم کننده ها مناسب تر است

 

کاربرد انواع مدل های پارتیشن برای تقسیم یک فضا به شکل مطلوب در مقایسه با ساخت دیوار دارای قیمت مناسب تری می باشد و در مکان هایی که امکان ساخت دیوار وجود ندارد یا وقت و هزینه کافی در نظر گرفته نشده است انتخاب نوع دلخواه از پارتیشن می تواند با هزینه کمتر، صرفه جویی در وقت و امکان جا به جایی راحت تر مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت پارتیشن

مهم ترین کاربرد پارتیشن

مهم ترین کاربرد انواع پارتیشن در فضای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری کمک به جداسازی موقت فضا، ایجاد محیطی آرام و به دور از شلوغی، زیبا سازی در فضای داخلی و صرفه جویی در میزان هدر رفتن انرژی همین طور خصوصی سازی مکان مورد نظر با سرعت نصب بالا برای انواع پارتیشن مورد استفاده می باشد.

تعیین قیمت پارتیشن در مدل های مختلف

قیمت پارتیشن به طور کلی در هر نوعی که باشد با توجه به متراژ محل مورد نظر و میزان استفاده از ابعاد پارتیشن سنجیده می شود. اغلب در مکان های بزرگتر با متراژ بیشتر به دلیل استفاده از پارتیشن با تعداد صفحات بیشتر و ابعاد بزرگتر برای تقسیم بندی فضا قیمت پارتیشن بیشتر می شود.

قیمت پارتیشن هایی با ارتفاع بیشتر به دلیل مواد مصرفی بیشتر نسبتا بالاتر است و زمانی که در ابعاد بزرگ تر تا سقف نصب می شوند در نهایت قیمت تمام شده آنها بالاتر می رود.

قیمت پارتیشن در انواع مختلف کاربردی متفاوت است به عنوان مثال پارتیشن های فانتزی که جهت دکور مورد استفاده هستند متفاوت از پارتیشن هایی با ارتفاع بیشتر و کاربردی حرفه ای تر در اماکن اداری و ساختمان های تجاری  قیمت گذاری می شوند.

قیمت پارتیشن

قیمت در انواع مختلف پارتیشن

انواع مدل های پارتیشن که در محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرد اغلب از ترکیب چوب و شیشه ساخته می شود. جنس چوب و شیشه به کار گرفته شده برای ساخت آن از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت پارتیشن برای فروش و عرضه می باشد.

انواع پارتیشن اداری به صورت تک جداره و دو جداره ساخته می شود و با متریال های مختلف دارای عناوین شناخته شده ای هستند. از جمله آنها پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلمینیومی و پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال انواع پارتیشن ام دی اف که از لایه های بیشتری تشکیل شده اند با قیمتی بالاتر نسبت به پارتیشن هایی با ضخامت کمتر عرضه می شوند چون قیمت اولیه آنها در بکارگیری مواد مصرفی بیشتر است.

پارتیشن هایی که متریال مصرفی در آنها بیشتر باشد مانند انواع پارتیشن دوجداره در نهایت قیمت بالاتری خواهند داشت.

قیمت پایه برای انواع پارتیشن در نهایت با استفاده از تجهیزات مصرفی بیشتر از جمله قفل و یراق آلات بالاتر است.

انواع پارتیشن اداری دست دوم  دارای قیمتی مناسب می باشد و افرادی که به دنبال خرید پارتیشن با قیمت ارزان هستند می توانند نوع کارکرده آن را تهیه کنند. مهم ترین مشکلات خرید پارتیشن دست دوم امکان مناسب نبودن با فضای مورد نظر افراد می باشد. از این رو بیشتر افراد برای انتخاب پارتیشن دلخواه بسته به میزان هزینه ای که برای خرید آن در نظر گرفته اند نوع مناسب  پارتیشن را از شرکت تولیدی معتبر تهیه می کنند.

کاربرد پارتیشن با استفاده از یراق آلات و سایر تجهیزات اضافه که برای پارتیشن در نظر گرفته می شود در نهایت با قیمتی بالاتر عرضه می گردد.

پارتیشن

انواع پرکاربرد پارتیشن با تنوع قیمتی

یکی از انواع پارتیشن پر کاربرد در محیط های خصوصی و نیمه خصوصی اداری پارتیشن متحرک می باشد. قیمت پارتیشن متحرک  بسته به نوع استفاده، متراژ محل مورد نظر و متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است. این محصول قابلیت جابجایی به شکل مناسبی دارد از این رو امکان استفاده از آن در اماکن عمومی و خصوصی بیشتر است.

از انواع پارتیشن های پر کاربرد در محیط اداری و منازل مسکونی پارتیشن شیشه ای می باشد. پارتیشن سکوریت جزء اصلی این محصول را تشکیل می دهد و قیمت آن بسته به نوع شیشه به کار رفته، ضخامت شیشه، رنگ، متراژ و ابعاد پارتیشن تعیین می شود که در نمایندگی های مختلف با قیمت متفاوتی به فروش می رسد.

پارتیشن ام دی اف یکی از انواع پرکاربرد در محیط اداری می باشد که با قیمت مناسبی با توجه به ویژگی های ساختاری به فروش می رسد و با رنگ های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن

ویژگی مشترک انواع پارتیشن

تمامی پارتیشن های به تولید رسیده دارای ویژگی های مشترکی می باشند. مهم ترین آنها شامل: امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع، دارای اندازه دلخواه، امکان نصب در تمامی محیط ها و دکوراتیو بودن آن ها می باشد. مهم ترین مزیت انواع پارتیشن نسبت به ساخت دیوار، انتقال نور مناسب، امکان نصب آسان بدون آسیب رساندن به کف و ایجاد  یک محیط مدرن و مهم تر از همه قیمت پارتیشن است که نسبت به دیوار ارزان تر است.

به اشتراک بگذارید:

دیدگاه ها بسته شده اند.