ساخت دیوار با ام دی اف | ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ دکوتاپ- نصب پارتیشن اداری

ساخت دیوار با ام دی اف در اداره و شرکت یا همان نصب پارتیشن اداری ام دی اف دوجداره و تکجداره یکی از پرطرفدارترین خدمات مجموعه دکوتاپ است که خدمت مشتریان گرامی در تهران و حومه به قیمت منصفانه عرضه می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و استعلام قیمت و خرید پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه‌ای کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ تماس حاصل کنید. در ضمن برای آشنایی بیشتر با نحوه ساخت دیوار با ام دی اف هم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

نحوه ساخت دیوار با ام دی اف فوری و کم هزینه

همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم، منظور از ساخت دیوار با ام دی اف، همان نصب پارتیشن ام دی اف است که امروزه به طور گسترده در فضاهای اداری و شرکتی، سالن زیبایی، کافی شاپ، خانه، کلینیک، مراکز خرید و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین اگر شما هم قصد دارید برای زیباسازی فضای داخلی و بهبود سبک دکوراسیون آن، از چنین روشی استفاده کنید؛ بهتر است با مراحل تولید و نصب آن به خوبی آشنا شوید و از جزئیات پروژه اطلاع یابید.

ساخت دیوار با ام دی اف | ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ دکوتاپ- نصب پارتیشن اداری

مرحله اول؛ بررسی ابعاد فضا و انتخاب طرح مورد نظر

در وهله اول باید ابعاد فضای مورد را اندازه‌گیری کنید و مقدار متریال مورد نیاز را تخمین بزنید. در این مرحله حتما باید از طرحی که قصد اجرای آن را دارید، مطمئن شده باشید و اندازه‌گیری‌ها‌ و محاسبات خود را بر طبق آن انجام دهید. به عنوان مثال؛ پارتیشن‌ها در سه نوع کوتاه، نیمه بلند و تا سقف اجرا می‌شوند. مسلما مقدار ام دی اف مورد نیاز برای اجرای یک دیوار ام دی اف که قرار است تا سقف امتداد یابد، نسبت به دیوار کوتاه بیشتر خواهد بود.

همچنین در مورد نوع پارتیشن هم باید به خوبی بدانید که نیاز به پارتیشن تک جداره دارید یا دوجداره؛ پارتیشن اداری موردنظرتان، تمام ای دی اف خواهد بود یا به متریال‌های دیگری مانند شیشه و آلومینیوم هم نیاز خواهید داشت و…؛ مسلما تمام این موارد بر طرحی که قرار است به اجرا درآورید، اثرگذار بوده و قیمت نهایی کار را تغییر خواهند داد.

برای استعلام قیمت و خرید پارتیشن اداری با مجموعه دکوتاپ تماس بگیرید:

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

ساخت دیوار با ام دی اف | ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ دکوتاپ- نصب پارتیشن اداری

مرحله دوم؛ آنالیز نتایج و تهیه ورقه‌های ام دی اف

در این مرحله باید از محاسباتی که انجام داده‌اید، به خوبی اطمینان حاصل کنید و در نهایت ورقه‌های ام دی اف مورد نیاز را از یک مرکز معتبر خریداری کرده و با دستگاه‌های مربوطه براساس طرح اجرایی موردنظر خود، برش دهید تا آماده نصب و اجرا شوند.

در ضمن به یاد داشته باشید که پس از برش ورقه‌ها، باید با نواز پی وی سی لبه آن‌ها را بپوشانید تا ضمن زیبایی، از فرسایش و خوردگی آن‌ هم جلوگیری شود. لازم به ذکر است که کلیه خدمات مذکور، به صورت صفر تا صد (از بازدید محل، محاسبه متراژ و تعیین قیمت گرفته تا نصب و اجرای انواع پارتیشن اداری شیشه ای و ام دی اف تکجداره و دوجداره) توسط مجموعه دکوتاپ با کیفیت تضمینی و قیمت مقرون به‌صرفه و حتی به صورت اقساطی، ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، همین حالا می‌توانید با ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: انواع پارتیشن اداری شیشه ای و ام دی اف- دکوتاپ

ساخت دیوار با ام دی اف | ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ دکوتاپ- نصب پارتیشن اداری

مرحله سوم؛ اجرا و نصب دیوار پارتیشن

برای ساخت دیوار با ام دی اف، نیاز به ستون‌های عمودی خواهد بود که باید به صفحات افقی متصل شوند. شما باید این ستون‌ها را به وسط، بالا و پایین ورقه‌ها نصب کنید تا هر لت، پس از نصب استحکام بیشتری داشته باشد و بر اثر ضربه یا جابه‌جایی دچار شکستگی نشود. برای نصب ستون‌ها ابتدا باید محل نصب آن‌ها را علامت گذاری کنید. سپس با پیچ آن‌ها داخل ورقه‌ها نصب نمایید.

مرحله چهارم؛ نصب چارچوب

حالا نوبت به نصب چارچوب برای درب می‌رسد. لطفا توجه داشته باشید که معمولا چارچوب درب‌ها باید از هر طرف ۵ سانتی‌متر بلندتر باشد. در هر طرف از دهانه باید یک تیرک اصلی را به ارتفاع کامل در بخش بیرونی نصب کنید و بعد یک قید کوتاه‌تر نیز در داخل دهانه قرار دهید.

حالا باید یک قطعه افقی یا همان قید را روی دو تیرک عمودی نصب کنید. سپس تیرک کوتاه‌تر را بین قید مذکور قرار دهید و صفحه بعدی را برای ادامه چیدمان دیوار نصب کنید. در اخرین مرحله از ساخت دیوار با ام دی اف نیز باید زمانی که تیرک آخر را نصب کردید، صفحه پایینی را در هر دهانه ببرید. حالا دیوار شما برای نصب در محل مورد نظر آماده است.

ساخت دیوار با ام دی اف | ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ دکوتاپ- نصب پارتیشن اداری

مقایسه هزینه های ساخت دیوار با ام دی اف و آجر

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای هر کس پیش آید این است که ساخت دیوار با ام دی اف یا آجر؟ در سالیان اخیر تبدیل یک اتاق به دو اتاق با ام دی اف بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دلیل این امر را می‌توان تفاوت هزینه‌های ساخت دیوار با آجر و ام دی اف دانست. به همین دلیل قصد داریم در این بخش هزینه ساخت پارتیشن با ام دی اف و دیوار را مقایسه کنیم.

آجر نسبت به پارتیشن ام دی اف استحکام بیشتری دارد و مقاومت بالاتری از خود نشان می‌دهد. از نظر وزنی نیز سنگین‌تر است و موجب افزایش هزینه‌های فونداسیون و اسکلت ساختمان می‌شود‌. به همین دلیل هزینه آجر بالاتر از پارتیشن است.

توجه داشته باشید که نصب آجر زمان‌برتر و دشوارتر از ام دی اف است و به نیروی کار ماهرتری نیاز دارد. در واقع می‌توان گفت هزینه نصب آجر نیز نسبت به هزینه نصب پارتیشن بیشتر است. همین موضوع باعث می‌شود تا پارتیشن بندی با ام دی اف هزینه مناسب‌تری نسبت به ساخت اتاق جدید با آجر داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال کاهش هزینه‌های خود هستید، ساخت اتاق با ام دی اف گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؟ | قیمت ۱۴۰۳_ دکوتاپ

ساخت دیوار با ام دی اف | ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ دکوتاپ- نصب پارتیشن اداری

قیمت و خرید دیوار و پارتیشن ام دی اف و شیشه ای

در این مطلب به بررسی نحوه ساخت دیوار با ام دی اف پرداختیم و دانستیم که می‌توان با خرید و نصب انواع پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه‌ای، جلوه فوق‌العاده زیبا و مدرنی در فضای شرکت و اداره خود به وجود آورد. همچنین گفتیم که بدین منظور می‌توانید از خدمات ما هم بهره‌مند شوید.

ضمنا به یاد داشته باشید که با ارزش‌ترین دارایی ما در مجموعه دکوتاپ رضایت شما عزیزان است؛ به همین دلیل همواره در تلاش خواهیم بود تا با تولید و عرضه انواع پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای و ام دی اف؛ و دیوارکوب‌های باکیفیت به قیمت منصفانه، شاهد لبخند رضایت بر لبان پرمهرتان باشیم.

لطفا شما هم تجربیات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوع مطرح شده در بخش کامنت‌ها‌ با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید، تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. از اینکه تا پایان همراه ما بودید، صمیمانه سپاسگزاریم.

برای استعلام قیمت و خرید پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه ای می‌توانید از طریق این شماره تلفن: ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ با ما در مجموعه دکوتاپ پارتیشن در ارتباط باشید؛ و سفارش خود را جهت تولید و نصب انواع پارتیشن‌های شرکتی ثبت کنید، همچنین از مشاوره رایگان متخصصان مجموعه نیز بهره‌مند شوید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.