راهنمای خرید پارتیشن اداری دکوتاپ

راهنمای خرید پارتیشن اداری مجموعه‌ای از توصیه‌های متخصصان است که کمک می‌کند شانس بیشتری برای تجربه خریدی موفقیت‌‌آمیزتر داشته باشید. قرارگیری در مسیر خرید پارتیشن برای بسیاری از افراد با چالش همراه خواهد بود.

تنوع پارتیشن‌ها، کیفیت و ویژگی‌های متفاوت آن‌ها نسبت به یکدیگر باعث می‌شود تا همواره این سوال مطرح شود که کدام یک از گزینه‌های موجود برای خرید بهترند؟ در هنگام خرید پارتیشن به چه نکاتی باید توجه کرد؟ اگر در مسیر ثبت سفارش پارتیشن اداری هستید، مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

نکات مهم راهنمای خرید پارتیشن اداری که نباید از آن غافل شد!

در این بخش از راهنمای خرید پارتیشن اداری قصد داریم به شما بگوییم که در مسیر ثبت سفارش این محصول به چه نکاتی باید توجه داشته باشید.

حالا که قرار است هزینه‌ای را برای خرید این دیوار جدا کننده صرف کنید، پس چه بهتر که انتخابی درست داشته باشید تا بتوانید به اهدافی که از پارتیشن‌بندی در سر دارید، دست یابید.

از مهم‌ترین نکاتی که در خرید پارتیشن اداری نباید از آن غافل شد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

راهنمای خرید پارتیشن اداری دکوتاپ

نوع پارتیشن

پارتیشن‌های اداری انواع مختلفی دارند که هر یک نسبت به دیگری متفاوت است. شناخت این محصولات و ویژگی‌های آن‌ها قبل از انتخاب و خرید ضروری است. تنوع پارتیشن‌های اداری موجود در بازار بسیار زیاد است. از مهم‌ترین این پارتیشن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارتیشن اداری شیشه‌ای

پارتیشن اداری شیشه‌ای نوعی پارتیشن مرغوب و با کیفیت است که به دلیل استفاده از متریال شیشه بدین نام شناخته می‌شود. این محصول در طرح‌ها، اندازه و رنگ‌های مختلفی ساخته و وارد بازار می‌شوند.

  • پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف از دیگر پارتیشن‌های محبوب بازار محسوب می‌شود که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این محصول فوق‌العاده نیز طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارد و در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود و به دلیل حفظ حریم خصوصی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

  • پارتیشن اداری چوبی

پارتیشن اداری چوبی یک نوع پارتیشن مرغوب اما گران‌ قیمت است که به دلیل ظاهر لوکس بسیار محبوب شده است. این پارتیشن اگرچه تنوع طرح و رنگ بالایی دارد اما به دلیل هزینه زیاد متقاضیان کمتری نسبت به دو نمونه قبلی دارد.

  • پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن اداری آلومینیومی از دیگر پارتیشن‌های موجود در بازار است که از قیمت مناسب و نصب آسانی برخوردار می‌باشد اما نسبت به نمونه‌های قبلی زیبایی‌های ظاهری کمتری دارد.

بیشتر بخوانید: پارتیشن اداری ام دی اف بخریم یا شیشه ای (11 دلیل مهم)

پارتیشن اداری ام دی اف

عایق‌بندی صوت

یکی از نکاتی که در راهنمای خرید پارتیشن اداری تاکید می‌شود که از آن غافل نشوید، قدرت پارتیشن در عایق‌بندی صوت است. البته باید بدانید که نوع پارتیشن بر روی قدرت عایق‌بندی آن تاثیر می‌گذارد. پارتیشن‌ اداری ام دی اف معمولا نسبت به نمونه‌های ساخته شده از شیشه بیشتر در برابر صوت از خود مقاومت نشان می‌دهد و صدا را کمتر از خود عبور می‌دهد. پارتیشن اداری چوبی نیز همچون محصولات ساخته شده از ام‌ دی اف قدرت بالایی در عایق‌بندی صوت دارند اما نمونه‌های آلومینیومی در برابر صوت ضعیف هستند.

عایق‌بندی حرارت

مقاومت در برابر حرارت یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که در هنگام خرید پارتیشن اداری نباید از آن غافل شوید. پارتیشن‌های اداری مقاومت متفاوتی در برابر حرارت از خود نشان می‌دهند. پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای معمولا مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت از خود نشان می‌دهند. این در حالی است که پارتیشن‌های ام دی اف ممکن است در هنگام تماس با حرارت دچار آتش سوزی شوند. البته استفاده از ورقه‌های ضد آتش‌سوزی در این زمینه می‌تواند کاربرد داشته باشد.

مقاومت در برابر عوامل خارجی

در راهنمای خرید پارتیشن اداری همچنین توصیه می‌شود که میزان مقاومت پارتیشن‌ها را در برابر عوامل خارجی در نظر بگیرید.

پارتیشن‌های شیشه‌ای به دلیل استفاده از شیشه نسبت به نمونه‌های ام دی اف مقاومت کمتری در برابر ضربه و فشار از خود نشان می‌دهند. البته باید بدانید که کیفیت متریال به کار رفته در ساخت پارتیشن نیز بر روی مقاومت آن در برابر ضربه و فشار اثر می‌گذارد. بنابراین این نکته را در نظر بگیرید که می‌خواهید پارتیشنی که خریداری می‌کنید چقدر در برابر عوامل خارجی مقاومت داشته باشد؟

پارتیشن ام دی اف سفید رنگ

میزان حفظ حریم خصوصی

پارتیشن‌های موجود در بازار در برابر حفظ حریم خصوصی افراد عملکرد متفاوتی از خود نشان می‌دهند. پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای به خصوص نمونه‌های دارای شیشه‌‌های شفاف در حفظ حریم خصوصی افراد عملکرد ضعیف‌‌تری از خود نشان می‌دهند. این در حالی است که نمونه‌های چوبی، ام دی اف و آلومینیومی می‌توانند به شما کمک کنند تا یک فضای کاملا خصوصی با ایجاد محدودیت در دید کاربران از بیرون پارتیشن به فضای داخل ایجاد کنید.

طرح و رنگ پارتیشن

پارتیشن‌‌های اداری در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ساخته و وارد بازار می‌شوند. همین تنوع رنگ باعث می‌شود تا دست خریداران در انتخاب محصولی متناسب با سبک دکوراسیون دلخواه‌شان کاملا باز باشد.

پارتیشن‌های ساده، طرح‌دار، کلاسیک، رنگی، براق، مات و … از مهم‌ترین طرح‌های موجود در بازار هستند.

لازم به ذکر است که مشاهده عکس پارتیشن اداری در انتخاب یک پارتیشن متناسب با سلیقه شخصی ‌می‌تواند موثر باشد.

تکجداره یا دوجداره بودن پارتیشن

یکی دیگر از نکاتی که در راهنمای خرید پارتیشن اداری تاکید بسیاری بر روی آن صورت گرفته است، تک جداره یا دو جداره بودن پارتیشن است.

پارتیشن‌‌های تک جداره تنها از یک لایه متریال ساخته شده‌اند. این در حالی است که در ساخت پارتیشن‌های دوجداره، دولایه متریال به کار می‌رود. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا پارتیشن‌های دوجداره در برابر فشار، ضربه، صوت و حرارت مقاومت بالاتری از خود نشان دهند.

بیشتر بخوانید: بهترین پارتیشن اداری شیشه ای تا 50 میلیون تومان _(مدل جدید1403)

پارتیشن شیشه ای اداری تک جداره فریم دار

برند و کیفیت مواد به کار رفته در ساخت پارتیشن

در هنگام سفارش پارتیشن اداری حتی به برند و کیفیت مواد به کار رفته در ساخت محصول نیز باید توجه داشته باشید. اگر محصول مورد نظر از متریالی با کیفیت ساخته شده باشد قطعا در برابر عوامل خارجی مقاومت بیشتری به خرج می‌دهد و عمر طولانی‌تری خواهد داشت. به همین دلیل توصیه می‌شود تا حد امکان سراغ محصولاتی بروید که کیفیت بالایی دارند. شاید این محصولات با هزینه بیشتری به فروش برسند اما قطعا شما را از هزینه کردن برای خرید مجدد و تعمیر بی‌نیاز خواهند کرد.

هزینه لازم برای خرید پارتیشن

قبل از هر گونه اقدام در مسیر خرید پارتیشن‌های اداری ضروری است که از قیمت این محصولات اطلاع یابید. هزینه پارتیشن اداری با توجه به فاکتورهایی مانند سایز، نوع، جنس، تعداد جداره‌ها، متریال به کار رفته و طرح و رنگ متفاوت است. هر چه پارتیشن مورد نظر شما خاص‌تر باشد برای خرید آن لازم است هزینه بیشتری صرف شود.‌

این نکته را در نظر بگیرید که در بیشتر مواقع پارتیشن‌های شیشه‌ای نسبت به نمونه‌های ام دی اف با قیمتی بیشتر به فروش می‌رسند.

قابلیت تحرک پارتیشن اداری

متخصصان در توصیه نامه‌هایی که تحت عنوان راهنمای خرید پارتیشن اداری به کار می‌روند بر روی بررسی پارتیشن از نظر قابلیت تحرک تاکید بسیاری دارند.

پارتیشن اداری را می‌توان به دو دسته متحرک و ثابت تقسیم‌بندی کرد. نمونه‌های متحرک قیمت بالاتری دارند و به کاربر این امکان را می‌دهند تا با اعمال تغییرات لازم میزان نور و دما را در محیط تنظیم کنند. این در حالی است که پارتیشن‌های ثابت چنین قابلیت را به شما نخواهد داد.

برای خرید پارتیشن اداری دکوتاپ می توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

پارتیشن شیشه ای اداری طرح دار

نوع کاربری پارتیشن اداری

یکی از مهم‌ترین مواردی که قبل از خرید پارتیشن نباید از آن غافل شوید، نوع کاربری محصول مورد نظر است. به عبارتی شما باید به طور دقیق مشخص کنید که هدفتان برای خرید و استفاده از پارتیشن چیست؟ دوست دارید محصول مورد نظر چقدر در ساخت یک فضای خصوصی به شما کمک کند؟ از پارتیشن خریداری در چه محیطی قرار است استفاده کنید؟ آیا محصول خریداری شده قرار است ظاهر دکوراتیو داشته باشد یا خیر؟

اندازه پارتیشن اداری

‌پارتیشن‌‌های اداری در سه اندازه کوچک، بزرگ و متوسط ساخته می‌شود. نمونه‌های کوچک بیشتر برای زیباتر کردن دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این در حالی است که نمونه‌های متوسط می‌توانند یک فضای خصوصی نسبی برای شما ایجاد کنند. چنانچه می‌خواهید با استفاده از پارتیشن حریم خصوصی خود را محفوظ بدارید، بهتر است سراغ پارتیشن‌های اداری بزرگ بروید. این محصولات با اتصال به سقف و کف می‌توانند شما را به هدف دلخواه‌تان از پارتیشن‌بندی برساند.

محل نصب پارتیشن اداری

بر اساس راهنمای خرید پارتیشن اداری ضروری است قبل از خرید پارتیشن مورد نظر محل نصب را مشخص کنید.

هنگامی که محل نصب پارتیشن اداری مشخص می‌گردد، می‌توانید با اندازه‌گیری‌های دقیق و اصولی یک قدم به ثبت سفارش محصول نزدیک‌تر شوید. توجه داشته باشید که پارتیشن‌های اداری را در هر فضایی از منزل و مکان‌های اداری و تجاری می‌توان نصب کرد اما ضروری است که برای انتخاب یک مکان مشخص برای نصب حتما با متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند، مشورت کنید.

پارتیشن اداری شیشه ای با شیشه مشکی دودی

امکانات اضافه پارتیشن اداری

آخرین نکته‌ای که در راهنمای خرید پارتیشن اداری تاکید می‌شود به آن توجه داشته باشید، امکانات اضافه پارتیشن خریداری شده است‌. برخی از پارتیشن‌ها دارای امکاناتی چون پنجره، درب و … هستند که ارزش آن را بالا می‌برند.

این امکانات به طور مستقیم بر روی قیمت پارتیشن اثر گذاشته و موجب محبوبیت بیشتر آن‌ها می‌شوند.

بهترین مرکز فروش پارتیشن اداری در تهران کجاست؟

مجموعه ما به پاس سالیان سال خدمت در زمینه تولید پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای و ام دی اف متنوع با حفظ کیفیت و قیمت توانسته نام خود را به عنوان یکی تر بهترین‌ها در این عرصه بر سر زبان‌ها بیاندازد. همین موضوع نیز باعث شده است تا تقاضا برای خرید محصولات ما روز به روز در حال افزایش باشد. شما می‌توانید برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت محصولات ما با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: پارتیشن اداری دوجداره بخریم یا تکجداره – (5 نکته مهم)

پارتیشن اداری شیشه ای (راهنمای خرید)

جمع‌بندی

در راهنمای خرید پارتیشن اداری نکاتی را بیان کردیم که کمک می‌کنند تا شما یک پارتیشن با کیفیت‌تر خریداری کنید. البته توجه داشته باشید که انتخاب یک مجموعه معتبر نقش بسیار زیادی در کیفیت محصول خریداری شده خواهد داشت.

ما در دکوتاپ مفتخریم که در سالیان فعالیت خود در عرصه تولید و فروش پارتیشن توانسته‌ایم با حفظ کیفیت نام خود را بر سر زبان‌ها قرار دهیم. بنابراین برای خرید محصولاتی با کیفیت و دارای قیمت مناسب می‌توانید روی کمک ما حساب باز کنید.

سوالات متداول

  • پارتیشن اداری شیشه‌ای گران‌تر است یا پارتیشن ام دی اف؟

هزینه پارتیشن به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد اما در آنجایی که در ساخت پارتیشن شیشه‌ای دقت و ظرافت بیشتری به خرج می‌رود، هزینه لازم برای خرید این محصولات بیشتر است.

  • پارتیشن مات هزینه بیشتری دارد یا شفاف؟

پارتیشن‌‌های مات معمولا با قیمت بیشتری به فروش می‌رسند.

  • پارتیشن تک جداره جابه‌جایی آسان‌تری دارد یا دوجداره؟

پارتیشن اداری تک جداره به دلیل وزن کمتر، به راحتی جابه‌جا می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *