جداسازی اتاق با ام دی اف دکوتاپ

گاهی به دلیل استفاده از نهایت ظرفیت یک اتاق دوست داریم آن را به بخش‌های کوچک‌تر و مجزا تقسیم کنیم. در چنین شرایطی اولین ایده، دیوار کشیدن بین اتاق و ساخت و ساز دوباره است؛ اما باید بدانید که این روش تنها راهکار ممکن نیست. امکان جداسازی اتاق با ام دی اف نیز وجود دارد.

امروزه با استفاده از پارتیشن‌های ام دی اف می‌توان به راحتی اتاق‌ها را از یکدیگر جدا و بخش‌های دلخواه را ایجاد کرد. اگر دوست دارید در این باره بیشتر بدانید، مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

جداسازی اتاق با ام دی اف - پارتیشن بندی اتاق با ام دی اف

ایده‌های جداسازی اتاق با ام دی اف

ایده‌های بسیاری برای جداسازی اتاق با ام دی اف وجود دارد. شما با پارتیشن‌های ام دی اف به راحتی می‌توانید اتاق مورد نظر خود را به بخش‌هایی کوچک‌تر تقسیم‌بندی کنید و از حداکثر فضا بهره‌وری لازم را داشته باشید.

در ادامه به شما چندین ایده برای جداسازی اتاق با ام دی اف خواهیم داد. توجه داشته باشید که اجرایی هر یک از این ایده‌ها کاملا به سلیقه و همچنین دکوراسیون محیط بستگی دارد. از مهم‌ترین ایده‌های جداسازی اتاق با ام دی اف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جداسازی اتاق با دیوارهای طرح دار ام دی اف:

این دیوارها علاوه بر تقسیم‌بندی فضا به دو بخش جهت زیباتر کردن محیط نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. الگوهای متفاوتی در طراحی این دیوارها مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث می‌شود تا دکوراسیون منزل شما بسیار شیک‌تر و زیباتر شود.

  • ساخت کتابخانه:

از پارتیشن‌ها برای ساخت کتابخانه‌های اختصاصی و محیط‌های مخصوص مطالعه نیز می‌توان استفاده کرد. اینگونه شما با کمترین بودجه یک فضای اختصاصی و آرام برای مطالعه دارید.

  • ساخت بخش‌های کوچک‌تر در اتاق‌های بزرگ:

شما می‌توانید اتاق‌های بزرگ را با استفاده از پارتیشن به اتاق‌هایی کوچک‌تر ایجاد کنید. اینگونه شما دو فضای کاملا مجزا از یکدیگر دارید که در آن حریم خصوصی کاملا حفظ می‌شود.

بیشتر بخوانید: ساخت دیوار با ام دی اف – نصب ارزان پارتیشن اداری | دکوتاپ

درب پارتیشن اداری ام دی اف با جداره های شیشه ای

جداسازی فضای شرکت با ام دی اف مدرن

در فضای شرکت و مکان‌های تجاری ساخت اتاق‌های مجزا برای کارمندان، اتاق کنفرانس و بخش مطالعه و استراحت بسیار مهم و حائز اهمیت است. در چنین شرایطی بهترین و کم هزینه‌ترین راهکار استفاده از ام دی اف یا پارتیشن‌های ام دی اف است.

شما می‌توانید در محیط تجاری خود به ساخت اتاق با ام دی اف بپردازید و محیطی آرام و خصوصی برای پیشبرد اهداف کاری بسازید. در واقع می‌توان گفت ساخت اتاق در اداره با ورق ام دی اف باعث می‌شود تا تک تک کارمندان فضای کاری مجزایی داشته باشند و بتوانند با آرامش و تمرکز بیشتر کارهای خود را پیش ببرند. در عین حال بتوانند به راحتی با سایر همکاران خود ارتباط برقرار کنند.

 پارتیشن بندی اتاق با ام دی اف

ساخت اتاق اضافه با ام دی اف

اگر علاقه‌مند به ساخت اتاق اضافه در خانه یا محیط کار خود هستید، بهترین روش استفاده از پارتیشن‌های ام دی اف است. شما با استفاده از پارتیشن ام دی اف تک جداره و پارتیشن ام دی اف دوجداره می‌توانید با هزینه‌ای کمتر نسبت به هزینه‌های ساخت و ساز به جداسازی فضا بپردازید.

پارتیشن‌ها به صورت پنل‌هایی هستند که به سقف و کف متصل می‌شوند و موجب جداسازی فضاهای دلخواه می‌شوند‌.

 بیشتر بخوانید: پارتیشن کار کیست + ویژگی‌های بهترین نصاب پارتیشن

ساخت اتاق اضافه با ام دی اف

مراحل و نحوه جداسازی فضا در شرکت با ام دی اف

جهت تقسیم فضا با ام دی اف در ابتدا هدف از جداسازی مشخص می‌شود. سپس اندازه‌گیری‌های لازم انجام می‌گیرد تا معلوم شود که برای تقسیم فضا چقدر ام دی اف لازم است.

پس از اینکه پارتیشن ساخته شد، فرایند نصب آغاز می‌شود. متخصصان در هنگام نصب پارتیشن جهت جداسازی اتاق با ام دی اف ابتدا به بررسی فضا می‌پردازند تا بتوانند با دقت بیشتری به نصب پارتیشن بپردازند.

در مرحله بعدی فریم یا پایه‌های فلزی پارتیشن نصب می‌شوند. این کار یک اقدام تخصصی است که تنها متخصصان از عهده آن برمی‌آیند.‌ پس از نصب فریم، پوشش‌های ام دی اف نصب می‌شود. در آخرین مرحله نیز درب به پارتیشن نصب شده، متصل می‌گردد.

مراحل جداسازی فضا در شرکت با ام دی اف
مرحله اولارائه مشاوره تخصصی به مشتری
مرحله دومبازدید از محل و ارزیابی شرایط
مرحله سومتعیین طرح و مدل پارتیشن
مرحله چهارمتهیه متریال موردنیاز
مرحله پنجمطراحی نقشه پروژه
مرحله ششماجرای پارتیشن و تحویل به مشتری

بیشتر بخوانید: پارتیشن بندی سالن زیبایی + تصاویر | دکوتاپ پارتیشن ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

جداسازی فضا در شرکت با ام دی اف

دکوتاپ؛ بهترین مجری و تولید کننده پارتیشن ام دی اف اداری

دکوتاپ یکی از بهترین و باتجربه‌ترین مجریان و تولیدکنندگان پارتیشن ام دی اف اداری است که سابقه درخشانی در زمینه ساخت انواع پارتیشن ام دی اف و شیشه‌ای دارد؛ به همین دلیل نیز توانسته است نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد.

اگر قصد جداسازی اتاق با ام دی اف را دارید، برای استعلام قیمت و خرید از این مجموعه کافی است با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ تماس حاصل کنید. ضمنا اگر سوالی در رابطه با جداسازی اتاق با پارتیشن ام دی اف دارید، می‌توانید در قسمت کامنت‌ها سوال خود را مطرح کنید تا پاسخ‌تان را در اولین فرصت دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *