پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست و چه کاربردی دارد؟ اگر پاسخ این پرسش را می‌دانید و به دنبال یک دیوایدر شیک و مدرن برای تفکیک فضا در شرکت، سالن یا کلینیک خود هستید، تا پایان این بخش از مجله دکوتاپ همراه ما باشید و اطلاعات ارزشمندی در این باره به دست آورید.

پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؟

در پاسخ به این پرسش که پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست، باید بگوییم که پارتیشن اداری شیشه‌ای نوعی تقسیم کننده فضا است و در اماکن تجاری و اداری مانند شرکت‌ها، سالن‌ها، بیمارستان، مراکز فروشگاهی و تفریحی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا در اماکنی که نیاز است در عین برقراری ارتباط با بخش‌های مختلف، فضا به چند قسمت مجزا تقسیم شود، از این پارتیشن استفاده می‌کنند. این دیوایدر برای کارمندان شرایطی را فراهم می‌کند تا در یک مکان مشترک، فضای شخصی چ حریم خصوصی خود را داشته باشند و با تمرکز و آرامش بیشتری به امورات خود رسیدگی کنند.

در ضمن پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای از تنوع طرح  نسبتا خوبی برخوردارند و می‌توان مدلی را انتخاب کرد که با سبک دکوراسیون فضای داخلی متناسب باشد. برخی از پرفروش‌ترین مدل‌های پارتیشن شیشه‌ای اداری، به شرح زیر است:

 • پارتیشن شیشه ای تک جداره
 • پارتیشن شیشه ای دو جداره
 • پارتیشن شیشه ای فریم لس
 • پارتیشن شیشه ای فریم دار

تمام این مدل‌ها در مجموعه دکوتاپ با کیفیت بالا و قیمت ارزنده تولید و اجرا می‌شود، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با این شماره تماس حاصل کنید: ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؟ | قیمت ۱۴۰۳_ دکوتاپ

کاربرد پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؟

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای کاربرد گسترده‌ای در اماکن تجاری و مسکونی دارند. این جداکننده با ویژگی‌های سبک دکوراسیون مدرن تناسب بیشتری داشته و سبب زیباتر شدنِ فضای داخلی می‌شود. در کنار تاثیر مثبتی که بر جلوه فضا می‌گذارد، کاربردهای متنوع دیگر هم دارد که در ادامه به هر یک از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • ایجاد حریم خصوصی: با نصب پارتیشن در یک فضای اداری می‌توان حریم کاری و شخصی کارمندان را از یکدیگر تفکیک کرد و آرامش خیال و تمرکز آن‌ها را افزایش داد.
 • عایق صدا: پارتیشن‌های شیشه‌ای این قابلیت را دارند تا از بروز آلودگی صوتی و شلوغی‌های بی‌مورد جلوگیری کنند.
 • ایجاد تعامل سازنده بین کارکنان: با استفاده از این تقسیم‌کننده‌ها، علاوه‌براینکه می‌توان یک محیط مجزا برای هر یک از کارکنان فراهم کرد، به دلیل شفافیتی که دیواره‌های شیشه‌ای آن دارد، تعاملِ بین کارکنان حفظ شده و آن‌ها می‌توانند در صورت نیاز را راحتی با یک‌دیگر در ارتباط باشند.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای (اقساطی و ارزان)

تماس با ما: ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؟ | قیمت ۱۴۰۳_ دکوتاپ

مزایا و معایب پارتیشن اداری شیشه‌ای

در رابطه با مزایا و معایب پارتیشن اداری شیشه‌ای باید بگوییم که نوع نیاز شما تعیین خواهد کرد که ویژگی‌های مختلف آن در دسته مزایا قرار بگیرد یا معایب! به عنوان مثال، همانطور که در قسمت قبل گفتیم؛ پارتیشن شیشه‌ای علاوه بر تقسیم فضا، سبب حفظ تعامل بین کارکنان نیز می‌شود.

گاهی ممکن است شما موافق چنین اتفاقی نباشید و بخواهید به صورت کامل، فضای هر فرد از دیگری جدا باشد، در این صورت ما به شما پارتیشن اداری ام دی اف را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما‌ پیش از هر چیز، بیاید در جدول زیر کمی بیشتر به بررسی مزایا و معایب این محصول بپزدازیم:

مزایا و معایب پارتیشن اداری شیشه‌ای
مزایامعایب
افزایش بهره‌وری از نیروی کاریکاهش حریم خصوصی
نظافت و نگهداری آسانمقاومت کم در مقایسه با پارتیشن اداری ام دی اف
عایق صوتی و حرارتی مناسب
انتقال نور طبیعی به فضای داخلی
بالا رفتن زیبایی و ارزش مالی ساختمان

پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؟ | قیمت ۱۴۰۳_ دکوتاپ

خرید و قیمت پارتیشن اداری شیشه‌ای

در آخرین بخش از مقاله: پارتیشن شیشه‌ای اداری چیست؛ قصد داریم شما عزیزان را با نحوه خرید و استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه‌ای آشنا کنیم.

 1. در وهله اول شما باید با یک مرکز معتبر در این زمینه ارتباط برقرار کنید؛ بدین منظور می‌توانید تماس بگیرید یا به صورت حضوری، به مجموعه آن‌ها مراجعه کنید.
 2. سپس با دریافت مشاوره و شرح وضعیت فضای مورد نظر خود، می‌توانید به صورت حدودی بر سر متراژ پارتیشن موردنیاز و قیمت آن به توافق برسید.
 3. پس از آن، بازدید از محل و تهیه ابراز و متریال مورد نیاز انجام می‌شود تا در نهایت نصابان، شروع به اجرای پروژه کنند.

بیشتر بخوانید: انواع پارتیشن اداری شیشه ای و ام دی اف

مهم ترین نکات در مورد نحوه خرید پارتیشن اداری شیشه ای

حالا که به پاسخ این سوال مهم دست یافتید که پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؛ خوب است کمی نیز در رابطه با خرید این محصول بدانید. در هنگام خرید پارتیشن اداری شیشه ای ضروری است به نکات زیر توجه داشته باشید:

شناخت کافی: فرقی ندارد قصد خرید کدام نوع پارتیشن را داشته باشید، در هر صورت ضروری است شناخت کافی از انواع پارتیشن‌ها داشته باشید. این شناخت باید با در نظر گرفتن ویژگی‌های مثبت و منفی این محصول باشد.

مشاوره: سعی کنید قبل از خرید و ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای با متخصصان ما مشورت کنید. در طی جلسات مشاوره‌ای به شما کمک می‌شود تا بهترین پارتیشن را مطابق با میزان بودجه خود خریداری کنید.

استعلام قیمت: اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای بسیار مهم و ضروری است. به همین دلیل نیز متخصصان توصیه می‌کنند هر جور شده است از هزینه لازم جهت خرید این محصول اطلاع یابید تا بتوانید مطابق با میزان بودجه خود محصول مناسب را یافته و خریداری کنید.

یافتن مجموعه معتبر: یافتن یک مجموعه معتبر به شما کمک می‌کند تا محصول دلخواه خود را مطابق با سبک دکوراسیون محبوب یافته و با قیمتی ایده‌آل ثبت سفارش کنید.

بیشتر بخوانید: پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره چیست

پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست؟ | قیمت ۱۴۰۳_ دکوتاپ

مراحل نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای در دفترکار

در هنگام نصب پارتیشن اداری شیشه ای ضروری است مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا یک قلم و کاغذ بیاورید و سبک دکوراسیون دلخواه خود را بنویسید. در این مرحله ضروری است مشخص کنید که می‌خواهید از چه وسایلی در فضای پارتیشن استفاده کنید.
 2. در دومین مرحله از ابزارهای نوین اندازه‌گیری استفاده کنید تا محیط را به درستی اندازه‌گیری کنید. با تکرار چندین باره اندازه‌گیری میزان خطا کاهش می‌یابد.
 3. ابتدا فریم پارتیشن را نصب کرده و سپس این محصول را در محل مشخص شده با استفاده از یراق‌آلات تهیه شده، نصب کنید.
 4. در صورت نیاز درب و پنجره‌های تهیه شده را در مکان مشخص شده نصب نمایید.

مراحل نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای در دفترکار
بررسی فضا و مشخص کردن هدف از پارتیشن‌بندی
اندازه‌گیری درست و اصولی
نصب فریم و قرار دادن پارتیشن در محل نصب شده
نصب درب و پنجره‌ها

جمع‌بندی

با مطالعه این مقاله متوجه شدیم که پارتیشن اداری شیشه‌ای چیست و چه کاربردی دارد. همچنین ویژگی و مزایای آن را مورد بررسی قرار دادیم و دانستیم که برای طراحی و اجرای یک دکوراسیون شیک و مدرن، این مدل از پارتیشن بهترین گزینه خواهد بود. بنابراین اگر شما عزیزان هم قصد اجرای پارتیشن اداری شیشه‌ای دوجداره یا تکجداره در شرکت، سالن زیبایی و کلینیک درمانی را دارید، کافیست از طریق این شماره تلفن‌،‌با مجموعه دکوتاپ پارتیشن (بهترین مجری و تولید کننده پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه‌ای در تهران)، تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را مبنی بر استعلام قیمت و خرید پارتیشن اداری مطرح کنید.

 • ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

همچنین می‌توانید برای مشاهده نمونه‌کارهای این مجموعه، وارد وبسایت دکوتاپ شوید و تصاویر مرتبط با پروژه‌های اجرایی از پارتیشن‌های شیشه‌ای و چوبی را ملاحظه فرمایید. امیدواریم مثل همیشه نهایت لذت را از مطالعه این مقاله برده باشید و به پاسخ سوالاتی که پیرامون موضوع مطرح شده داشتید، برسید. لطفا شما عزیزان هم پیشنهادات و نقطه نظرات خود را پیرامون موضوع مطرح شده با ما به اشتراک بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. از اینکه تا پایان همراه ما بودید، صمیمانه سپاسگزاریم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.