پارتیشن اداری شیشه ای یک محصول فوق‌العاده است که در مراکز اداری و تجاری برای ساخت اتاق‌های اضافی و همچنین تقسیم‌بندی فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد. جذابیت ظاهری این پارتیشن در کنار کیفیت فوق‌العاده آن باعث شده تا به عنوان یکی از بهترین پارتیشن‌های بازار در نظر گرفته شود. به گونه‌ای که افراد بسیاری در سراسر جهان تصمیم به خرید این محصول دارند و برای تهیه آن برنامه‌ریزی می‌کنند. اگر شما نیز دوست دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با قیمت و خرید پارتیشن اداری شیشه ای به دست آورید، مطالعه این مطلب برای شما بسیار مفید خواهد بود.

پارتیشن شیشه‌ای چیست؟

پارتیشن اداری شیشه ای یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین پارتیشن‌های ساخته شده از متریال شیشه است که در سالیان اخیر توانسته جایگاه خاص و ویژه‌ای را در بازار به خود اختصاص دهد. این پارتیشن در مراکز تجاری و اداری برای ساخت اتاق‌های مجزا و همچنین جداسازی فضای دلخواه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با استفاده از این پارتیشن اداری دکوتاپ می‌توان یک فضای خصوصی و آرام برای پیشبرد اهداف کاری ساخت که کمک می‌کند تا کارمندان بهتر بتوانند پروژه‌های کاری خود را پیش ببرند. این پارتیشن یک عایق صوتی و حرارتی بسیار مرغوب محسوب می‌شود که از زیبایی ظاهری بسیاری برخوردار است.

نمونه کار پارتیشن اداری شیشه ای دکوتاپ
نمونه کار پارتیشن اداری شیشه ای دکوتاپ

چرا پارتیشن‌های شیشه‌ای پرطرفدار هستند؟

پارتیشن‌های شیشه‌ای معمولاً اقتصادی‌تر از مواد ساختمانی سنتی مانند دیوارهای آجری هستند. این سیستم‌های شیشه‌ای به شما امکان می‌دهند تا در مقیاس‌های تجاری مختلف استفاده شوند.

شما قادر خواهید بود دیوارهای پارتیشن شیشه‌ای را به روش‌های گوناگونی تنظیم کرده و به انواع مختلفی از نیازها پاسخ دهید.

در مقایسه با دیوارهای آجری، پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانند به صورت ثابت یا متحرک مورد استفاده قرار بگیرند.

با توجه به شفافیت پارتیشن‌های شیشه‌ای، این اجازه را به شما می‌دهند تا نور طبیعی در محیط کار شما به آسانی جریان یابد.

نمونه کار پارتیشن اداری شیشه ای دکوتاپ ⬇️

قیمت پارتیشن اداری شیشه‌ای چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین مسائل مرتبط با تجهیزات ساختمانی هزینه می‌باشد. اگر شما قصد خرید پارتیشن اداری شیشه‌ای را دارید، باید در نظر داشته باشید که قیمت این پارتیشن‌ها تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد که در ادامه آنان را معرفی می‌کنیم؛

 • ابعاد عرض و ارتفاع پارتیشن
 • نوع شیشه مورد استفاده در پارتیشن شیشه‌ای (مانند شیشه سکوریت، شیشه لمینت، یا شیشه سندبلاست)
 • ضخامت و تعداد جداره‌های شیشه مورد استفاده (یک‌جداره یا دو‌جداره)
 • نوع پارتیشن (پارتیشن شیشه‌ای بدون فریم یا پارتیشن شیشه‌ای همراه با فریم)
 • نوع سخت‌افزار یا لوازم مورد استفاده
 • تعداد درها و تعداد آن‌ها

این عوامل می‌توانند به طور مستقیم بر روی قیمت پارتیشن‌های شیشه‌ای تأثیر بگذارند و باید به دقت مدیریت شوند تا هزینه‌ها کنترل شده و انتخابی منطقی انجام گیرد.

انواع پارتیشن اداری شیشه ای کدامند؟

هنگامی که با هدف پارتیشن بندی شیشه ای به فروشگاه‌های فعال در زمینه فروش این محصولات مراجعه می‌کنید با پارتیشن‌های متنوعی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام از ویژگی‌های مخصوص خود برخوردارند.

تنوع پارتیشن ام دی اف و شیشه در بازار باعث می‌شود تا شما بتوانید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، یکی از بهترین پارتیشن‌های موجود در بازار را بیابید و خریداری کنید.

ناگفته نماند که قیمت انواع پارتیشن اداری با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل ضروری است که شناخت کافی از انواع پارتیشن‌ها به دست آورید تا بتوانید بهتر برای خرید برنامه‌ریزی کنید. از مهم‌ترین انواع پارتیشن اداری شیشه ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره یکی از مهم‌ترین انواع پارتیشن شیشه‌ای موجود در بازار است که تنها از یک لایه شیشه ساخته شده به همین دلیل نیز از قیمت کمتری نسبت به نمونه کارهای مشابه چند لایه برخوردار است.

این پارتیشن یک عایق صوتی و حرارتی خوب محسوب می‌شود و می‌تواند زیبایی محیط را چندین برابر کند. اگر تصمیم به پارتیشن‌‌بندی محیط را دارید توصیه می‌شود قبل از هر گونه اقدام عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره را مشاهده کنید تا با این محصول بیشتر آشنا شوید. سپس نیز برای اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره با متخصصان فعال در این زمینه تماس بگیرید.

در نهایت اگر تصمیم به خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره گرفتید می‌توانید با متخصصان ما مشورت کنید و هدف خود از پارتیشن‌بندی را توضیح دهید تا فرایند ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره برای شما تکمیل شود.

هنگامی که پارتیشن خریداری شده به دستتان رسید، ضروری است برای نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره از متخصصان فعال در این زمینه کمک بگیرید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره یکی دیگر از پارتیشن‌های شیشه‌ای محبوب در بازار است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی یابد. به گونه‌ای که افراد بسیاری در سراسر جهان تصمیم به خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره گرفته‌اند.

این افراد علاقه‌مند می‌توانند در ابتدا از طریق وب سایت ما عکس پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره را مشاهده کنند و سپس در صورت انتخاب این محصول با متخصصان ما تماس بگیرند. در طی این تماس تلفنی می‌توان از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره نیز مطلع شد.

اگر تصمیمتان برای نصب پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره در محیط اداری و تجاری جدی، انتخاب یک مجموعه معتبر برای خرید لازم و ضروری است. پیشنهاد ما به شما در این شرایط ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره از متخصصان مجموعه خودمان یا دکوتاپ است تا بهترین و با کیفیت‌ترین پارتیشن‌ برای شما با قیمتی مناسب ساخته شود.

 

پارتیشن اداری شیشه ای ثابت

پارتیشن اداری شیشه ای ثابت یک محصول فوق‌العاده است که در مجموعه ما یافت می‌شود. خرید پارتیشن اداری شیشه ای ثابت بیشتر مناسب کسانی است که نیازی به جابه‌جایی پارتیشن ندارند. این افراد جهت اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای ثابت می‌توانند با ما تماس بگیرند.

امکان مشاهده عکس پارتیشن اداری شیشه ای ثابت در مجموعه ما برای علاقه‌مندان فراهم است تا قبل از ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای ثابت بیشتر با این محصول آشنا شوند.

این افراد برای نصب پارتیشن پارتیشن اداری شیشه ای ثابت نیز می‌توانند روی کمک نصابان ما حساب کنند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره متحرک

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره متحرک یکی از بهترین و مقاوم‌‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار است که به دلیل قیمت مناسب و ظاهر خاص توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره متحرک مناسب کسانی است که به هر دلیلی دوست دارند، پارتیشن مورد نظرشان قابلیت حرکت داشته باشد.

این نکته را فراموش نکنید که برای خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره متحرک نیاز است هزینه‌ای بیشتر از هزینه سایر محصولات ساده‌ و ساکن در نظر بگیرید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره کشویی

خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره کشویی بیشتر مناسب کسانی است که به دنبال یک پارتیشن خاص با پانل‌هایی زیبا است که به صورت کشویی بر روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و می‌توانند نور را در محیط تغییر دهند.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره کشویی نیز مناسب است. به همین دلیل نیز افراد بسیاری به دنبال خرید این محصول فوق‌العاده و برخورداری از مزایا و کیفیت آن هستند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره فریم لس

اگر به دنبال یک پارتیشن یک دست و بدون مانع می‌گردید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره فریم لس به شما پیشنهاد می‌شود. این محصول یکی از بهترین و خاص‌ترین محصولات بازار از نظر ظاهر و کیفیت است که می‌تواند در ایجاد یک فضای مشخص به شما کمک کند.

اگر دوست دارید از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره فریم لس اطلاع یابید و بدانید که برای خرید این محصول چقدر باید هزینه کرد، برقراری تماس با متخصصان ما می‌تواند به شما کمک کند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره نیمه بلند

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره نیمه بلند یکی از محبوب‌ترین پارتیشن‌های شیشه‌ای در سالیان اخیر محسوب می‌شود.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره نیمه بلند به کسانی توصیه می‌شود که می‌خواهند قسمت بالای پارتیشن را خالی بگذارند یا با وسایلی مخصوص بپوشانند. این محصول به دیوار و کف نصب می‌شود و فضایی خصوصی می‌سازد.

گفتنی است قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره نیمه بلند در مقایسه با کیفیت و قابلیت‌های این محصول بسیار مناسب است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای متحرک

خرید پارتیشن اداری شیشه ای متحرک بیشتر مناسب کسانی است که می‌خواهند پارتیشنی با قابلیت جابه‌جایی خریداری کنند. در رابطه با قیمت پارتیشن اداری شیشه ای متحرک باید بدانید که هزینه در نظر گرفته شده برای خرید این محصول نسبت به سایر پارتیشن‌های مشابه بیشتر است.

به همین دلیل نیز افراد بسیاری دوست دارند قبل از خرید عکس پارتیشن اداری شیشه ای متحرک را مشاهده کنند تا با ظاهر این محصول نیز آشنا شوند.

توصیه ما به تمامی علاقه‌مندانی که در پی سفارش پارتیشن اداری شیشه ای متحرک هستند این است که برای خرید و نصب پارتیشن اداری شیشه ای متحرک حتما به مجموعه ما یا دکوتاپ مراجعه کنند.

 

میز اداری پارتیشن شیشه ای (میز کارمندی پارتیشن شیشه ای)

اگر به دنبال میزهای مرغوب کارمندی ساخته شده از شیشه خالی و متریال دیگر و شیشه هستید، خرید میز اداری پارتیشن شیشه ای گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. امکان مشاهده عکس میز اداری پارتیشن شیشه ای در وب سایت ما فراهم است تا قبل از سفارش میز اداری پارتیشن شیشه ای بیشتر با این محصول آشنا شوید.

شما می‌توانید برای اطلاع یافتن از قیمت میز اداری پارتیشن شیشه ای نیز با مشاوران ما صحبت کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای open office

اگر به دنبال یک پارتیشن خوب برای استفاده در مکان‌های اداری هستید که تنها به دیوار و زمین بچسبد و هیچ اتصالی به سقف نداشته باشد، خرید پارتیشن اداری شیشه ای open office ایده مناسبی برای شما خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید این محصول حتما با متخصصان فعال در این زمینه تماس بگیرید و از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای open office مطلع شوید. سپس با توجه به هدف خود از پارتیشن‌بندی و همچنین بودجه‌ای که در اختیار دارید، تصمیم بگیرید که آیا این پارتیشن گزینه مناسبی برای شما است یا خیر؟

مراجعه به صفحه نمونه کارهای ما به شما این امکان را خواهد داد تا عکس پارتیشن اداری شیشه ای open office را مشاهده کنید و محو زیبایی این محصول شوید.

در نهایت اگر تصمیمتان برای نصب پارتیشن اداری شیشه ای open office جدی است، می‌توانید در طی تماس تلفنی با متخصصان ما فرایند ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای open office را تکمیل کنید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای بلند از کف تا سقف

پارتیشن اداری شیشه ای بلند از کف تا سقف از مهم‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار محسوب می‌شود که برای استفاده در مکان‌های اداری و تجاری بسیار مناسب است. برای مشاهده عکس پارتیشن اداری شیشه ای بلند از کف تا سقف می‌توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید و با زیبایی بی‌مثال این محصولات بیشتر آشنا شوید.

نصب پارتیشن اداری شیشه ای بلند از کف تا سقف یک فرایند تخصصی است که حتما باید زیر نظر متخصصان حرفه‌ای و کاربلد انجام شود. به همین دلیل متخصصان توصیه می‌کنند که پس از ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای بلند از کف تا سقف از متخصصان فعال در زمینه نصب این محصول کمک بگیرید.

شما می‌توانید جهت اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای بلند از کف تا سقف و در نهایت تکمیل فرایند خرید پارتیشن اداری شیشه ای بلند از کف تا سقف با متخصصان ما تماس بگیرید تا به سرعت یک پارتیشن با کیفیت و مرغوب بخرید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند

پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند یکی از محبوب‌ترین پارتیشن‌های ساخته شده از شیشه‌های هوشمند است که از کیفیتی بسیار بالا برخوردار می‌باشد. با نگاهی به عکس پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند متوجه خلاقیت به کار رفته در طراحی این محصول خواهید شد.

همین موضوع نیز باعث می‌شود تا قیمت پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند نسبت به پارتیشن‌های معمولی بیشتر باشد و افراد علاقه‌مند به خرید نیاز به پرداخت هزینه‌ای بیشتر داشته باشند.

اگر شما نیز علاقه‌مند به خرید پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند هستید، در ابتدا به دلیل این انتخاب نیکو به شما تبریک خواهیم گفت.

سپس از شما می‌خواهیم که برای ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند حتما با متخصصان ما مشورت کنید. ناگفته نماند که متخصصان ما قادرند در زمینه نصب پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند نیز به شما عزیزان بسیار کمک کنند.

 

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس

پارتیشن شیشه‌ای فریم لس یکی از انتخاب‌های محبوب برای تقسیم فضاها است. نصب پارتیشن فریم لس از نظر زیبایی و انتقال نور بهتر از پارتیشن‌های شیشه‌ای فریم دار هستند.

این پارتیشن‌ها از شیشه سکوریت با ضخامت ده میلی‌متر به صورت تک‌جداره و یا دو‌جداره استفاده می‌کنند. همچنین، شیشه‌ها می‌توانند با استفاده از سندبلاست برای اعمال طرح‌ها و لوگوهای مختلف استفاده شوند.

 

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار

برخلاف پارتیشن‌های شیشه‌ای فریم‌لس، این نوع پارتیشن‌ها از مواد متنوعی مانند آلومینیوم و در بعضی موارد ام‌دی‌اف تولید می‌شوند.

پارتیشن‌های فریم‌دار به عنوان یک گزینه مناسب برای مکان‌های اداری و تجاری شناخته می‌شوند. این نوع پارتیشن‌ها قابلیت استفاده از شیشه‌های دوجداره و تک‌جداره را دارند و همچنین می‌توانند از شیشه‌هایی با طرح‌های متنوع برای افزایش زیبایی ظاهری استفاده کنند.

 

‌پارتیشن اداری شیشه‌ای متحرک

یکی از پارتیشن های اداری شیشه ای خاص موجود در بازار، پارتیشن اداری شیشه ای متحرک است. این محصول به دلیل داشتن قابلیت تحرک نسبت به نمونه‌های معمولی کمی گران‌تر است. 

با این حال باید بدانید که بالا بودن قیمت پارتیشن اداری شیشه ای متحرک تقاضا برای خرید این محصول را کم نکرده است. به گونه‌ای که هر روزه افراد بسیاری برای خرید پارتیشن اداری شیشه ای متحرک تلاش می‌کنند.

پارتیشن شیشه‌ای متحرک یک نوع پارتیشن است که برای مکان‌هایی مناسب است که نیاز به جابجا کردن مداوم پارتیشن دارند.

برای مثال، شرکت‌هایی که اتاقک‌هایی دارند و نیاز به تغییر اندازه و مکان این اتاقک‌ها بر اساس نیازهای خود دارند، می‌توانند از پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک بهره ببرند. این پارتیشن‌ها با استفاده از جفت‌هایی که به زمین متصل می‌شوند، به آسانی قابل باز و بسته شدن و تغییر به محیط‌های دیگر هستند.

 

پارتیشن اداری شیشه‌ای رنگی

پارتیشن‌های رنگی نوعی دیگر از پارتیشن‌های شیشه‌ای هستند که برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اگرچه برخی افراد ممکن است فکر کنند که این نوع پارتیشن‌ها صرفاً برای پوشاندن محیط داخلی مناسب هستند، واقعیت این است که یکی از مهم‌ارین مزایای این پارتیشن‌های رنگی، قدرت بهبود دکوراسیون داخلی و ایجاد نظم در آن است.

 

پارتیشن شیشه ای با شیشه سکوریت

شیشه پارتیشن سکوریت، یک نوع شیشه است که در اکثر پارتیشن‌ها به کار می‌رود و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. این نوع شیشه به گونه‌ای تولید می‌شود که مقاومت بسیار بالا در برابر فشار و دماهای بالا دارد.

علاوه بر این، در صورت شکستن، به شکل تکه‌های صیغل شده تبدیل می‌شود و خطر برش دست یا پا پس از شکستن آن بسیار کم است. این ویژگی‌ها تنها بخشی از مزایای شیشه پارتیشن سکوریت خواهند بود.

 

پارتیشن اداری شیشه ای کرکره دار

اگر در حال برنامه‌ریزی برای سفارش یک پارتیشن اداری شیشه ای مرغوب هستید که از قیمتی مناسب برخوردار باشد، بهتر است خرید پارتیشن اداری شیشه ای کرکره دار را تجربه کنید.

این پارتیشن به دلیل دارا بودن پانل‌های کرکره‌ای و ظاهر خاص خود توانسته در بازار جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد.

البته مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری شیشه ای کرکره دار نیز در افزایش تقاضا برای تهیه آن موثر است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای مات

اگر می‌خواهید یک دکوراسیون مدرن را در فضای کاری خود اجرا کنید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای مات می‌تواند مناسب شما باشد.

این پارتیشن یکی از با کیفیت‌ترین و محبوب‌ترین پارتیشن‌های بازار است که از  پانل‌های شیشه‌ای مات ساخته شده است، به همین دلیل نیز می‌تواند بدین نام شناخته می‌شود.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای مات بسته به اندازه و کیفیت آن متفاوت است. به طور کلی می‌توان گفت هزینه در نظر گرفته شده برای خرید این محصول متفاوت است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای رنگی

اگر قصد دارید در دکوراسیون خود از رنگ‌های شاد بهره بگیرید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای رنگی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

این پارتیشن به دلیل ظاهر متفاوتی که نسبت به پارتیشن‌های ساده‌تر دارد، پرمتقاضی‌تر است. بنابراین طبیعی است که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای رنگی نسبت به نمونه‌های ساده‌تر گران‌تر باشد.

 

پارتیشن اداری شیشه ای مات شونده

پارتیشن اداری شیشه ای مات شونده یک محصول فوق‌العاده کاربردی است که برای جداسازی فضا در مکان‌های تجاری استفاده می‌شود. این پارتیشن از پانل‌های شیشه‌ای مات شونده برخوردار است؛ به همین دلیل می‌توان آن‌ها را به راحتی روشن یا مات کرد.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای مات شونده برای کسانی که می‌خواهند یک فضای کاملا خصوصی در مکان‌های اداری و تجاری ایجاد کنند، ضروری است. ناگفته نماند که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای مات شونده ممکن است از نمونه‌های معمولی کمی بیشتر باشد.

 

پارتیشن اداری شیشه ای با شیشه سندبلاست

سند بلاست، یک نوع فناوری ساخت شیشه است که در آن از ماسه و آب برای ایجاد نقوشی از نوع سفید بر روی شیشه استفاده می‌شود. این نقوش عمدتاً به شکل سفید بر روی شیشه ایجاد می‌شوند و شما این نوع شیشه‌ها را معمولاً در برخی از ساختمان‌ها مشاهده کرده‌اید.

اصلی‌ترین هدف از استفاده از این نوع از شیشه‌های پارتیشن شیشه‌ای، ایجاد طرح‌ها و نقوش مختلف روی شیشه یا تولید شیشه‌های مات با قابلیت‌های خاص است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای لمینت

استفاده از ماده ژله‌ای بین لایه‌های شیشه می‌تواند علاوه بر افزایش مقاومت شیشه در برابر ضربات و فشار، کاهش حجم شیشه‌های شکسته پس از ترکیدگی آنان را فراهم کند.

شیشه پارتیشن لمینت با اندازه‌های مختلف در بازار موجود است و معمولاً برای مکان‌هایی استفاده می‌شود که احتمال فشار زیادی روی شیشه وجود دارد. این نوع شیشه‌ها را می‌توانید به عنوان پنجره‌های اتومبیلی مشاهده کنید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای فریم دار با قاب فلزی

پارتیشن اداری شیشه ای فریم دار با قاب فلزی یکی از پارتیشن‌های محبوب سالیان اخیر محسوب می‌شود که به دلیل ظاهر متفاوت توانسته نام خود را بر سر زبان خاص و عام بیاندازد.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای فریم دار با قاب فلزی بیشتر مناسب کسانی است که می‌خواهند یک محصول بسیار مناسب و در عین حال مستحکم بخرند.

البته قیمت پارتیشن اداری شیشه ای فریم دار با قاب فلزی نیز زیاد نیست و این امکان را می‌دهد تا افراد با هزینه‌ای مناسب آن را تهیه کنند. اگر به دنبال یک پارتیشن شیشه ای ارزان هستید، این محصول می‌تواند برای شما مناسب باشد.

 

پارتیشن اداری شیشه ای کوتاه

پارتیشن اداری شیشه ای کوتاه یکی از پارتیشن‌های خاص بازار است که از نظر اندازه نسبت به نمونه‌های استاندارد کوچک‌تر می‌باشد. این پارتیشن در انواع و اقسام مختلفی ساخته می‌شود و دست فرد را برای خرید کاملا باز می‌گذارد.

جالب است بدانید که امکان ساخت پارتیشن چوب و شیشه، پارتیشن فریم دار، مدرن، مات و ... در اندازه کوچک فراهم است. به همین دلیل نیز شاهد تنوع قیمت پارتیشن اداری شیشه ای کوتاه هستیم.

اگر دوست دارید یک پارتیشن اداری شیشه ای کوتاه بخرید، بهتر است قبل از هر کار با متخصصان ما مشورت داشته باشید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای نیمه بلند با ارتفاع متوسط

پارتیشن اداری شیشه ای نیمه بلند با ارتفاع متوسط یک پارتیشن بسیار عالی است که به دو دسته پارتیشن دوجداره شیشه ای و تک جداره تقسیم‌بندی می‌شود.

قطعا خرید پارتیشن اداری شیشه ای نیمه بلند با ارتفاع متوسط می‌تواند یک تصمیم مناسب برای کسانی باشد که به دنبال محصولی خاص هستند که با استفاده از آن بتوانند یک فضای نیمه خصوصی ایجاد کنند. البته قیمت پارتیشن اداری شیشه ای نیمه بلند با ارتفاع متوسط نیز بسیار مناسب و به صرفه است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای با بلوک شیشه توخالی

اگر سلیقه سخت و خاصی دارید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای با بلوک شیشه توخالی به شما توصیه می‌شود. این محصول به دلیل استفاده از پانل‌هایی از جنس بلوک شیشه توخالی قادر است تا به جذابیت دکوراسیون محیط شما بسیار کمک کند.

افرادی که دوست دارند با تهیه این محصول علاوه بر کمک به زیبایی دکوراسیون باعث ایجاد یک محیط خصوصی در مکان مورد نظر خود شوند، می‌توانند برای اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای با بلوک شیشه توخالی با ما تماس بگیرند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای طرح مدرن

ممکن است شما نیز تاکنون نام پارتیشن شیشه ای مدرن را شنیده باشید، این محصول خاص از بهترین و با کیفیت پارتیشن‌ها برای استفاده در مکان‌های مدرن است که بیشتر به دلیل ظاهر زیبایش مورد توجه قرار گرفته است.

افرادی که در پی خرید پارتیشن اداری شیشه ای با بلوک شیشه توخالی هستند، باید یک مجموعه معتبر را برای ثبت سفارش انتخاب کنند.

با انتخاب مجموعه ما برای تهیه این محصول می‌توانید اطلاعات زیادی در رابطه با قیمت پارتیشن اداری شیشه ای طرح مدرن و ویژگی‌های این محصول قبل از خرید به دست آورید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس و بدون قاب

خرید پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس و بدون قاب بیشتر مناسب کسانی است که به دنبال یک پارتیشن شیشه ای ساده برای محیط کار یا منزل خود می‌گردند. این محصول به دلیل طراحی و ظاهر ساده از هزینه مناسبی برخوردار است.

در واقع می‌توان گفت قیمت پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس و بدون قاب در مقایسه با سایر نمونه‌های مشابه مناسب‌تر می‌باشد. به همین دلیل نیز متقاضیان این محصول روز به روز در حال افزایش و زیاد شدن هستند.

برای خرید این پارتیشن تمام شیشه زیبا می‌توانید روی کمک تیم ما حساب کنید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای ضد گلوله

پارتیشن اداری شیشه ای ضد گلوله یک محصول بسیار ایمن و در عین حال مستحکم است که حتی در برابر آسیب گلوله نیز می‌تواند مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

همین موضوع نیز باعث می‌شود تا در مکان‌هایی که حفظ امنیت جانی کارکنان مهم است، خرید پارتیشن اداری شیشه ای ضد گلوله صورت گیرد. 

نکته‌ای که باید یادآور شویم این است که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای ضد گلوله در بیشتر مواقع نسبت به نمونه‌های ساده بیشتر است‌. بنابراین برای حفظ ایمنی و محافظت از جان کارمندان باید هزینه بیشتری صرف کنید.

اگر در فکر خرید پارتیشن شیشه ای ضدگلوله هستید، کافی است بدون هدر دادن وقت با متخصصان ما تماس بگیرید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای کشویی

با اینکه پارتیشن های شیشه ای همگی جذاب هستند، اما هیچ یک از پارتیشن‌های موجود در بازار قابلیت رقابت با پارتیشن اداری شیشه ای کشویی را ندارد.

این محصول یک اثر هنری فوق‌العاده زیبا محسوب می‌شود که از پانل‌های کشویی ساخته شده است. به همین دلیل نیز در برابر ظاهری متفاوت به دکوراسیون محیط مورد نظر شما می‌بخشد.

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای کشویی و دریافت اطلاعات در رابطه با شرایط خرید این محصول می‌توانید با متخصصان ما در دکوتاپ تماس بگیرید. قطعا خرید این نوع پارتیشن اداری شیشه ای می‌تواند یک انتخاب بسیار فوق‌العاده برای شما باشد.

 

پارتیشن شیشه ای طرحدار

پارتیشن شیشه ای طرحدار گروه بزرگی از پارتیشن‌های زیبا و جذاب را تشکیل می‌دهد که به دلیل داشتن طرح و رنگ خاص بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

این نوع پارتیشن‌ها قابلیت زیبایی بخشیدن به دکوراسیون شما را دارند. بنابراین اگر دوست دارید یک فضای خصوصی و در عین حال زیبا ایجاد کنید، خرید این محصول می‌تواند به شما بسیار کمک کند.

به یاد داشته باشید، قیمت پارتیشن شیشه ای طرحدار با توجه به کیفیت، طرح، مدل، رنگ و قابلیت‌های به خصوصی که محصول مورد نظر دارد، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک طرحدار نسبت به نمونه‌های ثابت بیشتر می‌باشد.

 

مزایا و معایب پارتیشن اداری شیشه ای

اگر دوست دارید برای پارتیشن‌بندی از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده کنید، ضروری است شناختی کافی در رابطه با این محصول به دست آورید.

به طور کلی می‌توان گفت انواع پارتیشن شیشه ای جذابیت ظاهری بسیار بالایی دارند و می‌توان از آن‌ها برای ساخت دکوراسیون‌های دلخواه استفاده کرد.

در مقابل پارتیشن شیشه ای قیمت بیشتری نسبت به سایر پارتیشن‌های موجود در بازار دارد. شیشه پارتیشن اداری نیز متنوع است.

این موضوع باعث می‌شود تا شما گزینه‌های بسیاری برای خرید داشته باشید؛ اما باید این نکته را در نظر بگیرید که شیشه نیازمند مراقبت‌های خاص است؛ بنابراین باید به صورت منظم اقدامات لازم مراقبتی را انجام دهید.

اگر چه شیشه‌های بسیار مستحکمی نیز وجود دارد اما در بیشتر مواقع مقاومت شیشه نسبت به سایر متریالی که با استفاده از آن‌ها پارتیشن ساخته می‌شود کمتر است. این محصول همچنین یک عایق قوی در برابر صوت و حرارت محسوب می‌شود.

مزایا و معایب پارتیشن اداری شیشه ای
مزایا معایب
تنوع مطلوب طرح و رنگنیازمند مراقبت‌ در برابر شکنندگی
عایق در برابر صوت و حرارتکاهش حریک خصوصی
نصب آسان و سریع
افزایش روشنایی فضا

 

طول عمر پارتیشن شیشه‌ای چقدر است؟

یکی از سوالاتی که بسیار از جانب افراد پرسیده می‌شود این است که طول عمر پارتیشن شیشه‌ای چقدر است؟

در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم طول عمر یک پارتیشن به کیفیت، طراحی و نوع شیشه به کار رفته بستگی دارد.

قطعا اگر شما در هنگام خرید این محصول نهایت دقت و توجه خود را به کار بگیرید و به دنبال پارتیشن‌های با کیفیت باشید، طور عمر این محصول بسیار زیاد خواهد بود. البته این نکته را نیز فراموش نکنید که نحوه مراقبت شما از این محصول نیز می‌تواند بر روی طول عمر آن تاثیر زیادی داشته باشد.

 

سفارش پارتیشن اداری شیشه‌ای تهران

چنانچه قصد خرید پارتیشن اداری شیشه‌ای را دارید، می‌توانید مجموعه دکوتاپ را به عنوان بهترین فروشگاه خرید پارتیشن اداری شیشه‌ای تهران در نظر بگیرید.

این مرکز خرید پارتیشن اداری شیشه‌ای برترین محصولات را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد و جلب رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار دا‌ده است.

فروش پارتیشن اداری شیشه‌ای در تهران توسط دکوتاپ در کمترین زمان ممکن انجام شده و شما می‌توانید جهت صرفه‌جویی در وقت سفارش خود را از طریق وب‌سایت این مجموعه انجام دهید.

 

نصب پارتیشن اداری شیشه‌ای تهران

شما پس از سفارش پارتیشن اداری شیشه‌ای می‌توانید پروسه نصب پارتیشن را به متخصصین این حوزه بسپارید.

همچنین شایان ذکر است که شما قادر خواهید بود تا قیمت روز پارتیشن اداری شیشه‌ای در تهران را از مجموعه دکوتاپ استعلام بگیرید.

همچنین قیمت نصب پارتیشن اداری شیشه‌ای نیز باتوجه به ابعاد محصول مورد نظر تعیین خواهد شد.

 

دستمزد نصاب پارتیشن اداری شیشه ای به چه صورت است؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای شما نیز پیش آید این است که دستمزد نصب و اجرای پارتیشن اداری شیشه ای چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم هزینه دریافتی توسط متخصصان بابت نصب و اجرای پارتیشن بسته به نوع پارتیشن، اندازه، تک جداره یا دوجداره بودن و همچنین دکوراسیون و سختی پروژه متفاوت است.

بهترین راهکار برای اطلاع یافتن از این قیمت برقراری تماس با متخصصانی است که در این زمینه فعالیت دارند.

شما در طی تماس با متخصصان ما این امکان را خواهید داشت که از قیمت در نظر گرفته شده برای این خدمات اطلاع یابید.

 

بررسی تخصصی شیشه مناسب پارتیشن اداری شیشه ای

نوع شیشه به کار رفته در پارتیشن اداری شیشه‌ای نقش بسیار زیادی بر کیفیت، زیبایی و کارایی آن خواهد داشت. شیشه‌‌های متنوعی وجود دارد که برای ساخت پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای از آن‌ها استفاده می‌شود. هر یک از این شیشه‌ها یک سری ویژگی‌ها دارند. از مهم‌ترین شیشه‌‌های به کار رفته در ساخت پارتیشن می‌توان به شیشه‌های آکوستیک، لمینت و ساده اشاره کرد.

 • شیشه آکوستیک یکی از بهترین و در عین حال زیباترین شیشه‌‌های به کار رفته محسوب می‌شود که به دلیل قدرت بالا در عایق‌بندی صدا برای استفاده در مکان‌های شلوغ مناسب است.
 • شیشه ساده یکی از معمولی‌ترین شیشه‌‌های بازار است که در طرح‌ها و رنگ‌های مناسب ساخته شده و به دلیل قیمت مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
 • شیشه‌های لمینت از دیگر شیشه‌های مورد استفاده در پارتیشن‌بندی هستند که از چندین لایه شیشه ساخته می‌شوند. این محصول به دلیل داشتن طلق پلاستیکی PVB در هنگام شکستن به اطراف پاشیده نمی‌شود.

 

پارتیشن اداری شیشه ای چقدر مقاوم است؟

مقاومت پارتیشن اداری شیشه ای به شیشه‌های به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد. به عنوان مثال مقاومت بین شیشه‌های ضد گلوله نسبت به شیشه‌‌های معمولی بیشتر است.

به طور کلی می‌توان گفت که این پارتیشن‌ها در برابر عوامل خارجی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهند و به راحتی دچار شکستگی و آسیب نمی‌شوند.

 

آیا پارتیشن شیشه ای اداری نشکن است؟

پاسخ این سوال بسته به پارتیشن منتخب متفاوت است. چرا که مقاومت پارتیشن‌های شیشه‌ای با یکدیگر فرق دارد. به طور کلی می‌توان گفت که این پارتیشن‌ها نشکن نیستند و ضربه و فشار زیاد می‌تواند موجب آسیب دیدن آن‌ها شود.

به همین دلیل نیز متخصصان توصیه می‌کنند که حتما در هنگام استفاده از این پارتیشن‌ها به نکات مراقبتی توجه کافی داشته باشید تا بتوانید برای سالیان طولانی از این محصول فوق‌العاده استفاده کنید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای با چه نوع شیشه ای ساخته می شود؟

پارتیشن‌های اداری شیشه ای را تقریبا با هر نوع شیشه‌ای می‌توان ساخت. همین تنوع باعث می‌شود تا دست شما در انتخاب کاملا باز باشد و بتوانید از میان مدل‌های متنوع هر کدام را که بیشتر می‌پسندید، خریداری کنید.

از مهم‌ترین شیشه‌های به کار رفته در این پارتیشن‌ها می‌توان به شیشه سکوریت، معمولی، رنگی، تک جداره، دوجداره، لمینت، هوشمند، فریم لس، تریپلس، فریم دار و ... اشاره کرد. 

 

بهتر است شیشه پارتیشن اداری مات باشد یا شفاف؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است برای هر فرد پیش آید این است که بین شیشه‌های اداری مات و شفاف کدام یک گزینه بهتری برای خرید است؟

در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که شیشه‌‌های مات و شفاف هر دو از بهترین شیشه‌های بازار هستند که طرفداران مخصوص به خود را دارند. آنچه که باعث تمایز این دو شیشه نسبت به یکدیگر شده است میزان حریم خصوصی است که هر یک ایجاد می‌کند.

به طور کلی شیشه‌ مات نسبت به شفاف حریم خصوصی بیشتری ایجاد می‌کنند و اجازه عبور و خروج نور را کمتر می‌دهند. بنابراین اگر دوست ندارید کسی از خارج پارتیشن بتواند به اتفاقات فضا دید داشته باشد، شیشه مات گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

 

هزینه نصب پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر قصد نصب پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره را دارید، ممکن است با این سوال مهم روبه‌رو شوید که برای این امر چقدر باید هزینه کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم هزینه در نظر گرفته شده برای نصب پارتیشن با توجه به فاکتورهایی مانند اندازه پارتیشن، سختی پروژه و طرح پارتیشن، یراق آلات مورد استفاده، تخصص نصاب و زمان صرف شده برای نصب متفاوت است.

قطعا با کمک گرفتن از تیم ما می‌توانید در یک بازه زمانی کوتاه با پرداخت هزینه‌ای مناسب عمل نصب پارتیشن دوجداره را انجام دهید.

جهت اطلاع یافتن از آخرین قیمت نصب پارتیشن دوجداره بهتر است با مشاوران ما تماس حاصل کنید.

 

طرح و رنگ شیشه پارتیشن به چه صورت می تواند باشد؟

طرح و رنگ شیشه پارتیشن را می‌توان با توجه به سلیقه خود انتخاب کرد. به طور کلی می‌توان گفت شیشه پارتیشن را می‌توان به رنگ‌های خنثی مانند سفید، مشکی، خاکستری و قهوه ای، گرم مانند قرمز، نارنجی، زرد و همچنین رنگ‌های سرد مانند آبی، سبز، بنفش ساخت.

دست شما در انتخاب طرح نیز کاملا باز است، می‌توانید پارتیشن دلخواه خود در طرح‌های ساده، مات، طرح‌دار، ترکیبی و براق سفارش دهید.

توجه داشته باشید که انتخاب طرح و رنگ پارتیشن دوجداره شیشه ای می‌تواند نقش بسیار زیادی در زیبایی ظاهری آن ایفا کند.

 

بررسی تخصصی قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

یکی از مهم‌ترین سوالات مطرح شده توسط افراد مختلف این است که قیمت پارتیشن اداری تک جداره و دوجداره شیشه‌ای چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم که قیمت پارتیشن اداری شیشه‌ای با توجه به کیفیت، نوع و جنس شیشه، طرح و رنگ، فریم دار یا فریم لس بودن، تعداد جداره‌ها و ... مشخص می‌گردد.

قطعا هر چه محصول مورد نظر خاص‌تر و با کیفیت‌تر باشد از هزینه بالاتری برخوردار است. برای استعلام قیمت می‌توانید با متخصصان ما در دکوتاپ تماس بگیرید.

 

انواع شیشه مورد استفاده در پارتیشن کدام است؟

در ساخت پارتیشن دوجداره اداری می‌توان از شیشه‌های متفاوتی استفاده کرد. این شیشه‌ها نسبت به یکدیگر متفاوت هستند و به دلیل ویژگی‌های مختلف از قیمتی متنوع برخوردارند. از مهم‌ترین شیشه‌‌های مورد استفاده در پارتيشن دوجداره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیشه تک جداره: این نوع شیشه ارزان‌ترین نوع شیشه پارتیشن است که عایق صدا و حرارت ضعیفی می‌باشد و قیمتی مناسب دارد.
 • شیشه دوجداره: شیشه دوجداره از دو لایه شیشه با یک فضای خالی بین آنها تشکیل شده است. لازم به ذکر است این محصول عایق صدا و حرارت بهتری نسبت به شیشه تک جداره است.
 • شیشه لمینت: این نوع شیشه از دو یا چند لایه شیشه با یک لایه طلق PVB بین آنها تشکیل شده است. در برابر ضربه و حرارت بالا مقاوم است و عایق صدا نیز می‌باشد.
 • شیشه رنگی: شیشه‌‌های رنگی، شیشه‌های جذابی هستند که در رنگ‌های مختلف یافت می‌شوند و برای زیبایی و جذابیت بیشتر به کار می‌روند.
 • شیشه سکوریت: شیشه‌‌های سکوریت، شیشه‌‌های بسیار مقاوم و نشکنی هستند که در برابر ضربه و حرارت بالا مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهند.
 • شیشه مات: شیشه مات یکی از پرطرفدارترین شیشه‌‌های پارتیشن است که نور را از خود عبور می‌دهد اما دید را محدود می‌کند. به همین دلیل نیز جهت ایجاد حریم خصوصی مناسب است.

ناگفته نماند نوع شیشه به کار رفته در پارتیشن می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت پارتیشن دو جداره داشته باشد.

 

نحوه نگهداری پارتیشن اداری شیشه ای

در هنگام نگهداری از پارتیشن اداری شیشه ای ضروری است که به یک سری نکات توجه داشته باشید. از مهم‌ترین این نکات عبارتند از:

 • به دلیل حساسیت بالای شیشه بهتر است از وارد کردن ضربه و فشار محکم به پارتیشن خودداری کنید.
 • اگر پارتیشن شما دچار آسیب‌دیدگی شد، بهتر است به منظور جلوگیری از آسیب هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر و رفع آسیب بپردازید.
 • برنامه منظمی را برای رفع آلودگی‌های پارتیشن و تمیز کردن آن در نظر بگیرید.

خرید عمده پارتیشن اداری شیشه ای تهران و کرج

 

_

 

اگر علاقه‌مند به خرید پارتیشن اداری شیشه ای هستید، انتخاب یک مجموعه معتبر برای دریافت خدمات مربوطه بسیار ضروری است. به همین دلیل نیز افراد زیادی به دنبال یافتن یک مجموعه معتبر برای دریافت خدمات هستند اما متاسفانه باید بگوییم که در بسیاری از مواقع یافتن بهترین مرکز فروش پارتیشن اداری شیشه ای سخت و دشوار است.

پیشنهاد ما به تمامی کسانی که در خرید عمده پارتیشن اداری شیشه ای تهران و کرج هستند، دریافت خدمات از مجموعه ما یا دکوتاپ است. برای سفارش پارتیشن اداری شیشه ای می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ تماس حاصل کنید و پس از مشورت با مشاوران ما می‌توانید فرایند خرید را تکمیل کنید.

 

تماس با دکوتاپ

جهت سفارش محصولات و خدمات دکوتاپ لطفا با شماره زیر تماس بگیرید یا از طریق بخش تماس با ما فرم مربوطه را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

سوالات متداول

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای چه ویژگی‌هایی برای محیط‌های کاری ارائه می‌دهند؟

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای سبب می‌شوند تا محیط‌های بزرگ به فضاهایی کوچک‌تر تقسیم شوند. این پارتیشن‌ها ترکیبی از شفافیت، انتشار نور، قابلیت تنظیم محیط کار و افزایش زیبایی محیط را فراهم می‌کنند.

چه مزایا و معایبی برای استفاده از پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای وجود دارد؟

مزایای پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای شامل ایجاد فضایی باز، انتقال نور طبیعی، زیبایی ظاهری و انعطاف‌پذیری در تنظیم محیط هستند. اما ممکن است هزینه نصب و نگهداری بیشتری داشته باشند و به عنوان یکی از معایب محسوب شوند.

چگونه می‌توان پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای را برای بهبود تنظیم فضای اداری استفاده کرد؟

با استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانید فضاهای اداری را به بخش‌های مختلف تقسیم کنید که این کار سبب افزایش تمرکز کارکنان می‌شود.

9 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *