نمونه کار پارتیشن ام‌دی‌اف و شیشه‌ای دکوتاپ

نمونه کار پارتیشن اداری به شما کمک می‌کند که تصویری بهتر از پارتیشن‌بندی فضای دلخواه خود به دست آورید.

در واقع می‌توان گفت تمامی کسانی که به دنبال استفاده از پارتیشن برای ساخت اتاق مجزا و تقسیم‌بندی فضا هستند، نیاز دارند قبل از هر گونه اقدام در این مسیر شناخت کافی از پارتیشن‌ها به دست آورند.

دکوراسیون مدرن از دیگر سبک‌های محبوب دکوراسیون می‌باشد که به دلیل ظاهر جذاب و فوق‌العاده زیبا در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

گفتنی است که امکان استفاده از پارتیشن‌های ام دی اف در مکان‌هایی با دکوراسیون مدرن فراهم است. از مهم‌ترین ویژگی‌های دکوراسیون مدرن می‌توان به استفاده از اشکال هندسی و لوازم و تجهیزات نوین و جدید اشاره کرد.

همین موضوع باعث می‌شود تا پارتیشن‌های متحرک، کرکره‌دار و طرح‌دار به عنوان مناسب‌ترین نمونه پارتیشن ام دی اف برای دکوراسیون مدرن محسوب شوند. شما با مشاهده نمونه پارتیشن اداری ساخته شده برای دکوراسیون مدرن می‌توانید بهتر در این زمینه تصمیم بگیرید.

مراحل طراحی پارتیشن مدرن

طراحی پارتیشن مدرن یک فرایند تخصصی است که طی چندین مرحله زیر انجام می‌گیرد:

 1. در اولین مرحله متخصصان به بررسی نیازهای کارفرما و فضا می‌پردازند. در این مرحله نیاز است مشخص شود که چیدمان پارتیشن اداری به چه منظوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. در دومین مرحله متریال مورد نیاز برای طراحی پارتیشن مورد بررسی قرار می‌گیرد. در واقع می‌توان گفت در این مرحله با توجه به دکوراسیون و بودجه مشخص می‌شود که کدام یک از پارتیشن‌های موجود در بازار گزینه بهتری برای خرید است.
 3. پس از انتخاب پارتیشن، مرحله طراحی آغاز می‌شود. در این مرحله متخصصان نقشه پارتیشن را با توجه به متراژ، دکوراسیون، فضا و همچنین سبک ساختمان تنظیم می‌کنند.
 4. در آخرین مرحله نیز نصابان حرفه‌ای و با تجربه به نصب پارتیشن می‌پردازند.

مراحل طراحی پارتیشن اداری مدرن
مرحله اولدریافت مشاوره و بررسی فضا برای تعیین نوع چیدمان و متراژ
مرحله دومتعیین مدل و طرح پارتیشن انتخابی و تهیه متریال موردنیاز
مرحله سومطراحی نقشه اولیه اجرای پروژه
مرحله چهارمآغاز نصب و اجرای پارتیشن

نمونه کار پارتیشن اداری دکوتاپ ⬇️

عکس پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه ای جدید

مشاهده عکس پارتیشن اولین قدم برای سفارش این محصول است‌. در واقع می‌توان گفت شما با مشاهده عکس پارتیشن ام دی اف و عکس پارتیشن شیشه ای می‌توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با ظاهر و کیفیت این محصول به دست آورید.

توصیه ما به تمامی کسانی که در حال برنامه‌ریزی برای خرید انواع پارتیشن هستند، این است که کمی از زمان خود را صرف مشاهده نمونه کارهای موجود در این زمینه کنند. قطعا مشاهده نمونه پارتیشن بندی اداری کمک خواهد کرد تا شما تصمیم بهتری را در جهت خرید پارتیشن اتخاذ کنید. برای مشاهده نمونه کارهای ما می‌توانید از طریق همین وب سایت اقدام کنید.

عکس پارتیشم اداری ام دی اف دکوتاپ

نمای پارتیشن اداری چند نوع است؟

شما می‌توانید بر اساس متریال به کار رفته در نمای پارتیشن آن را به چندین دسته مهم تقسیم‌بندی کنید. در ادامه به معرفی این نماها خواهیم پرداخت. البته باید بدانید که در تقسیم‌بندی نمای پارتیشن از فاکتورهای مختلفی استفاده می‌شود. که از مهم‌ترین این فاکتورها می‌توان به متریال و طرح پارتیشن اشاره کرد. نمای پارتیشن بر اساس طرح را می‌توان به دو دسته نمای ساده و طرح دار تقسیم کرد.

 • نمای پارتیشن ساده: این نوع نمای پارتیشن یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین نماها است که دارای طرح و نقش خاصی نیست و ظاهری ساده و مینیمال دارد؛ به همین دلیل نیز بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.
 • نمای پارتیشن طرح دار: این نوع نمای پارتیشن اداری برخلاف نماهای ساده دارای طرح و نقش خاصی است که می تواند به فضای داخلی مورد شما جلوه‌ای زیبا و چشم نواز ببخشد. پارتیشن‌های طرح دار نیز بسیار محبوب و پرطرفدار هستند و با قیمتی بیشتر از پارتیشن‌های ساده به فروش می‌رسند.

اگر معیار تقسیم‌بندی نمای پارتیشن را متریال به کار رفته در ساخت آن‌ها در نظر بگیریم، پارتیشن‌ها را می‌توان این‌گونه تقسیم‌‌بندی کرد:

 • نمای پارتیشن فلزی
 • نمای پارتیشن شیشه‌ای
 • نمای پارتیشن ام دی اف
 • نمای پارتیشن چوبی

طرح جدید پارتیشن اداری ام دی اف

طرح های پارتیشن اداری به چند دسته تقسیم می شود؟

تنوع طرح پارتیشن اداری باعث می‌شود تا بسیاری از افراد در هنگام خرید این محصولات سردرگم شوند و ندانند از میان نمونه‌های موجود کدام‌ یک گزینه بهتری برای خرید است. لازم است بدانید که هر کدام از این طرح‌ها دارای ویژگی‌های مختص به خود هستند که آن‌ها را نسبت به یکدیگر متمایز می‌کند. از مهم‌ترین طرح‌های پارتیشن اداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

طرح پارتیشن ام دی اف

کیفیت و جذابیت بالای مدل پارتیشن با ام دی اف باعث شده است تا افراد بسیاری در سراسر جهان تصمیم بگیرند برای پارتیشن‌بندی مکان‌های اداری و تجاری از این نوع پارتیشن بهره بگیرند.

این پارتیشن‌ها بیشتر برای ساخت دکوراسیون کلاسیک و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مشاهده نمونه پارتیشن ام دی اف می‌توانید وارد صفحه نمونه کارهای ما شوید و از میان چندین مدل پارتیشن ام دی اف محبوب هر کدام را که بیشتر می‌پسندید انتخاب کنید.

طرح پارتیشن اداری شیشه‌ای

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای یکی دیگر از طرح‌های فوق‌العاده محبوب هستند که در رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی ساخته می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از مهم‌ترین و محبوب‌ترین پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای می‌توان به پارتیشن‌های قاب دار اشاره کرد.

طرح پارتیشن چوبی

این پارتیشن با اینکه ظاهری خاص دارد اما به دلیل هزینه بالا معمولا کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن‌های چوبی را می‌توان به دو دسته پارتیشن‌های معمولی و طرح دار تقسیم‌بندی کرد.

پارتیشن فلزی

اگر پانل پارتیشن شما از فلز خاصی ساخته شده باشد، آن پارتیشن فلزی نامیده می‌شود.

پارتیشن‌های فلزی نسبت به نمونه‌های شیشه‌ای و ام دی اف جذابیت ظاهری کمتری دارند به همین دلیل نیز استقبال برای خرید آن‌ها پایین است.

طرح پارتیشن ام دی اف برای دکوراسیون کلاسیک 

دکوراسیون کلاسیک یکی از بهترین و محبوب‌ترین دکوراسیون‌ها برای مکان‌های اداری و تجاری محسوب می‌شود. در این دکوراسیون معمولا به جزییات، هنر و خلاقیت بسیار توجه می‌شود.

پارتیشن‌های ام دی اف برای دکوراسیون‌های کلاسیک بسیار مناسب هستند. در واقع می‌توان گفت تنوع رنگ و طرح این محصول آن را برای استفاده در دکوراسیون کلاسیک بسیار مناسب کرده است.

انتخاب بهترین طرح پارتیشن ام دی اف برای دکوراسیون کلاسیک بسته به بودجه، سلیقه و هدف شما متفاوت است.

بهتر است ابتدا نمونه پارتیشن ساخته شده برای طراحی کلاسیک را مشاهده کنید و سپس با توجه به سلیقه خود تصمیم بگیرید که کدام یک از پارتیشن‌های موجود گزینه بهتری برای شما است.

نقشه پارتیشن اداری چگونه کشیده میشود؟

کشیدن نقشه پارتیشن اداری یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی این محصول است که طی چندین مرحله تخصصی انجام می‌گیرد. این مراحل به شرح زیرند.

 • مرحله اول؛ اندازه‌گیری فضای اداری

در اولین مرحله ضروری است که اندازه و ابعاد فضای اداری با دقت بالا مشخص شود. گفتنی است که این کار  با استفاده از متر، خط کش و یا ابزارهای اندازه‌گیری دقیق در تمام جهات فضای اداری انجام شوند، از جمله ارتفاع، عرض و طول انجام می‌گیرد.

اندازه‌گیری‌های دقیق و اصولی به شما کمک می‌کنند تا نقشه پارتیشن اداری را به بهترین نحو ممکن ترسیم کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر اندازه‌گیری‌ها دقیق و درست نباشند، ممکن است پارتیشن‌ها به درستی نصب نشوند و هزینه صرف شده برای ساخت پارتیشن هدر رود.

 • مرحله دوم؛ تعیین محل ستون‌ها، دیوارها و سایر تجهیزات

پس از اندازه‌گیری فضای اداری لازم است محل ستون‌ها، دیوارها و سایر تجهیزات در فضای اداری مشخص شود. این کار با استفاده از کاغذ و قلم و گاها نرم افزارهای لازم انجام می‌گیرد.

انجام درست این مرحله به نصب صحیح و همچنین تنظیم دکوراسیون بسیار کمک خواهد کرد.

 • مرحله سوم؛ انتخاب نوع و جنس پارتیشن‌ها

در سومین مرحله ضروری است که با توجه به میزان بودجه‌ای که در اختیار دارید و همچنین هدف خود از پارتیشن‌بندی نوع و جنس پارتیشن را انتخاب کنید.

در این مرحله باید به شرکت یا سازمان خود بسیار توجه داشته باشید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید یک فضای خصوصی و آرام بسازید، پارتیشن‌های دوجداره گزینه بهتری برای شما خواهند بود.

 • مرحله چهارم؛ تعیین اندازه و ابعاد پانل‌های پارتیشن

اندازه و ابعاد پانل‌های پارتیشن با توجه به فضای اداری و نوع پارتیشن توسط متخصصان انتخاب می‌شود. به عنوان مثال، اگر از پارتیشن تک جداره استفاده می‌کنید، باید پانل‌های پارتیشن را به اندازه کافی بزرگ انتخاب کنید تا فضای اداری به خوبی تقسیم شود.

 • مرحله پنجم؛ تعیین محل قرارگیری درب‌ها و پنجره‌ها

در مرحله آخر محل قرارگیری درب‌ها و پنجره‌ها در فضای اداری مشخص می‌شود‌. در این مرحله فرد متخصص از خلاقیت و دانش خود برای تنظیم محل قرارگیری درب و پنجره‌ها با توجه به هدف شما استفاده خواهد کرد.

نمونه کار پارتیشن اداری ام دی اف دوجداره دکوتاپ

پارتیشن اداری طرح دار بهتر است یا ساده؟

پاسخ این سوال تا حدود زیادی به سلیقه، هدف فرد از پارتیشن‌بندی و همچنین میزان بودجه و نوع دکوراسیون بستگی دارد.

پارتیشن‌های طرح‌دار معمولا زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که زیبایی محیط و دکوراسیون نیز مهم و حائز اهمیت است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر بودجه کافی برای خرید پارتیشن‌های طرح‌دار را ندارید، می‌توانید با ساخت پارتیشن‌های ساده و خلاقانه به زیبایی بیشتر دکوراسیون خود کمک کنید.

قطعا با مشاهده عکس پارتیشن اداری طرح‌دار و ساده می‌توانید اطلاعات مناسبی در رابطه با ویژگی‌های ظاهری این محصول به دست آورید و بهتر تصمیم بگیرید پارتیشن طرح‌دار بخرید یا ساده.

طراحی پارتیشن اداری در کرج

طراحی پارتیشن اداری در کرج یک فرایند تخصصی است که قبل از ساخت این محصول انجام می‌گیرد. مشتریان و علاقه‌مندان در ابتدا با متخصصان فعال در زمینه ساخت پارتیشن تماس برقرار می‌کنند و اطلاعات لازم را در زمینه با متراژ مکان و همچنین هدف خود از پارتیشن‌بندی در اختیار او قرار می‌دهند. سپس یک پارتیشن مناسب با توجه به هدف فرد و همچنین میزان بودجه انتخاب می‌شود.

در مرحله بعدی متخصصان نقشه پارتیشن اداری را تنظیم می‌کنند و ساخت آغاز می‌شود.

فرق طرح پارتیشن اداری چوبی و ام دی اف

با مشاهده عکس پارتیشن چوبی و مقایسه آن با پارتیشن‌های ام دی اف متوجه خواهید شد که این دو محصول از نظر طرح تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند.

به طور کلی می‌توان گفت پارتیشن‌های چوبی دارای طرح‌های لوکس هستند و برای استفاده‌های خاص ساخته می‌شوند. به همین دلیل نیز از قیمت بالایی برخوردارند. در مقابل پارتیشن‌های ام دی اف تنوع طرح و رنگ دارند و دست خریدار را در هنگام انتخاب کاملا باز می‌گذارند. همین موضوع نیز باعث کاهش قیمت این محصول نسبت به نمونه‌های چوبی شده است.

تفاوت طرح پارتیشن اداری چوبی و ام دی اف
پارتیشن اداری چوبیپارتیشن اداری ام دی اف
قیمت بالاقیمت مناسب‌تر
طرح‌های کلاسیک و لوکستنوع طرح و رنگ بیشتر
تنوع کمتر مقاومت نسبی کمتر

مدل پارتیشن جدید شرکتی ام دی اف و شیشه ای

مدل پارتیشن آشپزخانه و خانگی چه تفاوتی با مدل اداری دارد؟

پارتیشن‌های مخصوص خانه و آشپزخانه معمولا نسبت به پارتیشن‌های اداری از طرح و رنگ‌های صمیمی‌تری برخوردارند. این در حالی است که پارتیشن‌های اداری رسمی هستند و معمولا در طرح‌های ساده‌تر ساخته می‌شوند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به سلیقه خود می‌توانید پارتیشن سفارش دهید و برای خانه یا محیط کار خود استفاده کنید.

جدیدترین پارتیشن اداری 1403

طبیعی است به دنبال جدیدترین پارتیشن اداری 1403 برای خرید باشید و بخواهید یکی از بهترین محصولات بازار را بیابید و خریداری کنید. به عبارتی می‌توان گفت تمامی افراد به دنبال جدیدترین طرح پارتیشن ام دی اف، شیشه‌ای و ... برای خرید هستند.

اگر شما نیز از این دسته افراد هستید و می‌خواهید با مشاهده نمونه کار پارتیشن اداری یکی از بهترین محصولات بازار را بیابید و خریداری کنید، کافی است به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.

از نمونه‌های پارتیشن عکس زیادی در وب سایت ما وجود دارد که دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد.

بهترین نوع پارتیشن اداری کدام است؟

افراد علاقه‌مند به طراحی پارتیشن اداری معمولا با این سوال روبه‌رو خواهند شد که از میان مدل‌های موجود کدام یک بهتر است؟

کافی است به مشاهده عکس پارتیشن اداری دوجداره بپردازید و سپس پارتیشن‌های موجود در بازار را مقایسه کرده و با هدف خود از پارتیشن‌بندی تطبیق دهید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید یک دکوراسیون کلاسیک داشته باشید، پارتیشن‌های ام دی اف گزینه بهتری برای شما خواهد بود.‌ در واقع می‌توان گفت طرح پارتیشن اداری را باید با توجه به سلیقه و هدف خود از پارتیشن‌بندی انتخاب کنید تا از خرید صورت گرفته نهایت رضایت را داشته باشید.

 

با تکمیل فرم زیر؛ سوالات خود را با ما در میان بگذارید. ⬇️

  قیمت دکور پارتیشن ام دی اف و شیشه ای

  یکی از مهم‌ترین سوالاتی که توسط بسیاری از افراد مطرح می‌شود این است که قیمت دکور پارتیشن ام دی اف ساده یا شیشه ای برای شرکت چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که فاکتورهای بسیاری کنار یکدیگر قرار می‌گیرند که باعث می‌شود قیمت دکور پارتیشن مشخص شود.

  از مهم‌ترین این فاکتورهای اثرگذار می‌توان به کیفیت و جنس پارتیشن، نوع و تعداد جداره‌های پارتیشن، ساده یا طرح‌دار بودن آن، سختی پروژه و همچنین مجموعه منتخب برای نصب و خرید اشاره کرد.

  شما با توجه به سلیقه شخصی خود تصمیم می‌گیرید کدام یک از پارتیشن‌های اداری را خریداری کنید. معمولا پارتیشن‌های شیشه‌ای و ام دی اف نسبت به مابقی مدل پارتیشن‌های اداری بازار جذابیت بیشتری دارند.

  اگر دوست دارید در این باره اطلاعات بیشتری به دست آورید و بدانید که برای هزینه دکور پارتیشن ام دی اف و شیشه ای ساده یا طرحدار برای شرکت چقدر است، کافی است با متخصصان ما در مجموعه پارتیشن اداری دکوتاپ از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ تماس بگیرید تا اطلاعاتی مفید در اختیار شما قرار گیرد.

  5 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *