قیمت پارتیشن اداری تحت تاثیر فاکتورهای بسیاری مشخص می‌شود. همین موضوع باعث می‌گردد تا اطلاع یافتن از هزینه پارتیشن و پارتیشن‌بندی برای بسیاری از افراد سخت و دشوار باشد. اگر شما نیز قصد دارید محل کار یا منزل خود را پارتیشن‌بندی کنید اما اطلاعات چندانی در رابطه با هزینه مورد نیاز برای این کار ندارید، مطالعه این مطلب برای شما بسیار مفید خواهد بود.‌

قیمت پارتیشن اداری دکوتاپ 1403

قبل از اینکه وارد بحث‌های تخصصی مربوط به قیمت پارتیشن اداری شوید، نیاز است تا بدانید پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن‌های اداری محصولاتی با کیفیت، مرغوب و همچنین زیبا هستند که در سالیان اخیر به جای دیوار برای ساخت اتاق اضافه و تقسیم‌بندی فضا مورد استفاده قرار گرفته‌اند. قیمت در نظر گرفته شده برای خرید این محصولات با توجه به نوع آن‌ها متفاوت است.

هزینه اجرای انواع پارتیشن چقدر است؟

بسیاری از دوستان می‌خواهند بدانند که هزینه اجرای انواع پارتیشن چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مبحث قیمت و هزینه پارتیشن بسیار سخت‌تر و پیچیده‌‌تر از آنچه است که تصور می‌شود. به همین دلیل نیز افراد عادی نمی‌توانند اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار دهند و حتما باید از متخصصان مربوطه مشاوره دریافت شود.

لیست قیمت پارتیشن اداری دکوتاپ (به‌روزرسانی 1403)
مدل پارتیشنقیمت متراژ (ریال)
پارتیشن تک جداره فریم ام دی اف۱۳/۰۰۰/۰۰۰
پارتیشن تک جداره فریم لس باشیشه ده میل سکوریت۱۹/۰۰۰/۰۰۰۰
پارتیشن تک جداره فریم لترون۱۱/۰۰۰/۰۰۰
پارتیشن دوجداره فریم ام دی اف۱۹/۰۰۰/۰۰۰
پارتیشن دوجداره فریم لترون۱۶/۰۰۰/۰۰۰
پارتیشن دوجداره فریم آلومینیوم (اختصاصی) با شیشه ۶میل سکوریت۴۵/۰۰۰/۰۰۰
پارتیشن دوجداره فریم ام دی اف با پرده کرکره ۲۳/۰۰۰/۰۰۰
پارتیشن دوجداره فریم آلومینیوم (اختصاصی) با شیشه ۶میل سکوریت با پرده کرکره ولومی۵۰/۰۰۰/۰۰۰
پارتیشن دوجداره فریم لترون با پرده کرکره ۲۰/۰۰۰/۰۰۰

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف

اگر بخواهیم لیستی از بهترین و با کیفیت‌ترین پارتیشن‌های بازار تهیه کنیم، قطعا در این لیست نام پارتیشن‌های اداری ام دی اف به چشم می‌خورد. قیمت پارتیشن اداری ام دی اف تحت تاثیر فاکتور مهمی چون کیفیت چوب ام دی اف به کار رفته در پانل‌های پارتیشن، تعداد جداره‌های آن و متراژ مکان مشخص می‌شود.

بنابراین طبیعی است پارتیشن‌های با کیفیت‌تری که تعداد جداره‌های بیشتری دارند، با هزینه بالاتری به فروش برسند. بهترین راهکار برای اطلاع یافتن از قیمت و خرید پارتیشن اداری بهتر است با متخصصان مجموعه ما تماس حاصل کنید تا اطلاعاتی مفید در اختیار شما قرار گیرد.

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف دوجداره

در این باره باید بگوییم که هزینه در نظر گرفته شده برای این محصول نسبت به نمونه‌های تک جداره بیشتر است. بالا بودن تقاضا برای خرید این محصول فوق‌العاده باعث می‌شود تا افراد زیادی دوست داشته باشند از قیمت پارتیشن اداری ام دی اف دوجداره اطلاع یابند.

قیمت پارتیشن اداری دکوتاپ

به طور کلی می‌توان گفت هزینه اجرای انواع پارتیشن بر اساس متریال به کار رفته، طرح، رنگ و اندازه و همچنین کیفیت و تعداد جداره‌‌ها مشخص می‌شود. به همین دلیل است که قیمت پارتیشن  pvc و قیمت پارتیشن اداری چوبی و همچنین سایر پارتیشن‌های موجود در بازار متفاوت است. این موضوع دست شما را در انتخاب یک پارتیشن مناسب باز می‌گذارد. به عنوان مثال پارتیشن اداری آلومینیومی قیمت مناسبی نسبت به نمونه‌های چوبی دارد. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا افراد دارای بودجه کمتر بتوانند از این دسته محصولات برای پارتیشن‌بندی استفاده کنند.

قیمت پارتیشن اداری دوجداره معمولا نسبت به نمونه‌های تک جداره کمی بیشتر است. به همین دلیل افراد متقاضی پارتیشن اداری ارزان قیمت بهتر است سراغ پارتیشن‌های تک جداره بروند. برای اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن های اداری کافی است همین حالا با متخصصان ما تماس بگیرید و هدف خود از پارتیشن‌بندی را شرح دهید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار بگیرد.

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف تکجداره

پارتیشن اداری ام دی اف تکجداره با اینکه شباهت بسیاری به نمونه‌های دوجداره دارد اما به دلیل داشتن لایه‌های کمتر معمولا مقاومت کمتری در برابر عوامل خارجی دارد. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا قیمت پارتیشن اداری ام دی اف تکجداره نسبت به نمونه‌های دوجداره کمتر باشد.

قطعا می‌توانید با یافتن مرکز خرید ارزان پارتیشن این محصول فوق‌العاده را با قیمتی مناسب‌تر بخرید.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای 

محبوبیت زیاد پارتیشن اداری شیشه ای به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار باعث می‌شود تا همواره این سوال مهم مطرح شود که قیمت در نظر گرفته شده برای خرید این محصول چقدر است؟

در پاسخ باید بگوییم که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای با توجه به کیفیت پانل‌های شیشه‌ای به کار رفته و همچنین رنگ‌بندی و ویژگی‌هایی که دارند متفاوت است.

به طور کلی می‌توان گفت که پارتیشن اداری شیشه ای قیمت مناسبی دارد. این قیمت با توجه به مدرن یا ساده بودن شیشه‌های به کار رفته متفاوت است.

جالب است بدانید که قیمت پارتیشن اداری مدرن نسبت به نمونه‌های ساده‌تر بسیار بیشتر است‌.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره

اگر انتخاب شما پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره است، باید بدانید که این محصول نسبت به نمونه‌های دوجداره از قیمتی مناسب‌تر برخوردار است. به عبارتی می‌توان گفت مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره یکی از دلایلی است که باعث افزایش تقاضا برای خرید این محصول شده است.

البته باید بدانید که پارتیشن‌های تک جداره نسبت به نمونه‌های دوجداره سادگی بیشتری دارند و با سرعتی بالاتر ساخته می‌شوند.

قیمت پارتیشن اداری میز کارمندی

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره یک نمونه از پارتیشن‌های محبوب موجود در بازار است که به دلیل ظاهر خاص و کیفیت بالا توانسته نام خود را در میان بهترین پارتیشن‌های بازار قرار دهد. همین موضوع باعث می‌شود تا این سوال مهم در ذهن بسیاری از علاقه‌مندان شکل بگیرد که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره چقدر است؟

اگر شما نیز دوست دارید از قیمت دقیق این محصول اطلاع یابید کافی است با متخصصان مجموعه ما تماس برقرار کنید تا شما را در مسیر اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری در کرج و همچنین خرید ارزان پارتیشن اداری یاری رسانند.

لازم است بدانید که قیمت پارتیشن اداری ساده نسبت به نمونه‌های دارای طراحی پیچیده کمتر است.

قیمت پارتیشن اداری

نحوه محاسبه قیمت پارتیشن تک جداره چگونه است؟

بسیاری از دوستان علاقه‌مند هستند تا از قیمت پارتیشن اداری ارزان مطلع شوند و بدانند چگونه می‌توان قیمت یک پارتیشن را محاسبه کرد.

اگر دوست دارید بدانید که نحوه محاسبه قیمت پارتیشن تک جداره چگونه است در ابتدا باید قیمت هر متر پارتیشن را بدانید. پس از اطلاع یافتن از قیمت متری این محصول می‌توانید با ضرب آن در کل طول دیوار و ارتفاع و ۱۰۰ قیمت نهایی را به دست آورید.

البته اگر می‌خواهید پارتیشن شما درب و پنجره هم داشته باشد، ضروری است که هزینه محصولات را نیز به صورت جداگانه به دست آورید و به مبلغ کل به دست آمده در مرحله قبل اضافه کنید.

بهترین راهکار این است که با متخصصان فعال در این حوزه مشورت کنید تا اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار گیرد.

 

قیمت تمام شده پارتیشن شرکتی و اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تمام شده پارتیشن شرکتی و اداری به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد که از مهم‌ترین این فاکتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • نوع پارتیشن منتخب
 • کیفیت پارتیشن
 • تکجداره یا دوجداره بودن پارتیشن
 • متراژ مکان منتخب
 • طرح و رنگ پارتیشن
 • سختی پروژه
 • مجموعه منتخب برای خرید و نصب پارتیشن

لیست قیمت پارتیشن اداری ام دی اف 1403

پارتیشن‌های اداری ام دی اف از محبوب‌ترین و در عین حال متنوع‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار هستند. قیمت پارتیشن ام دی اف ۱۴۰3 بسته به تعداد جداره‌ها، نوع پارتیشن، اندازه، کیفیت، رنگ و طراحی متفاوت است.

در ادامه لیست قیمت پارتیشن اداری ام دی اف 1403 را مشاهده خواهید کرد.

لیست قیمت پارتیشن اداری شیشه ای 1403

پارتیشن اداری شیشه‌ای نیز انواع مختلفی دارد که هر کدام بسته به طرح، رنگ، جنس و کیفیت و همچنین تعداد جداره‌ها از قیمتی متفاوت برخوردارند.

لیست قیمت پارتیشن اداری شیشه ای 1403 به شرح زیر است.

 

قیمت پارتیشن اداری دست دوم

دسته‌ای از افراد به منظور کاهش هزینه‌های خود ترجیح می‌دهند، به جای پارتیشن‌های نو، سراغ محصولات دست دوم بازار بروند. به همین دلیل نیز این سوال مطرح می‌شود که قیمت پارتیشن اداری دست دوم چقدر است؟

در پاسخ باید بگوییم قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول بسته به کیفیت، نوع پارتیشن، امکاناتی که دارد، مدت زمانی که کار کرده است و همچنین مجموعه‌ای که برای خرید انتخاب شده، متفاوت می‌باشد.

قیمت جداسازی اتاق با ام دی اف و شیشه

اگر دوست دارید بدانید قیمت جداسازی اتاق با ام دی اف و شیشه چقدر است، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • متراژ مکان باید با دقت بالا اندازه‌گیری شود. متراژ و اندازه فضا یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید قبل از خرید به درستی مشخص شود. هر چه فضای منتخب شما بزرگ‌تر باشد، نیاز است هزینه بیشتری نیز پرداخت شود.
 • نوع پارتیشن را مشخص کنید. تنوع طرح، رنگ، مدل و کیفیت پارتیشن‌های ام دی اف و شیشه دست شما را در انتخاب کاملا باز می‌گذارد.
 • به تعداد جداره‌های پارتیشن توجه داشته باشید. هر چه تعداد لایه‌ها یا جداره‌های یک پارتیشن بیشتر باشد، آن محصول در برابر عوامل خارجی مقاومت بیشتری دارد و با قیمتی بالاتر به فروش می‌رسد.
 • هزینه نصب پارتیشن اداری را نیز مشخص کنید. بخشی از هزینه‌های شما جهت جداسازی اتاق با ام دی اف و شیشه مربوط به نصب است. بنابراین ضروری است با متخصصان فعال در زمینه نصب تماس بگیرید تا اطلاعات درستی را در این باره در اختیار شما قرار دهند.

هزینه نصب پارتیشن اداری چقدر است؟

هزینه‌ای که جهت نصب پارتیشن اداری در نظر گرفته می‌شود را فاکتورهای مختلفی تعیین می‌کند. به طور کلی اینکه اندازه پارتیشن شما چقدر است و محصول مورد نظر در چه طرح و رنگ و نوعی ساخته شده باشد تاثیر فراوانی بر هزینه نصب خواهد گذاشت.

توجه داشته باشید برخی پارتیشن‌ها به دلیل حساسیت بالایی که دارند، برای نصب به زمان بیشتری نیازمندند، طبیعی است که برای اتصال چنین محصولاتی نیاز به پرداخت هزینه‌ای بالاتر باشد.

چنانچه می‌خواهید از قیمت پارتیشن اداری در کرج و همچنین هزینه نصب آن در این شهر اطلاع یابید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا تماس بگیرید.

قیمت پارتیشن اداری دوجداره ثابت بیشتر است یا متحرک؟

قیمت پارتیشن متحرک اداری در بیشتر مواقع زیادتر از نمونه‌های ثابت است. با این وجود برخی مواقع بعضی فاکتورها باعث می‌شود تا قیمت این دو محصول با یکدیگر برابر شود. به عنوان مثال قیمت پارتیشن اداری ساده متحرک ممکن است مساوی یا کمتر از پارتیشن‌های ثابت و طرفداری باشد که از قابلیت‌های خاصی برخوردارند. به همین دلیل گفته می‌شود اگر دوست دارید در این باره اطلاعات بیشتری به دست آورید، بهتر است حتما با متخصصانی که در این زمینه فعالیت چندین و چند ساله دارند، مشورت کنید تا اطلاعاتی دقیقی در رابطه با آخرین قیمت در اختیارتان قرار گیرد.

قیمت پارتیشن متحرک ام دی اف اداری 1403

قیمت پارتیشن متحرک ام دی اف اداری 1403  بر اساس نوسانات قیمت بازار، کیفیت متریال به کار رفته، سایز و اندازه و حتی طرح و رنگ مشخص می‌شود. به همین دلیل نیز شاهد تنوع گسترده‌ای در قیمت پارتیشن‌های بازار هستیم.

البته در برخی مجموعه‌ها امکان یافتن محصولات با قیمتی کمتر وجود دارد. چنانچه دوست دارید از قیمت پارتیشن اداری ارزان در مجموعه دکوتاپ اطلاع یابید، کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

متخصصان ما می‌توانند لیست قیمت های انواع پارتیشن را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

قیمت پارتیشن اداری آلومینیوم بیشتر است یا ام دی اف؟

قیمت پارتیشن اداری آلومینیومی از نمونه‌های ام دی اف بیشتر است. البته توجه داشته باشید که در برخی مواقع ممکن است شاهد عکس این موضوع باشید. چرا که قیمت تنها بر اساس متریال به کار رفته در پارتیشن مشخص نمی‌شود. اندازه، طرح و رنگ، تعداد جداره‌ها و همچنین کیفیت ساخت از دیگر فاکتورهایی هستند که بر روی هزینه اثر می‌گذارند.

چنانچه قصد مقایسه قیمت پارتیشن چوبی اداری، آلومینیومی، ام دی اف و ... را دارید، بهتر است از متخصصانی خبره کمک دریافت کنید.

قیمت پارتیشن پلاستیکی بیشتر است یا شیشه ای؟

در بیشتر مواقع قیمت پارتیشن شیشه‌ای بیشتر از نمونه‌های پلاستیکی است. البته این بدین معنی نیست که نمی‌توان نمونه‌های عکس را پیدا کرد.

از آنجایی که شیشه نسبت به پلاستیک قیمت بیشتری دارد، طبیعی است در شرایط مشابه هزینه در نظر گرفته شده برای پارتیشن‌های ساخته شده از پانل‌های شیشه‌ای نسبت به نمونه‌های پلاستیکی بیشتر باشد.

هزینه نصب پارتیشن اداری و شرکتی

تخصصی بودن نصب پارتیشن باعث می‌شود تا نیاز باشد حتما توسط افراد خبره صورت گیرد. افراد متخصص و خبره بسته به زمانی که صرف این کار می‌کنند، نوع پارتیشن شما، متراژ مکان، پیچیدگی طرح و پروژه و همچنین یراق آلات مصرفی هزینه متفاوتی از شما دریافت خواهند کرد.

بهترین کار این است که برای اطلاع یافتن از آخرین قیمت این محصول سعی کنید با متخصصان ما تماس داشته باشید تا اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار گیرد.

توصیه ما به شما عزیزان این است که برای اطلاع یافتن از قیمت و خرید انواع پارتیشن با متخصصان ما در مجموعه پارتیشن اداری دکوتاپ تماس حاصل کنید تا پس از دریافت مشاوره رایگان بتوانید بهتر در این زمینه تصمیم بگیرید.

برای برقراری ارتباط با مشاوران و متخصصان دکوتاپ می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *