با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

پارتیشن اختصاصی

پارتیشن اختصاصی

پارتیشن اختصاصی انواعی از پارتیشن ها یا جداکننده های محیطی می باشند که از متریال های گوناگون ساخته می شوند و به صورت کاملا اختصاصی فضای خصوصی را به وجود می آورند. جنس فریم این نوع از پارتیشن به شکل های متنوع وجود دارد و در طرح ها و ابعاد مختلفی قابل تهیه می باشد.

وجود تنوع در متریال مورد استفاده برای ساخت پارتیشن اختصاصی این امکان را برای خریداران به وجود می آورد که در صورت وجود دکوراسیون خاص و یا طراحی متفاوت در فضایی که مد نظر دارند نوع دلخواه از پارتیشن را برای محیط انتخاب و نصب کنند.

انواع پارتیشن اختصاصی به صورت استاندارد دارای قاب فلزی یا پنل آلومینیومی می باشند که در نهایت سلامت و بهداشت مناسب کارکنان را در فضای خصوصی اداره ها و یا مکان های دیگر به وجود می آورند.

پارتیشن اختصاصی

انواع پارتیشن اختصاصی

پارتیشن اختصاصی در انواع تک جداره و دو جداره عرضه می گردد. پنل های ارائه شده برای ساخت انواع پارتیشن اختصاصی در ضخامت های مختلفی وجود دارد و مناسب برای استفاده در محیط های گوناگون می باشد.

انواع پارتیشن اختصاصی برای جداسازی فضا به صورت دائمی و موقت قابل استفاده می باشند. تفکیک فضا به شکل مناسب با انواع پارتیشن که دارای کیفیت مطلوب هستند و به عنوان عایق صوتی و حرارتی به شکل مناسبی عمل می کنند می تواند یک انتخاب مطلوب باشد.

پارتیشن های اختصاصی به شکل های مختلفی ساخته می شوند از این رو با نام های مختلفی شناخته می شوند که می توان از بین آنها به موارد زیر اشاره کرد.

پارتیشن اختصاصی آلومینیومی با شیشه دو جداره، پارتیشن آلومینیومی با شیشه تک جداره، پارتیشن آلومینیومی با شیشه دوجداره سکوریت شده، پارتیشن دوجداره آلومینیومی و شیشه دوجداره سن پلاس شده طرح دار، پارتیشن دوجداره با درب ورودی و انواع دیگر از پارتیشن های اختصاصی دوجداره که با طرح ها و رنگ های متنوعی از شیشه و لوگو همراه می باشند و برای محیط های مختلف به شکلی مناسب قابل استفاده هستند.

پارتیشن اختصاصی

طراحی پارتیشن اختصاصی برای اداره ها

انواع پارتیشن اختصاصی برای فضای اداره جهت استفاده برای تفکیک اتاق ها و ایجاد یک محیط خصو.صی برای کارمندان بر حسب شرایط اجرا از متریال های گوناگون ساخته و عرضه می گردند. برای فضای اداری یکی از نکات مهم در استفاده از پارتیشن اختصاصی توجه به پارتیشن بندی بهینه می باشد تا به شکل مناسب بتوان از فضای داخلی استفاده کرد و محدودیت های موجود سبب از دست دادن فضا نشود.

لوازم جانبی پارتیشن اختصاصی

برای هر نوعی از پارتیشن با توجه به نوع طراحی و شکل ظاهری متفاوت از انواع لوازم جانبی استفاده می شود که برای پارتیشن اختصاصی نیز به همین ترتیب است.

انواع پارتیشن با داشتن قطعات مرغوب و باکیفیت که در ساخت آنها استفاده می شود به بهترین شکل ممکن قابل استفاده هستند و در طولانی مدت می توان از انواع پارتیشن استفاده کرد.

پارتیشن های اختصاصی به انواع مختلف از جمله پارتیشن ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند که هر کدام لوازم جانبی اختصاصی خود را دارند.

در پارتیشن اختصاصی متحرک لوازم محتلفی از جمله آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، قطعات پلاستیکی و زاماک استفاده می شود که دارای مقاومت بالا  می باشند.

برای هر نوع پارتیشن دستگیره های مختلف با توجه به جنس متفاوت آن در نظر گرفته می شود.

لولای مورد استفاده در انواع پارتیشن با استفاده از میخ های قابل تعویض ارائه می گردند تا بتوان پس از نصب به سادگی درب ها را جابجا کرد.

در پارتیشن اختصاصی از لایی متفاوت استفاده می شود تا آب بندی به شکل مناسب صورت بگیرد و از نفوذ هوا به شکل درست جلوگیری شود.

پارتیشن اختصاصی

ویژگی انواع پارتیشن اختصاصی

کاربری پارتیشن اختصاصی با قابلیت استفاده در محیط های مختلف با ابعاد گوناگون امکان پذیر می باشد.

در این نوع پارتیشن می توان در جنس متفاوت از طاق پلی کربنات استفاده کرد که ایمن و ضد ضربه می باشد.

این پارتیشن قابلیت نصب کرکره در مدل های مختلف را دارد.

این پارتیشن دارای تنوع در اندازه، فرم، نوع کاربری، متریال متفاوت برای ساخت، و بافت و رنگ متنوع است از این رو در فضای متفاوتی قابل استفاده می باشد.

در پارتیشن های اختصاصی دوجداره می توان از پرده های سوئدی بین دو جداره استفاده کرد و استفاده از ام دی اف در مورد انواع پارتیشن وجود دارد.

محصولات پیشنهادی :

پارتیشن تک جداره ۶ میل

پارتیشن تک جداره ۱۶ میل

مراحل استفاده از پارتیشن اختصاصی

استفاده از پارتیشن اختصاصی در انواع مختلف مراحل گوناگونی دارد و در هر مرحله می توان نصب مناسب را مشاهده کرد.

بهتر است قبل از اجرای پارتیشن پلان مورد نظر را ترسیم کرد.

برای استفاده از پارتیشن باید مساحت محیط مورد نظر را بررسی کرد و محل قرارگیری پارتیشن به شکل مناسب تعیین گردد.

به رنگ و فرم پارتیشن که قرار است در محیط مورد نظر استفاده شود دقت شود.

کاربری متفاوت پارتیشن اختصاصی برای محیط های گوناگون

این پارتیشن دارای کاربری متفاوتی می باشد و اغلب برای اداره و یا سازمان های رسمی استفاده می شود و می توان برای فضای مسکونی نیز از این پارتیشن استفاده کرد.

پارتیشن اختصاصی در عین سادگی قابلیت استفاده در محیط های گوناگون را دارد از این رو برای پنهان کردن قسمت های نامناسب ساختمان از جمله ستون ها و یا دیوارهای کج مورد استفاده قرار می گیرد.

در مورد منازل مسکونی می توان فضای هال و پذیرایی را به شکل مناسب از یکدیگر جدا کرد.

نصب و اجرای انواع پارتیشن در مدل های مختلف قابلیت نصب متفاوت دارد و می توان انواعی از پارتیشن را به شکل مناسب در فضای متفاوت مورد استفاده قرار داد که هماهنگ با دکوراسیون فضای مورد نظر باشد.

دلایل استفاده از پارتیشن اختصاصی

اجرای سریع و مناسب که سبب جلوگیری از هدر رفت انرژی و نیروی کار می شود.

رنگ ها و طرح های متنوع برای پارتیشن اختصاصی سبب انتخابی متناسب با سلایق گوناگون می گردد.

استفاده از شیشه برای پارتیشن دوجداره و تک جداره سبب عبور میزان نور طبیعی به شکل مطلوب می شود.

برای نصب پارتیشن نیاز به تجهیزات اضافی نیست و قابلیت جابجایی و استفاده در فضای دیگر را دارد.

قابلیت عبور سیم و سایر اتصالات در مورد انواع پارتیشن اختصاصی دوجداره وجود دارد.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.