با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

نوع متفاوتی از پارتیشن است که با خلاقیت مناسبی ساخته می شود و کاربردهای متعددی دارد. عرضه انواع پارتیشن راه حلی نوآورانه برای تقسیم بندی فضا به قسمت های کوچکتر و خصوصی تر در مکان های مختلف هستند که در این اماکن حفظ هر دو حریم خصوصی بصری و صوتی ضروری می باشد. پارتیشن دوجداره از مواد مختلف و ترکیبات متنوع ساخته می شود و در طرح های گوناگون و طرح های سفارشی برای مشتریان ارائه می گردد. استفاده از این نوع پارتیشن برای مکان های مختلف کاری می تواند انزوا را در بین کارکنان تا حد زیادی کاهش دهد و در استفاده مناسب از فضای موجود موثر باشد.

مقاله پیشنهادی : پارتیشن اختصاصی

پارتیشن دوجداره

طراحی پارتیشن دوجداره

طراحی یک فضای متمایز خصوصی در هر محیطی با هر متراژی که داشته باشد با استفاده از این محصول به شکل مناسب امکان پذیر می باشد. این فضای خصوصی می تواند شامل اتاق های جلسه و یا اتاق برای کارمندان یک ادره یا حتی اتاق کنفرانس باشد. پارتیشن دوجداره از پرکاربردترین انواع پارتیشن نسبت به سایر پارتیشن هاست و در نوع مناسب دارای محبوبیت بالایی در بین مشتریان می باشد.

پارتیشن دو جداره به صورت ترکیبی از پنل های شیشه همراه با مواد دیگر ساخته می شود که می توان آنها را با ارتفاع دلخواه در مکان مورد نظر نصب کرد. استفاده از نوع شیشه ای آن در فضاهایی با کاربری متفاوت با ارتفاع مناسب سبب تامین نور به حد کافی می شود و در نتیجه محیطی مناسب برای فعالیت افراد به وجود خواهد آمد.

پارتیشن دوجداره با طراحی متفاوت و منحصر به فرد توسط شرکت های مختلفی ساخته می شوند و بهترین کارایی به منظور تقسیم بندی فضا با این تجهیزات صورت می گیرد.

پارتیشن دوجداره

انواع پارتیشن دوجداره

در واقع پارتیشن های دوجداره به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند که شامل آگوستیک و غیر آگوستیک می شود.

سیستم تولید انواع پارتیشن دوجداره به صورت استاندارد طراحی شده است و در موارد باکیفیت و مرغوب دارای رتبه بالایی از مقاومت در برابر آتش می باشد.

پیکربندی انواع پارتیشن ممکن است به صورت مستقیم و صاف یا دارای انحنا باشد. درب های قابل نصب بر روی پارتیشن های دوجداره انواع مختلفی هستند این درب ها شامل درب های کشویی یا پیوسته از جنس چوب، فولاد، آلومینیوم و یا شیشه باشند.

ویژگی های پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های دوجداره که به شکل های مختلف عرضه می شوند دارای ویژگی های مناسبی هستند که استفاده از آنها را مقرون به صرفه می سازد و کارایی آنها را در محیط های مختلف افزایش می دهد برای بیان ویژگی این پارتیشن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ایمنی مناسب با پارتیشن های دوجداره در ضخامت مناسب شیشه در انواع طراحی شده شیشه ای ساده

تنوع مناسب شیشه های به کار رفته در پارتیشن های شیشه ای جهت کاربردهای مختلف شامل انواع شیشه ای شفاف و مات، ساده و طرح دار می باشد.

پارتیشن دوجداره یک عایق مناسب برای صدا و گرد و غبار  می باشد و به این دلیل کاربرد این نوع پارتیشن افزایش پیدا کرده است.

پارتیشن دوجداره با توجه به طرح های گوناگون و دکوراسیون متفاوت در محیط قابلیت ادغام شیشه و ام دی اف همین طور قابلیت ادغام با پرده کرکره را نیز دارند و همچنین قابلیت نصب ساده و مناسب را در محیط فراهم می آورد.

یکی از مزایای مناسب این محصول قابلیت جابجایی و نصب در مکان دیگر می باشد.

امکان چرخش پارتیشن به مقدار زیاد در حدود ۹۰ تا ۱۸۰ درجه امکان پذیر می باشد.

ارتفاع شیشه های موجود در انواع پارتیشن های اداری متغیر است تا جهت استفاده در محیط های مختلف با توجه به نور موجود قابل استفاده باشند.

پارتیشن های دوجداره به علت استفاده از شیشه های ضخیم دارای استحکام مناسبی هستند.

پارتیشن های دوجداره فضای زیادی اشغال نمی کنند از این رو برای استفاده در فضایی با مساحت کم نیز پرکاربرد هستند.

نصب انواع پارتیشن دوجداره در کمترین زمان ممکن بدون بهم ریختگی امکان پذیر است از این رو در زمان راه اندازی آن به مقدار زیادی صرفه جویی می شود.

طرح ها و رنگ های مختلف موجود برای پارتیشن های دوجداره این امکان را برای کاربران فراهم می کند که هماهنگ با دکوراسیون فضای خود اقدام به تهیه و نصب پارتیشن دوجداره کنند.

پارتیشن دوجداره

کاربرد مناسب انواع پارتیشن دوجداره

در مکان های بسیار پر سر و صدا جهت بهره مندی از انواع پارتیشن بهترین انتخاب پارتیشن دوجداره می باشد.

استفاده از چند نوع درب مختلف با توجه به نوع پارتیشن دوجداره امکان پذیر می باشد.

پارتیشن دو جداره متحرک و چند منظوره برای استفاده در محیط های کاری می باشد.

اگرچه قیمت انواع پارتیشن دوجداره نسبت به سایر انواع پارتیشن بالاتر است اما دارای مزایایی است که این تفاوت قیمت را پوشش می دهد.

به طور کلی انتخاب نوع پارتیشن به فضای موجود و کاربری آن بستگی دارد و به دلیل این که انواع پارتیشن بر اساس نیاز ادارات و سازمان ها طراحی و عرضه می شوند تنوع مطلوبی دارند از این رو می توان بهترین و پرکاربردترین آنها را انتخاب کرد.

پارتیشن دوجداره مناسب از نظر طرح و کیفیت علاوه بر تقسیم بندی مناسب فضا می تواند بر زیبایی محیط نیز نقش داشته باشد.

محصولات پیشنهادی :

پارتیشن تکجداره ۶ میل

پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

مهم ترین تفاوت های پارتیشن دوجداره با انواع دیگر پارتیشن

پارتیشن دوجداره دارای مسیری مشخص برای عبور تاسیسات ساختمانی و کابل های برق، تلفن، شبکه و غیره می باشد.

در پارتیشن دوجداره اتصال بدنه و رسانایی برق وجود ندارد از این رو پارازیت ایجاد نمی کند.

در این نوع پارتیشن ها می توان از شیشه های سند پلاست یا شیشه های ساده استفاده کرد.

بسیار ایمن و ضد ضربه می باشند و بدون هیچ گونه ساپورتی قابلیت اتصال به زمین را به شکل مناسب دارند.

پارتیشن دوجداره از جنس مرغوب با ضخامت مناسب در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد.

پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن های دوجداره

در مورد انواع پارتیشن دوجداره باید مراحل نصب به دقت صورت گیرد. تمامی مراحل نصب به شکل استاندارد با رعایت نکات ایمنی انجام پذیر است و اگر به درستی انجام نشود بر کیفیت نهایی محصول همین طور بر موارد استفاده و کاربری مناسب آن تاثیر منفی خواهد گذاشت.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.