با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

پارتیشن تکجداره 16 میل

پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

پارتیشن تکجداره ۱۶ میل به طور کلی نوعی پارتیشن است که با ضخامت ام دی اف به کار رفته در ساخت آن با ضخامت ۱۶ میل طراحی می شود و با متریال های از نوع شیشه و و با فریم آلومینیوم ترکیب شده است. پارتیشن تکجداره ۱۶ میل قابلیت اجرا در ساختمان های مختلف اداری و رسمی را دارد و می توان از این نوع پارتیشن برای جداسازی یک فضای بزرگ به قسمت های کوچکتر استفاده کرد.

برای این که فضای تقسیم شده به وسیله پارتیشن تکجداره ۱۶ میل زیبایی مناسب خود را حفظ کند و هماهنگی مناسبی در محیط وجود داشته باشد می توان از رنگ های دلخواه که برای پارتیشن تکجداره وجود دارد استفاده کرد. این رنگ ها با تنوع بالا برای ام دی اف و آلومینیوم به کار رفته برای ساخت پارتیشن تکجداره ۱۶ میل وجود دارند. هماهنگی مناسب در کاربرد پارتیشن تکجداره با طرح و رنگ متنوع هماهنگ با فضایی که پارتیشن در آن استفاده می شود زیبایی محیط را دو چندان می کند و کارایی مناسبی نیز دارد.

پارتیشن تکجداره 16 میل

شاید این محصول نیر برایتان جالب باشد:  پارتیشن تکجداره ۶ میل

نکات مهم در استفاده از پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

برای استفاده و کاربرد مناسب تر پارتیشن تکجداره ۱۶ میل بهتر است قبل از نصب آن به نکاتی توجه شود تا به بهترین شکل ممکن بتوان از نصب این نوع پارتیشن بهره مند گردید.

در ابتدا قبل از اجرای پارتیشن و هر نوع تصمیم گیری برای نصب آن در هر مکانی باید توجه شود که مساحت مورد نظر چقدر است و متراژ مناسب فضای مورد نظر برای استفاده از انواع پارتیشن تکجداره  با طرح های گوناگون در نظر گرفته شود.

توجه به دکوراسیون فضایی که قرار است در آن مکان پارتیشن تکجداره ۱۶ میل اجرا شود در انتخاب رنگ و اجرای نوع پارتیشن مهم است و هماهنگی مناسب دکوراسیون با پارتیشن در استفاده بهینه از فضا و زیبایی آن نقش مهمی ایفا می کند.

پارتیشن تکجداره 16 میل

انواع پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

پارتیشن تکجداره ۱۶ میل با تنوع رنگی و طرح های متنوع در ام دی اف موجود در ساخت آنها وجود دارد.

فریم آلومینیومی مورد استفاده برای ساخت پارتیشن تکجداره تنوع رنگی دارد و هماهنگی مناسب برای استفاده هماهنگ با ام دی اف در آن موجود است.

شیشه های مورد استفاده در پارتیشن تکجداره ۱۶ میل از انواع مختلف می باشند و شامل شیشه های ساده، راه راه، مشجر  یا از انواع سند بلاست هستند.

پارتیشن تکجداره با ارتفاع متفاوت به صورت بلند و کوتاه طراحی می شود و با توجه به ارتفاع محل مورد نظر می توان نوع مناسب از این پارتیشن را انتخاب کرد. اگر هدف از کاربرد پارتیشن پوشاندن فضا به طور کامل تا سقف باشد در نهایت پارتیشن تکجداره ۱۶ میل با ارتفاع زیاد مناسب است. در مواقعی که تقسیم بندی فضا به گونه ای مورد نظر است که بطور کامل فضای اختصاصی ایجاد شده پوشانده نشود می توان از پارتیشن تکجداره با ارتفاع کمتر استفاه کرد.

ابعاد و اندازه های متفاوتی برای پارتیشن تکجداره ۱۶ میل وجود دارد که انتخاب مناسب اندازه پارتیشن با در نظر گرفتن متراژ مکان مورد تظر و هدف از کاربری متفاوت این پارتیشن انتخاب و اجرا می گردد.

پارتیشن تکجداره 16 میل

مزایای استفاده از پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

کاربرد مناسب پارتیشن تکجداره ۱۶ میل به شکل مناسب و هماهنگ با محیط دارای مزایایی می باشد که می تواند کاربری این تجهیزات را به شکل مناسبی افزایش دهد. به طور کلی برای معرفی مزایای استفاده از پارتیشن های تکجداره ۱۶ میل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

این نوع پارتیشن دارای وزنی سبک می باشد از این رو قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارد و جابجایی آن نیز به راحتی امکان پذیر است.

پارتیشن تکجداره ۱۶ میل دارای قیمتی ارزان است از این رو برای استفاده در انواع فضا مقرون به صرفه می باشد و برای ساختمان هایی که نیازی به هزینه بالا برای مجزا کردن قسمت های مختلف آن نیست و ترجیح بر تقسیم فضا با هزینه کم می باشد این نوع پارتیشن کارایی مناسبی دارد.

نصب و اجرای انواع پارتیشن تکجداره ساده است و با سرعت مناسب انجام می شود از این رو برای زمانی که تقسیم بندی هر نوع مکان به خصوص مکان های اداری و رسمی با سرعت بالا مورد نیاز است با کاربرد پارتیشن تکجداره ۱۶ میل می توان در زمان نصب صرفه جویی کرد.

محصول پیشنهادی : پارتیشن دوجداره

معایب استفاده از پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

پارتیشن تکجداره علاوه بر مزایا و فواید استفاده از آن دارای معایبی نیز می باشد که از جمله آن می توان به عایق نبودن این نوع پارتیشن در برابر صدا و حرارت در مکان هایی که شلوغ و پر رفت و آمد هستند اشاره کرد.

پارتیشن تکجداره 16 میل

کاربری مناسب پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

از آنجایی که پارتیشن تکجداره ۱۶ میل به گونه ای طرحی می شود که فضای زیادی را اشغال نمی کند می توان در یک محیط کوچک برای تقسیم مکان از ابعاد کوچکتر این نوع پارتیشن استفاده کرد.

پارتیشن تکجداره ۱۶ میل یک انتخاب مناسب برای جداسازی فضا و محیط کاری کارکنان و کارمندان یک اداره در مکان های رسمی می باشد.

کاربرد مناسب پارتیشن تکجداره برای تقسیم سالن های بزرگ به قسمت های کوچکتر و یا اتاق کنفرانس و غیره می باشد.

از آنجایی که پارتیشن تکجداره ۱۶ میل با طراحی خاص و متنوع به فروش می رسد در هر مکانی با دکوربندی متفاوت کارایی مناسبی دارد.

پارتیشن تکجداره ۱۶ میل یک انتخاب مناسب برای محیط هایی از قبیل اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس، سوله های صنعتی، پارکینگ ها و به طور کلی برای شهرک های صنعتی کاربرد دارد.

پارتیشن تکجداره در نوع خانگی و صنعتی با طرح های مختلف عرضه می شود تا مشتریان بتوانند نوع دلخواه از این پارتیشن را خریداری نمایند.

پارتیشن تکجداره 16 میل

طراحی و تولید پارتیشن تکجداره ۱۶ میل

طراحی انواع پارتیشن تکجداره ۱۶ میل به شکلی متنوع صورت می گیرد از این رو می توان این نوع پارتیشن را هماهنگ با طراحی محل مورد نظر انتخاب کرد و طرح بندی و تولید انواع پارتیشن تکجداره به گونه ای است که با فضای مدرن و کلاسیک قابلیت هماهنگی دارد.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.