با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

پارتیشن تکجداره 6 میل

پارتیشن تکجداره ۶ میل

انواع پارتیشن تکجداره ۶ میل در جنس متفاوت و با استفاده از متریال های گوناگون ساخته می شوند که کاربرد مناسب خود را در انواع ساختمان ها و مکان های رسمی و غیر رسمی برای جداسازی مناسب سالن ها، اتاق ها و استفاده مطلوب و بهینه از محیط دارند. پارتیشن به عنوان یک وسیله کاربردی متمایز کننده در ایجاد یک فضای خصوصی مناسب به کار می رود و یک تقسیم کننده عالی جهت مکان های عمومی می باشد.

پارتیشن تکجداره در جنس متفاوت و انواعی که عایق مطلوبی برای صدا و حرارت می باشند برای ارتقا بخشیدن به عملکرد مناسب کارکنان در یک فضای اداری مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل نامگذاری پارتیشن تکجداره ۶ میل به خاطر استفاده از ام دی اف با ضخامت ۶ میل در ساخت آن است که با ویژگی های متمایز برای نصب در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن تکجداره 6 میل

انواع پارتیشن تکجداره ۶ میل

پارتیشن تکجداره ۶ میل به طور رایج از آلومینیوم و ام دی اف و با ترکیبی از شیشه ساخته می شود و دارای اندازه های مختلف با ابعاد گوناگون هستند که جهت استفاده در مکان های مختلف کاربرد دارند.

پارتیشن تکجداره با ارتفاع متفاوت در نوع کوتاه و بلند ارائه می گردد و از لحاظ قیمتی نیز می توان انواع پارتیشن را با تنوع قیمتی در رنج بالا و پایین خریداری نمود. قیمت هر نوع پارتیشن با توجه به متریال استفاده شده در ساخت آن متفاوت می باشد و در انواع مرغوب تر قیمتی بالاتر دارد.

پارتیشن تکجداره ۶ میل برای پوشش ارتفاع از سقف تا کف محل مورد نظر و به همین ترتیب با ارتفاع کمتر تولید و عرضه می گردد.

ویژگی پارتیشن تکجداره ۶ میل

انواع پارتیشن تکجداره از نوع ترکیبی آلومینیومی و شیشه از جنس ام دی اف ساخته می شوند و ضخامت ام دی اف در پارتیشن تکجداره به صورت متفاوتی وجود دارد که با ضخامت ۶ میل نیز ارائه می گردد. و مشتریان خاص خود را دارد. پارتیشن تکجداره ۶ میل در رنگ های متنوع و با تنوع مناسب ارائه می گردد.

این پارتیشن از جداره و فریم های متفاوت با جنس متنوع ساخته می شوند و دارای رنگ های کوره ای نیز می باشند. امکان وجود تنوع رنگی در پارتیشن تکجداره آن را برای استفاده در دکوراسیون های مختلف مناسب می سازد.

پارتیشن تکجداره 6 میل

تنوع مناسب پارتیشن تکجداره ۶ میل

تنوع رنگی بسیاری در پارتیشن تکجداره ۶ میل ام دی اف وجود دارد و در چند رنگ شامل رنگ های ماهاگونی، راش، افرا، سفید، نقره ای، آرموت، ونگه می باشد. فریم آلومینیومی نیز در این نوع پارتیشن دارای رنگ های مختلف است و شیشه های پارتیشن تکجداره ۶ میل نیز در تنوع مناسب با طرح های مختلف از نوع شفاف و نیمه شفاف برای کاربری های متفاوت وجود دارند.

اجرای پارتیشن تکجداره ۶ میل

انواع پارتیشن تکجداره با ضخامت متفاوت در جنس متنوع دارای روش های اجرایی متنوعی هستند که در برخی از انواع پارتیشن مانند پارتیشن تکجداره ۶ میل می توان مراحل زیر را برای اجرای بهتر پارتیشن نام برد.

قبل از اجرای انواع پارتیشن پس از اندازه گیری درست محیط و به دست آوردن متراژ و مساحت مکانی که قرار است پارتیشن بندی شود می توان از این پارتیشن تکجداره استفاده کرد. در مورد اجرای پارتیشن تکجداره ۶ میل باید به نوع دکور موجود در ساختمان توجه کرد و رنگ بندی مناسب محیط نیز در نظر گرفته می شود.

در مورد اجرای پارتیشن باید دقت شود که مدل اجرای پارتیشن نسبت به ساختاری که محیط دارد با بررسی درست عوامل محیطی صورت گیرد.

توجه به ارتفاع محیط مورد نظر از کف تا سقف باید با دقت بررسی شود و ارتفاع پارتیشن تکجداره ۶ میل متناسب با ارتفاع ساختمان نصب و اجرا شود.

در مورد اجرای پارتیشن تکجداره ۶ میل توجه به کاربری محیط بسیار مهم است و استفاده از انواع پارتیشن درب دار و یا بدون درب به ویژه در مکان های رسمی و اداره ها اهمیت دارد و در برخی مواقع نیازی به ادامه پارتیشن تا سقف نمی باشد.

اجرای پارتیشن تکجداره ۶ میل به شکل های متنوع نیاز به زمان خیلی زیادی ندارد و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان بهترین و مناسب ترین نوع پارتیشن را در مکان مورد نظر نصب و اجرا کرد.

پارتیشن تکجداره 6 میل

پرکاربردترین پارتیشن تکجداره ۶ میل

انواع پارتیشن تکجداره ۶ میل تولید شده در رنگ های گوناگون و جنس متنوع کاربرد بیشتری در مکان هایی با کاربری مختلف دارند و طرفداران زیادی نیز برای تهیه انواع پارتیشن با توجه به ویژگی های آن وجود دارد. از این رو می توان در بین رنگ های پارتیشن تکجداره مشاهده کرد که رنگ آلومینیوم طوسی طرفداران بیشتری دارد.
از آنحایی که تنوع رنگی در آلومینیوم و ام دی اف پارتیشن تکجداره زیاد می باشد مشتریان می توانند انواع رنگ های دلخواه خود را خریداری  و نصب کنند.
توجه به دکوراسیون محیط و رنگ های غالب که در فضای داخلی ساختمان استفاده شده است برای انتخاب و اجرای پارتیشن تکجداره ۶ میل دارای اهمیت می باشند.

مقاله پیشنهادی : پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن تکجداره ۶ میل

از مهم ترین مزایای پارتیشن تکجداره ۶میل که آن را در زمره انواع پارتیشن های پرطرفدار و پرمصرف قرار می دهد ارزان و سبک بودن آن است.

پارتیشن تکجداره قابلیت جابجایی مناسب و استفاده در قسمت های مختلف را دارد.

نصب پارتیشن تکجداره برای استفاده در اماکن مختلف به راحتی و با سرعت مناسب امکان پذیر است.

امکان مونتاژ سریع و راحت برای پارتیشن تکجداره وجود دارد.

معایب پارتیشن تکجداره ۶ میل

پارتیشن تکجداره  علاوه بر ویژگی های مناسب معایبی دارد بدین صورت که این پارتیشن نمی تواند عایق مناسبی برای صدا و حرارت باشد.

نصب پارتیشن تکجداره ۶ میل

پارتیشن تکجداره در تنوع مناسب ارائه شده از نظر طرح و رنگ دارای ستون های متعددی می باشد تا براحتی روی زمین قرار بگیرند وجود ستون های متعدد در پارتیشن سبب می شود که پارتیشن به حالت ایستا مانده و لغزندگی نداشته باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.