با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

دیوارپوش mdf

دیوارپوش mdf

دیوارپوش mdf را با طراحی منحصر بفرد و تنوع در نقش و رنگ می توان نمونه ای بی نظیر و پرکاربرد از انواع دیوار پوش های به تولید رسیده به شمار آورد که امروزه در صنعت ساختمان سازی و معماری جایگاهی ویژه دارد. این نوع دیوارپوش یکی از انواع باکیفیت از دیوارپوش های تولید شده با متریال مرغوب از نوع ام دی اف جهت پوشش مناسب دیوار در سبک های معماری مدرن می باشد.

پوشش دیوار به شکل حرفه ای با ایده های عالی یکی از عناصر زیبایی در طراحی ساختمان و به ویژه در منازل مسکونی لوکس و سایر اماکن لوکس و مجلل می باشد. از این رو به طراحی خلاقانه و کاربرد ویژه دیوارپوش به خصوص دیوارپوش mdf توجه ویژه ای شده است.

با توجه به اهمیت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های جدید و نوساز، برندهای معتبر که اقدام به تولید انوع دیوارپوش mdf می کنند طرح های زیبا و عالی از این نوع دیوارپوش را با توجه به کاربرد متفاوت با ضخامت های ۱۶ میلی متر، ۸ میلی متر و ۳ میلی متر به تولید می رسانند که هر کدام کاربری خاص خود را در مکانی خاص دارد.

از آنجایی که روکش های ام دی اف دارای وزن زیادی می باشند از این رو ضخامت دیوارپوش mdf در انواع ظریف تر کاربرد بیشتری دارد و طرح های مختلف با رنگ های متنوع با نام های شناخته شده دارد.

دیوارپوش MDF

دلایل استفاده از دیوارپوش mdf

این محصول از تنوع طرح و رنگ بالایی برخوردار است و قیمت مناسب و جنس باکیفیت آن از دلایل محبوبیت این نوع دیوارپوش است. دیوارپوش mdf به عنوان یک پوشش زیبا و خلاقانه قابلیت طراحی متفاوت در دکوراسیون داخلی را دارد.

در طراحی فضای داخلی دفاتر، منازل مسکونی، تجاری و فروشگاه ها جهت پوشاندن دیوار در قسمت های مختلف با کاربری مناسب کاربردی گسترده دارد.

ویژگی های دیوارپوش mdf

مهم ترین ویژگی این دیوارپوش را می توان مقاومت بالای آن در برابر ضربه و ساییدگی دانست.

در مقایسه این محصول با انواع دیگر از دیوارپوش با تنوع در متریال مورد استفاده می توان گفت دیوارپوش mdf زیباتر است و پس از نصب جلوه ای ویژه و متفاوت را در فضا ایجاد می کند.

به دلیل استحکام بالای این محصول بهتر است در محل های پر تردد از این نوع دیوارپوش استفاده شود. انواع دیوارپوش mdf قابلیت نصب بر روی سطوح ناهموار، دیوارهای سیمانی، سطوح کاشی، سنگ و نصب بر روی سقف به عنوان سقف کاذب را دارد. طراحان دکوراسیون داخلی بعد از نصب این محصول از پروفیل هایی نظیر قرنیز، خط کش و تاشو جهت زیبایی بیشتر و هماهنگی دکور محیط استفاده می کنند.

رنگ مناسب و متنوع در دیوارپوش mdf به گونه ای است که مقاومت بالایی در برابر تغییر رنگ دارد و به همین دلیل طرفداران زیادی برای این نوع دیوارپوش در اماکن مختلف موجود است.

تنوع در طرح های دیوارپوش mdf  سبب انتخاب و استفاده بیشتر از این نوع دیوارپوش شده و طرفداران زیادی در معماری مدرن برای دکوراسیون داخلی پیدا کرده است.

دیوارپوش و تاثیر آن در رونق بخشی به اماکن اداری و مسکونی

دیوارپوش از جنس کاغذ ، پلاستیک ، پارچه و … که انعطاف پذیر است و مانند یک ورق می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد تشکیل شده است .  و در طرح های زیبا یی در بازار وجود دارد این طرح ها به صورت چاپی بر روی دیوارپوش قرار گرفته اند ؛ دیوار پوش که بر روی دیوار می چسبد و زیبایی دلچسبی به دیوار می بخشد و علاوه بر آن نقش حفاظتی نیز دارد . دیوار پوش علاوه بر پوشاندن سطح دیوار به عنوان یک المان زیبایی به شمار می رود و باعث زیبا سازی و مدرن سازی دیوار ها می شود . می توان گفت دیوار پوش محدودیت مکانی ندارد و به هر دیواری با هر جنسی می چسبد .

دیوارپوش

 

دیدگاه ها بسته شده اند.