با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

دیوارپوش pvc

دیوارپوش pvc

دیوارپوش pvc به منظور جلوه بیشتر در طراحی فضای دکوراسیون داخلی برای تزئین دیوار می باشد و جایگزین مناسبی به جای استفاده از رنگ و کاغذ دیواری است.

دیوارپوش pvc نمونه مناسبی از انواع دیوارپوش های باکیفیت می باشد که علاوه بر زیبایی دارای مقاومت بالا و کامل در برابر آب و پوسیدگی است و از لحاظ زیبایی یکی از طرح های تزیینی مناسب برای پوشش دیوارها محسوب می شود.

در بیشتر مواقع برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی به مقدار زیاد می توان از دیوارپوش استفاده کرد زیرا مانع از عبور جریان هوا در مکانی که نصب شده می شود.

محصول پیشنهادی : دیوارپوش MDF

انواع دیوارپوش pvc

دیوارپوش pvc از مواد نفتی خام و مواد پلاستیکی تهیه می شود از این رو در برابر عوامل جوی و تغییرات دمایی محیط مقاومت مناسبی از خود نشان می دهد. انواع مختلفی از دیوارپوش تولید شده و به فروش می رسند و تولید کنندگان دیوارپوش سعی در تولید و ساخت انواعی مقاوم تر با استحکام بیشتر از دیوارپوش pvc را دارند.

این محصول دارای دو نوع طرح روکش دار و چاپی می باشد که در مقایسه بین آنها می توان گفت طرح  روکش دار دارای مقاومت بیشتری در برابر ضربه و ساییدگی می باشد.

دیوارپوش PVC

ویژگی های دیوار پوش pvc

دیوارپوش pvc علاوه بر ظاهر زیبا دارای وزن سبک، استحکام بالا، خمش پذیری و مقاومت در برابر اشعه می باشد و در صنعت ساختمان کاربردی وسیع دارد.

این محصول در برابر عوامل بیولوژیکی مقاومت خوبی دارد و به راحتی دچار پوسیدگی و آسیب پذیری نمی شود.

برای تزیین دیوار ساختمان هایی که دارای نم و رطوبت می باشد استفاده از دیوارپوش pvc علاوه بر ایجاد فضایی متفاوت مانع از ایجاد رطوبت می گردد.

این محصول برای نصب در ساختمان های مسکونی در قسمت های مختلف از قبیل سالن های پذیرایی و آشپزخانه کاربردی گسترده دارد.

در ساختمان هایی که نیاز به مقاومت و استحکام بالا برای پوشش دیوارها دارند استفاده از دیوارپوش یک گزینه مناسب محسوب می شود.

وجود طرح های متنوع در دیوارپوش pvc سبب هماهنگی و تطابق در استفاده از این دیوارکوب برای دکوراسیون با سبک های مختلف می شود. در نتیجه با هزینه ای مناسب و صرف زمان کوتاه می توان بهترین نوع پوشش را برای هر ساختمانی در نظر گرفت.

 مراحل نصب دیوار پوش pvc

جهت نصب مناسب و حرفه ای دیوارپوش زیرسازی اولیه و ایجاد سطحی یکدست برای قرار دادن قطعات دیوارپوش pvc اهمیت زیادی در نتیجه نهایی و استحکام آن در برابر لرزش و ضربه دارد.

مهم ترین مشخصه بارز این محصول در مقایسه با مواد ساختمانی نظیر چوب و سنگ در نصب سریع و آسان، قابلیت نصب بر روی سطوح مختلف و مقرون به صرفه بودن آن است.

تنوع در طراحی، کیفیت بالا و پایین بودن قیمت دیوارپوش pvc موجب کاربرد گسترده آن جهت مدرن سازی فضای داخلی ساختمان شده است. رنگ و نورپردازی مهم ترین عوامل تاثیر گذار جهت طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان با استفاده از این  محصول می باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.