با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

[email protected]

دیوارکوب 16 میل

دیوارکوب

طراحی متنوع انواع دیوارکوب و دیوارکوب ۱۶ میل با پیشرفت صنعت مد و معماری پیشرفت زیادی داشته است. امروزه توجه به طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری در انواع کلاسیک و مدرن نسبت به گذشته افزایش یافته  از این رو کاربرد دیوارکوب به عنوان راهکاری مناسب برای ایجاد فضایی متفاوت و مدرن در طراحی دیوارها مد نظر است.

دیوارکوب برای تزئین و پوشاندن دیوار اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به تنوع رنگ و طرح دیوارکوب های به تولید رسیده از انواع دیوارکوب در مکان های مختلف از جمله مراکز اداری و تجاری، ساختمان های مسکونی، فروشگاه ها و سالن های نمایش استفاده می شود.

انتخاب نوع مناسب از دیوارکوب با رنگی متناسب با مساحت محل مورد نظر در بزرگتر نشان دادن فضای داخلی نقش مهمی ایفا می کند. انواع طرح های سه بعدی و برجسته برای دیوارپوش وجود دارد که از بین آنها می توان مناسب ترین را انتخاب کرد.

دیوارکوب 16 میل

ویژگی انواع دیوارکوب

مهم ترین ویژگی انواع دیوارکوب باکیفیت شامل:

عایق مناسب صدا و حرارت، قابلیت شستشو.، نصب سریع و آسان و قابلیت فرم دهی آن می باشد.

انواع دیوارکوب برای نصب بر روی دیوار نیاز به بنایی ندارد و با روشی ساده و در مدت زمانی کوتاه بر روی دیوار اصلی نصب می شود.

طرح های مختلف از دیوارکوب برای محیط های لوکس و مدرن سبب پرکاربردتر شدن این محصول در سبک های معماری شده است.

طراحی یک فضای خاص و پوشاندن عیوب دیوار به وسیله انواع دیوارکوب با رنگ ها روشن و تیره و الگوهای متفاوت با طرح های ظریف امکان پذیر است.

محصول مشابه : دیوارپوش MDF

انواع پرکاربرد دیوارکوب

از انواع دیوارکوب های پرکاربرد در طراحی معماری ساختمان های مختلف تجاری و مسکونی می توان به دیوارکوب ۱۶ میل اشاره کرد. دیوارکوب ۱۶ میل از جنس پی وی سی ساخته شده و قابلیت نصب برای پوشش دهی دیوار فضای داخلی ساختمان را دارد.

دیوارکوب ۱۶ میل دارای مقاومت بالا در برابر ضربه می باشد و علاوه بر منازل در سالن های اجتماعات، محیط های ورزشی و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

محصول پیشنهادی : دیوارپوش PVC

دیوارکوب ۱۶ میل جایگزین مناسبی به جای به کارگیری انواع چوب و سنگ برای پوشش و تزئین دیوار می باشد و با ایجاد فضایی زیبا و مقاومت  در برابر تغییرات دما رضایت مشتریان را جلب کرده است.

دیوارکوب و دیوارکوب ۱۶ میل از متریال متنوعی ساخته می شوند که از انواع طرح های آن در ترکیب با چوب می توان نام برد. دیوارپوش های مناسب با امکان نصب راحت و همین طور قیمت مناسب، الگوهای شیک و دلنوازی را برای محیط به وجود می آورند.

انواع دیوارکوب و دیوارکوب ۱۶ میل برای نصب در محیط های لوکس و پر زرق و برق نیز کاربرد دارند و با توجه به الگوی محل مورد نظر به شکل تخصصی انتخاب و اجرا می شوند.

دیدگاه ها بسته شده اند.