پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره  یک محصول فوق‌العاده است که برای ساخت اتاق‌های اضافه و همچنین تقسیم‌بندی فضا در مکان‌های اداری و تجاری و حتی گاهی منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت مناسب ایجاد تغییرات در دکوراسیون با استفاده از پارتیشن باعث شده است تا در سالیان اخیر افراد بسیاری در پی پارتیشن‌بندی اتاق‌های دلخواه خود باشند. اگر دوست دارید در این باره اطلاعات بیشتری به دست آورید، مطالعه این مطلب برای شما بسیار مفید خواهد بود.‌

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره چیست؟

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره از جمله بهترین پارتیشن‌های بازار است که پانل‌‌های آن از شیشه ساخته شده به همین دلیل نیز با این نام شناخته می‌شود.

این پارتیشن یکی از زیباترین انواع پارتیشن‌ اداری شیشه ای موجود در بازار است که از نصب نسبتا سختی برخوردار می‌باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود که نصب آن حتما توسط متخصصان خبره انجام گیرد.

از دیگر ویژگی‌های این پارتیشن می‌توان به مقاومت در برابر ضربه، فشار، رطوبت و ایجاد یک فضای نسبتا خصوصی ایجاد کرد.

پارتیشن‌های شیشه‌ای عناصری جهت دیزاین فضا هستند که از شیشه ساخته شده‌اند و از آنان در محیط داخلی جهت جدا کردن و ایجاد تمایز بهره می‌برند.  این پارتیشن‌ها بخشی از معماری مدرن و مینیمالیستی را در محیط‌های مختلف ترسیم و نوری طبیعی را به داخل محیط جاری می‌کنند.

با استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای، تفکیک فضاها به درستی انجام می‌شود، اما در عین حال، از ایجاد یک محیط بسته خودداری می‌گردد.

کاربرد پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کاربردهای بسیاری دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساخت پنجره: یکی از مهم‌ترین کاربردهای این پارتیشن‌های شیشه‌ای ساخت پنجره‌های با کیفیت و مرغوب است.
 • ساخت دیوار: با استفاده از پارتیشن شیشه‌ای اداری به راحتی می‌توان بدون صرف هزینه‌های بالا یک دیوار زیبا ساخت.
 • ساخت درب: از دیگر کاربردهای پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره می‌توان به ساخت درب اشاره کرد. در واقع می‌توان گفت با استفاده از این پارتیشن می‌توان درهای زیبایی را ساخت که علاوه بر ظاهر جذاب از کیفیت بالایی نیز برخوردارند.
 • ساخت میز کارمندی: پارتیشن‌های شیشه‌ای امکان ساخت میز کارمندی را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی یک میز فوق‌العاده زیبا برای خود طراحی کنند.
 • ساخت اتاق اضافه: مهم‌ترین کاربرد پارتیشن‌های اداری تک جداره شیشه‌ای ساخت اتاق اضافه است. در واقع می‌توان گفت این پارتیشن‌ها کمک می‌کنند شما بدون صرف هزینه بالا یک اتاق جدید بسازید

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره چقدر مقاوم است؟

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره به گونه‌ای ساخته می‌شود که مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه داشته باشد؛ اما با این وجود مقاومت این پارتیشن از نمونه‌های دوجداره کمتر است. به همین دلیل گفته می‌شود نسبت به پارتیشن‌های دوجداره حساسیت بیشتری دارد.

 

نحوه نگهداری پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره

اگر از پارتیشن اداری تک جداره شیشه ای استفاده می‌کنید، بسیار مهم است تا در هنگام نگهداری از این محصول به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • از برخورد جسم سخت به این محصول جلوگیری کنید. چرا که ممکن است پارتیشن شما دچار آسیب شود.
 • تمیز کردن دوره‌ای پارتیشن را جدی بگیرید. پارتیشن‌های شیشه‌ای آلودگی‌ها را بیشتر به خود جذب می‌کنند. بنابراین ضروری است که حتما از پارچه نرم برای پاک کردن این محصول استفاده کنید.
 • از تماس این محصول با اشیای نوک تیز جلوگیری کنید.

 

نمونه کار پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره دکوتاپ ⬇️

انواع پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کدامند؟

اگر دوست دارید در رابطه با قیمت و خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره بیشتر بدانید، ضروری است که در ابتدا شناخت کافی از انواع این محصولات داشته باشید. مهم‌ترین پارتيشن اداري تك جداره شیشه‌ ای به شرح زیر است:

 

پارتیشن شیشه ای تکجداره طرحدار

خرید پارتیشن شیشه ای تکجداره طرحدار مناسب تمامی کسانی است که می‌خواهند به زیبایی بیشتر دکوراسیون خود کمک کنند. با مشاهده عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره طرحدار متوجه خواهید شد که این محصول با کیفیت چقدر می‌تواند به زیبایی محیط یاری رساند.

لازم به ذکر است قیمت پارتیشن شیشه ای تکجداره طرحدار نیز مناسب است به همین دلیل افراد بسیاری در پی ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای تکجداره طرحدار و خرید این محصول هستند.

گفتنی است که متخصصان ما در زمینه خرید و نصب پارتیشن شیشه ای تکجداره طرحدار می‌توانند به علاقه‌مندان کمک کنند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مدرن

اگر علاقه‌مند به طراحی مدرن هستید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مدرن برای شما ایده مناسبی است. با مشاهده عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مدرن متوجه خلاقیت به کار رفته در این محصول خواهید شد.

البته باید بدانید که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مدرن نیز نسبتا مناسب است. به همین دلیل افراد بسیاری در سراسر جهان تصمیم به نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مدرن می‌گیرند و به دنبال ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مدرن هستند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره توکار

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره توکار به دسته‌‌ای از پارتیشن‌ها گفته می‌شود که در محیط خاصی قرار می‌گیرند و فقط بخشی از آن‌‌ها مشاهده می‌شومد.

مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره توکار و همچنین زیبایی ظاهری آن باعث می‌شود تا افراد بسیاری تصمیم به خرید این محصول بگیرند.

اگر قصد خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره توکار را دارید، بهتر است در ابتدا به عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره توکار نگاه کنید و در نهایت فرایند ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره توکار را انجام دهید.

قطعا با نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره توکار در محیط می‌توانید تغییراتی فوق‌العاده ایجاد کنید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره روکار

اگر به دنبال یک پارتیشن زیبا و در عین حال با کیفیت هستید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره روکار برای شما بسیار مناسب است. با نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره روکار می‌توانید زیبایی دکوراسیون را دو برابر کنید.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره روکار نسبت به هزینه ساخت و ساز کمتر است؛ همین موضوع نیز باعث شده تا افراد بسیاری متقاضی ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره روکار باشند.

اگر تصمیم به خرید دارید؛ بهتر است ابتدا عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره روکار را مشاهده کنید تا با این محصول بیشتر آشنا شوید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ضد گلوله

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ضد گلوله یکی از خاص‌ترین و در عین حال با کیفیت‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار است که معمولا از شیشه سکوریت چند لایه ساخته می‌شود. در واقع می‌توان گفت شیشه‌های به کار رفته در این نوع پارتیشن از دو یا چند لایه شیشه سکوریت تشکیل شده اند که با یک لایه پلیمر به هم متصل شده‌اند. این لایه پلیمر به استحکام و مقاومت شیشه در برابر ضربه و گلوله کمک می‌کند.

اگر در حال برنامه‌ریزی برای سفارش یک پارتیشن خاص هستید و می‌خواهید محصولی را تهیه کنید که از از افراد در برابر حملات مسلحانه محافظت کند، خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ضد گلوله می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

گفتنی است که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ضد گلوله به دلیل استفاده از شیشه سکوریت نسبت به نمونه‌های معمولی‌تر و ساده‌تر کمی بیشتر است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ثابت

اگر به دنبال یک پارتیشن تک جداره اداری خاص هستید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ثابت را به شما توصیه می‌کنیم. این دسته پارتیشن‌های خاص پس از نصب ثابت باقی می‌مانند و امکان جابه‌جایی‌شان وجود ندارد. به همین دلیل است که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ثابت نسبت به سایر پارتیشن‌های قابل تحرک کمتر است.

اگر مناسب بودن قیمت پارتیشن تک جداره برای شما مهم است، می‌توانید همین حالا جهت خرید این محصول فوق‌العاده با متخصصان ما تماس حاصل کنید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره متحرک

پارتیشن اداری تکجداره دارای تنوع بالایی است. یکی از این پارتیشن‌های بسیار محبوب که در سالیان اخیر با استقبال گسترده مردم روبه‌رو شده، پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره متحرک می‌باشد.

این پارتیشن تکجداره نسبت به نمونه‌های ساده‌تر قابلیت‌های بیشتری دارد و پس از نصب در صورت نیاز می‌توان آن را جابه‌جا کرد. همین موضوع نیز بر روی افزایش قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره متحرک تاثیر گذاشته است. بنابراین اگر قصد خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره متحرک را دارید باید هزینه بالاتری را برای سفارش این محصول در نظر بگیرید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره آلومینیومی

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره آلومینیومی برای مناسب تمامی کسانی است که می‌خواهند پارتیشنی با پانل‌های شیشه و آلومینیوم خریداری کنند. گفتنی است که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره آلومینیومی نسبت به پارتیشن‌های معمولی بسیار بیشتر است؛ اما این موضوع هیچ تاثیری بر روی تعداد متقاضیان برای خرید این محصول نگذاشته است.

اگر قصد ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره آلومینیومی را دارید، توصیه می‌شود در ابتدا عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره آلومینیومی را مشاهده کنید و سپس به تکمیل فرایند ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره آلومینیومی بپردازید.

اگر مجموعه ما را برای خرید پارتیشن انتخاب کنید، در زمینه نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره آلومینیومی نیز می‌توانیم به شما کمک کنیم.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات را به تمامی کسانی که می‌خواهند یک فضای کاملا خصوصی برای پیشبرد اهداف کاری خود بسازند، توصیه کنیم.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات نسبت به پارتیشن‌های رنگی متفاوت است. دلیل این امر را می‌توان بالا بودن تقاضا برای خرید پارتیشن‌های مات دانست. کافی است یک بار به عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات نگاه کنید تا شیفته این محصول شوید و تصمیم بگیرید هر چه سریع‌تر برای ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات اقدام کنید.

جالب است بدانید که متخصصان ما در زمینه نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات می‌توانند به شما عزیزان بسیار کمک کنند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کشویی

اگر به دنبال یک پارتیشن با کیفیت و مرغوب هستید که از طرح زیبایی برخوردار باشد، خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کشویی را به شما توصیه می‌کنیم.

برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های ظاهری این محصول کافی است به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کرده و عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کشویی را مشاهده کنید.

قطعا پس از مشاهده عکس پارتیشن نام برده این سوال در ذهن شما شکل خواهد گرفت که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کشویی چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت این محصول با توجه به اندازه، کیفیت، طرح و رنگ و … متفاوت است. البته لازم است تا هزینه‌ای را هم بابت نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کشویی کنار بگذارید.

اگر قصدتان برای خرید این محصول جدی است توصیه می‌کنیم با متخصصان ما برای ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کشویی تماس بگیرید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره open office

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره open office بیشتر مناسب افراد خاص پسند است. لازم است بدانید که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره open office به دلیل جذابیت بالای آن زیادتر از نمونه‌های معمولی است اما این موضوع هیچ تاثیری بر روی کاهش ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره open office نگذاشته است.

در واقع می‌توان گفت افراد بسیاری پس از مشاهده عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره open office شیفته این محصول می‌شوند و تصمیم می‌گیرند با نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره open office در محل دلخواه خود تغییرات لازم را ایجاد کنند.

 

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس – سری پروفیت

پارتیشن شیشه‌ای تک جداره با فریم لس سری پروفیت، یک گزینه شیک و عالی برای تقسیم‌بندی فضاها در محیط‌های مختلف اداری و تجاری است. این نوع پارتیشن با نداشتن فریم و دارا بودن شیشه‌های شفاف، تطبیق انعطاف‌پذیری و زیبایی را در یکپارچه‌ای منحصر به فرد ارائه می‌دهد. سری پروفیت از پارتیشن‌های شیشه‌ای تک جداره با فریم لس به شما امکان می‌دهد فضاها را به آسانی جدا کرده یا ترکیب کنید.

این پارتیشن‌ها با استفاده از شیشه سکوریت شفاف ساخته شده‌اند که از لحاظ ایمنی بسیار برتر هستند. علاوه بر این، دارای شفافیتی بالا نیز هستند که نوردهی مناسبی به فضا ارائه می‌دهند و ایجاد حس فضای باز را تقویت می‌کنند.

پارتیشن‌های سری پروفیت با طراحی زیبا و شکیل، می‌توانند به دکوراسیون داخلی فضا جلوه‌ای خاص و مدرن ببخشند. از آنجایی که قابلیت ترکیب و جدا کردن فضاها را دارند، می‌توانند به تنظیم فضا و تغییرات در طراحی داخلی کمک کنند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره بلند از کف تا سقف

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره بلند از کف تا سقف

در سالیان اخیر با متقاضیان بسیاری روبه‌رو شده است. دلیل این امر را می‌توان کیفیت بالا و کاربردی بودن این پارتیشن دانست. البته لازم است بدانید قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره بلند از کف تا سقف نیز نسبت به هزینه‌های لازم برای ساخت و ساز مجدد کمتر است.

به همین دلیل نیز افراد بسیاری در پی ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره بلند از کف تا سقف هستند و پس از مشاهده عکس پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره بلند از کف تا سقف تصمیم می‌گیرند که با نصب این محصول در محل دلخواه خود تغییرات لازم را ایجاد کنند.

اگر شما نیز علاقه‌مند به نصب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره بلند از کف تا سقف هستید، متخصصان ما می‌توانند در این زمینه به شما بسیار کمک کنند.

 

پارتیشن اداری شیشه‌ای تکجداره (فریم لس) با شیشه سکوریت مات یا طرح‌دار

پارتیشن اداری شیشه‌ای تک‌جداره (با فریم لس) با شیشه سکوریت مات یا شیشه با طرح دار ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. این نوع پارتیشن با شیشه سکوریت مات یا شیشه با طرح‌های خاص ساخته می‌شود و به محیط اداری جذابیت خاصی اضافه می‌کند. این پارتیشن‌ها معمولاً برای ایجاد مناطق جداگانه در فضای اداری استفاده می‌شوند. آن‌ها به معماری داخلی زیبایی می‌افزایند و همچنین امکان ایجاد حریم خصوصی برای افراد را فراهم می‌کنند.

از ویژگی‌های منحصر به فرد این پارتیشن‌ها می‌توان به شیشه سکوریت مات با مقاومت بالا و طرح‌های خاص که به دیزاین اداری یک جلوه خاص می‌دهد، اشاره کرد. این پارتیشن‌ها از یک طراحی شیشه‌ای منحصر به فرد بهره می‌برند که در عین زیبایی، حریم خصوصی و نوردهی مناسب را تضمین می‌کنند. این نمونه از پارتیشن‌ها را می‌توانید از فروشگاه دکوتاپ با برترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید.

 

پارتیشن شیشه ای تک جداره (فریم لس) با شیشه سکوریت شفاف

استفا‌ده از پارتیشن شیشه‌ای تک‌جداره (با فریم لس) با شیشه سکوریت شفاف، یکی از رویکردهای مناسب برای جدا کردن فضاها در محیط‌های اداری و تجاری است. این نوع پارتیشن با استفاده از شیشه‌های سکوریت شفاف تولید می‌شود که به فضا جلوه‌ای خاص اضافه می‌کند. شیشه سکوریت شفاف دارای مقاومت فیزیکی بسیار بالا است و در صورت شکستن، به تعداد قطعات کوچک‌تر و بی‌خطر تبدیل می‌شود، این ویژگی از نظر ایمنی بسیار حائز اهمیت است.

همچنین شفافیت این پارتیشن‌ها به نوردهی مناسب فضا کمک  و از ایجاد حس فضای بسته جلوگیری می‌کند. از این ‌رو، پارتیشن شیشه‌ای با شیشه سکوریت شفاف معمولاً در محیط‌هایی که ارتباط بین افراد و نوردهی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار هستند، استفاده می‌شود.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کوتاه

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کوتاه یک محصول خاص با قیمت مناسب است که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شود، به همین دلیل نیز طرفداران بسیار زیادی دارد.

مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کوتاه و همچنین کیفیت بالای این محصول باعث شده تا افراد بسیاری در سراسر جهان تصمیم بگیرند برای تقسیم‌بندی فضای خود از این پارتیشن استفاده کنند.

اگر شما نیز قصد خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کوتاه را دارید و می‌خواهید با پرداخت هزینه‌ای مناسب یکی از بهترین پارتیشن‌های بازار را سفارش دهید، مراجعه به مجموعه ما می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کرکره دار

خاص بودن پارتیشن برای بسیاری از افراد مهم است‌. به همین دلیل نیز سعی می‌کنند با پرداخت هزینه‌ای بیشتر بهترین‌ها را خریداری کرده و با استفاده از آن تفاوت‌های دلخواه را در محیط ایجاد کنند.

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کرکره دار یکی از این محصولات فوق‌العاده است که بیشتر به دلیل داشتن پانل‌های کرکره‌ای نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته است.

این پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره به دلیل برخورداری از حالت کرکره‌ای به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز نور را در محیط تنظیم کرده و تغییرات دلخواه را به وسیله تغییر نور ایجاد کنید. این ویژگی را می‌توان یکی از مهم‌ترین دلایل خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کرکره دار دانست. با این وجود افراد بسیاری پس از اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره کرکره دار تصمیم می‌گیرند تا پارتیشن‌های ارزان‌تری را برای خرید انتخاب کنند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره رنگی

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره رنگی بیشتر مناسب کسانی است که دوست دارند یک فضای گرم و صمیمی در محیط کار یا منزل خود ایجاد کنند. این پارتیشن‌ها به دلیل تنوع رنگ ظاهری متفاوت به دکوراسیون فضای کاری یا منزل مسکونی شما می‌بخشند. بنابراین اگر به دنبال یک محصول دکوراتیو هستید، تهیه این نوع پارتیشن می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

توجه داشته باشید که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره رنگی بسته به نوع، امکانات اضافه، اندازه و سایز، قابلیت تحرک و ... متفاوت است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ریلی

اگر قصد خرید پارتیشن شیشه ای اداری تکجداره را دارید و می‌خواهید یک پارتیشن متفاوت را برای نصب انتخاب کنید، بهترین گزینه برای شما پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ریلی است.‌

این پارتیشن همان گونه که از نامش نیز پیدا است حالت ریلی دارد به همین دلیل نیز با متقاضیان بسیاری روبه‌رو است و افراد بسیاری برای خرید آن به بازار مراجعه می‌کنند.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ریلی بیشتر مناسب کسانی است که به تغییر زاویه نور در محیط بسیار توجه می‌کنند و دوست دارند هر وقت که بخواهند تغییرات زیادی در محیط ایجاد کنند.

البته قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره ریلی در مقایسه با امکانات بسیاری که دارد، مناسب است و همچنین موضوع نیز انگیزه‌ها را برای خرید بیشتر می‌کند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره متحرک

اگر ترسی از افزایش قیمت پارتیشن شیشه ای اداری تک جداره ندارید و به دنبال یک محصول با امکاناتی بسیار بالا هستید، خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره متحرک را امتحان کنید.

این محصول همان گونه که از نامش نیز پیدا است که به دلیل قابلیت تحرک توانسته است مسیر پیشرفت را طی کند‌.

نوع و مدل متنوع این دسته پارتیشن‌ها و همچنین قابلیت جابه‌جایی‌شان موجب افزایش تقاضا برای خرید شده است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات شونده

پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره مات شونده محصولی خاص و در عین حال زیبا است که به دلیل دارا بودن شیشه‌هایی با قابلیت مات شدن بسیار بولد شده است‌. این پارتیشن بیشتر مناسب کسانی است که می‌خواهند با استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای یک فضای کاملا خصوصی را در محیط کار یا منزل خود بسازند.

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات شونده در سالیان اخیر بسیار متقاضی یافته است. این افراد ابتدا از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره مات شونده اطلاع یافته و سپس فرایند خرید را به پایان می‌رسانند. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با متخصصان ما تماس بگیرید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره نیمه بلند

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره نیمه بلند بیشتر مناسب افراد خوش ذوق و خوش سلیقه است که می‌خواهند فضای محیط را به سبک‌های دلخواه خود تغییر دهند. این پارتیشن همان گونه که از نامش نیز پیدا است در اندازه متوسط ساخته می‌شود. به همین دلیل نیز قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره نیمه بلند بسیار مناسب است.

تنوع طرح و رنگ این محصول دست خریداران را در هنگام انتخاب کاملا باز می‌گذارد تا بتوانند از میان مدل‌های موجود بهترین را انتخاب کنند. توصیه می‌شود با دریافت مشاوره از مجموعه ما که به عنوان بهترین تولیدی پارتیشن در تهران نیز از آن یاد می‌شود، یک تصمیم محصول بهتر انتخاب و خریداری کنید.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره فریم لس

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره فریم لس برای تمامی کسانی که می‌خواهند فضای خود را تنها با شیشه پارتیشن‌‌بندی کنند لازم و ضروری است. این پارتیشن بسیار خاص به گونه‌ای طراحی می‌شود که به غیر از شیشه از متریال دیگری در ساخت آن بهره برده نشود.

ظرافت و خلاقیت به کار رفته در ساخت این محصول موجب افزایش قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره فریم لس نسبت به محصولات ساده می‌شود.

خوشبختانه باید بگوییم متخصصان ما در زمینه نصب ارزان پارتیشن اداری فریم لس می‌توانند به شما عزیزان بسیار کمک کنند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره هوشمند

یکی از زیباترین و خلاقانه‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار که توانسته در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گیرد، پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره هوشمند نام دارد. این محصول فوق‌العاده به قدری زیبا و پیشرفته است که افراد بسیاری را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است.

آن دسته از دوستانی که سلیقه خاصی دارند، می‌توانند با خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره هوشمند احساس رضایت داشته باشند.

البته باید بدانید که قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره هوشمند نسبت به پارتیشن اداری سکوریت و سایر پارتیشن‌های معمولی‌تر بازار بیشتر است.

 

پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره فریم دار

خرید پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره فریم دار بیشتر مناسب کسانی است که به دنبال یک پارتیشن شیشه‌ای با فریم آلومینیوم هستند. این محصول علاوه بر زیبایی استحکام بالایی نیز دارد به همین دلیل نیز بسیار پرطرفدار شده است.

آنچه که باعث تمایز این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه شده است، مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره فریم دار نسبت به نمونه‌های مشابه است.

 

میز اداری کارمندی با پارتیشن شیشه ای تک جداره

میزهای اداری کارمندی ساخته شده با استفاده از پارتیشن، میزهایی زیبا و در عین حال با کیفیت و مرغوب هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع ساخته می‌شوند، به همین دلیل نیز طرفداران بسیاری را در بازار توانسته‌اند به خود اختصاص دهند و تقریبا با هر سبک دکوراسیونی تطابق می‌یابند.

خرید میز اداری کارمندی با پارتیشن شیشه ای تک جداره برای گوشه‌ای از محل کارتان می‌تواند یک تصمیم فوق‌العاده باشد. قبل از قطعی شدن این تصمیم بهتر است با متخصصان ما تماس گرفته و از آخرین قیمت میز اداری کارمندی با پارتیشن شیشه ای تک جداره اطلاع یابید.

 

مزایای پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره چیست؟

حالا که می‌دانید، پارتیشن شیشه ای تک جداره چیست؛ خوب است نیم نگاهی نیز به مزایای این محصول داشته باشید.

این پارتیشن یکی از زیباترین پارتیشن‌های بازار است که در وزن‌های کم ساخته می‌شود. به همین دلیل نیز می‌توان آن را به راحتی جابه‌جا کرد. قیمت در نظر گرفته شده برای خرید این محصول بسیار مناسب می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا افراد بسیاری به فکر تهیه این محصول باشند.

این پارتیشن همچنین می‌تواند از نفوذ آلودگی صوتی و حرارت به محیط جلوگیری کند.

 

معایب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره چیست؟

استفاده از متریال شیشه در پانل‌های این محصول باعث شده تا پارتیشن‌های شیشه‌ای مقاومت چندانی در برابر ضربه نداشته باشند و در صورت وارد شدن ضربه‌های محکم دچار آسیب و شکستگی شوند. این محصول همچنین نصب سخت و حساسی دارد.

به همین دلیل نیز هزینه در نظر گرفته شده برای نصب آن نسبت به قیمت نصب پارتیشن ام دی اف بیشتر است. علاوه بر موارد ذکر شده باید بگوییم که تمامی پارتیشن‌های شیشه‌ای نیاز به مراقبت‌های خاص دارند.

مزایا و معایب پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره
مزایامعایب
افزایش روشنایی فضاکاهش حریم خصوصی
بهینه‌سازی فضای داخلیعایق صوتی نامناسب
بهبود تعامل کارکنان
جلوه مدرن و زیبا
طول عمر بالا و ماندگاری مطلوب

 

انواع شیشه مورد استفاده در پارتیشن کدام است؟

در ساخت پارتیشن از شیشه‌های متنوعی استفاده می‌شود که مهم‌ترین این شیشه‌ها عبارتند از شیشه مات، سکوریت، ساده، طرحدار، لمینت و رنگی.

توجه داشته باشید که قیمت در نظر گرفته شده برای خرید پارتیشن‌های ساخته شده با هر یک از این شیشه‌ها متفاوت است.

 

ویژگی‌های استفا‌ده از  شیشه شفاف در پارتیشن‌های شیشه‌ای

برخی از ادارات نیاز دارند تا کارکنانشان با یکدیگر در تعامل باشند. از همین رو، بهره‌گیری از شیشه‌های شفاف نیز در پارتیشن‌های اداری مورد توجه قرار گرفته است. برخی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از شیشه شفاف در پارتیشن‌های اداری عبارت‌اند از:

·         روشنایی طبیعی: شیشه شفاف اجازه ورود نور طبیعی به فضا را می‌دهد، که می‌تواند فضا را روشن‌تر و دوستانه‌تر سازد.

·         افزایش تجربه‌ کاربری: شیشه شفاف به کاربران اجازه می‌دهد تا از ارتباط سازنده با محیط و افراد دیگر لذت ببرند، که می‌تواند محیط کاری را بهینه‌تر کند.

·         احترام به حریم خصوصی: استفاده از شیشه شفاف به افراد اجازه می‌دهد تا در محیط کاری حضور داشته باشند و از ارتباط بصری با دیگران برخوردار شوند، در عین حال حریم خصوصی خود را نیز حفظ کنند.

·         تقسیم و انتخاب فضای بهینه: شیشه شفاف به طراحان امکان می‌دهد تا بخواهند فضاها را به چند بخش تقسیم کنند و در عین حال به تصمیم بگیرند که کدام قسمت از فضا باید شفاف و قابل دسترس باشد.

·         طراحی مدرن و زیبا: شیشه شفاف به فضا زیبایی فوق‌العاده‌ای می‌بخشد و می‌تواند به تزیین داخلی فضا کمک‌کننده باشد.

·         تعمیر و نگهداری آسان: شیشه‌ها به راحتی قابل تمیزکاری بوده و نیاز به نگهداری و تعمیرات با هزینه‌ای کم دارند.

·         کاربرد در ارائه اطلاعات: برخی از پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانند به عنوان تابلوهای اطلاعاتی برای نمایش اطلاعات مفید و تبلیغاتی استفاده شوند.

 

قیمت پارتیشن اداری شیشه‌ای تکجداره

قیمت پارتیشن اداری شیشه‌ای تکجداره توسط عوامل متعددی تحت تأثیر قرار می‌گیرد. برخی از عوامل تاثیرگذار عبارت‌اند از:

 • ابعاد و اندازه: اندازه و ابعاد پارتیشن شیشه‌ای می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت تأثیر بگذارد. پارتیشن‌های بزرگ‌تر و با شیشه‌های ضخیم‌تر ممکن است گران‌تر باشند.
 • نوع شیشه: نوع شیشه مورد استفاده نیز تأثیرگذار است. شیشه‌های مات، شیشه‌های دوجداره (دو شیشه با فضای هوایی در وسط) و شیشه‌های ایمنی معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 • جنس فریم: جنس فریم پارتیشن نیز اهمیت دارد. از جنس‌های مختلفی مانند آلومینیوم، استیل، چوب و غیره تولید می‌شوند و هر کدام قیمت‌های مختلفی دارند.
 • طراحی و استایل: طراحی و استایل پارتیشن نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد. پارتیشن‌های با طراحی های ساده تر ممکن است ارزان‌تر باشند.
 • نصب و نگهداری: هزینه نصب و نگهداری پارتیشن نیز می‌تواند به قیمت اضافه شود.
 • مارک و کیفیت: مارک و کیفیت تولید کننده نیز می‌تواند بر قیمت تأثیرگذار باشد. محصولات از شرکت‌های معروف و با کیفیت بالاتر ممکن است گران‌تر باشند.

 

طول عمر پارتیشن شیشه‌ای چقدر است؟

طول عمر پارتیشن‌های شیشه‌ای متفاوت است و نمی‌توان گفت که تمامی پارتیشن‌های ساخته شده از شیشه طول عمر یکسانی دارند. به طور کلی می‌توان گفت طول عمر پارتیشن‌های شیشه‌ای بسته به جنس و کیفیت شیشه و پروفیل، نحوه نصب و همچنین نگهداری و مراقبت مشخص می‌شود.

آن دسته از پارتیشن تک جداره و دوجداره شیشه‌ای که از متریال با کیفیت‌تر و مرغوب‌تری ساخته شده‌اند، معمولا طول عمر بیشتری دارند. به همین دلیل نیز توصیه می‌شود برای خرید پارتیشن حتما از متخصصان خبره و توانا که محصولاتی با کیفیت را به فروش می‌گذارد، کمک بگیرید تا بتوانید محصولی با طول عمر بالا بخرید.

 

آیا امکان درج لوگو و تصویر برند بر روی شیشه پارتیشن اداری وجود دارد؟

برخی از افراد به هر دلیلی دوست دارند بدانند که آیا می‌توان لوگو یا تصویر برند خود را بر پارتیشن چاپ کرد یا خیر؟

در پاسخ باید بگوییم که بله این کار به چندین روش مختلف انجام می‌گیرد. این روش‌ها عبارتند از چاپ سیلک، انتقال حرارتی و چاپ دیجیتال.

در چاپ سیلک طرح مورد نظر با استفاده از یک شابلون روی شیشه چاپ می‌شود. در روش انتقال حرارتی طرح مورد نظر روی یک فیلم چاپ شده و سپس با استفاده از حرارت روی شیشه منتقل می‌گردد.

در روش آخر با چاپ دیجیتال نیز طرح مورد نظر را با استفاده از یک پرینتر دیجیتال بر روی شیشه چاپ می‌کنند.

 

خرید ارزان پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره در تهران

یکی از بهترین راهکارهای موجود برای کاهش قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره انتخاب مجموعه‌هایی است که محصولات خود را با قیمتی کمتر می‌فروشد. البته توجه به حفظ کیفیت در عین قیمت مناسب نیز ضروری است.

سالیان سال است که مجموعه ما با نام تجاری دکوتاپ به فروش انواع پارتیشن با کیفیت و مرغوب با قیمتی مناسب پرداخته است. به گونه‌ای که افراد بسیاری از آن به عنوان بهترین مجموعه برای خرید ارزان پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره در تهران یاد می‌کنند.

 

مراحل نصب کردن پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای تکجداره یکی از پارتیشن‌های اداری بسیار مرغوب هستند که معمولا از یک صفحه شیشه‌ای و یک فریم آلومینیومی ساخته می‌شود. این پارتیشن‌ها به دلیل زیبایی، استحکام و سهولت بسیار محبوبیت دارند. نصب پارتیشن اداری شیشه‌ای تکجداره طبق مراحل زیر پیش می‌رود.

آماده سازی محل نصب

اولین مرحله مخصوص آماده سازی محل نصب پارتیشن است. برای این کار ضروری است ابتدا محل نصب پارتیشن را اندازه‌گیری کرده و سپس محل قرارگیری ستون‌ها، دیوارها و سایر اجسام ثابت را مشخص کنید. ناگفته نماند که در این مرحله همچنین باید محل نصب درب‌ها و پنجره‌ها نیز مشخص گردد.

 نصب فریم های آلومینیومی

پس از آماده سازی محل نصب، نوبت به نصب فریم‌های آلومینیومی است. جهت نصب این فریم‌ها از مته و پیچ استفاده کنید تا اتصال به درستی و با استحکام بالا انجام گیرد.

 نصب شیشه

بعد از اینکه نصب فریم‌های آلومینیومی انجام گرفت، نوبت به نصب شیشه است. شیشه را با استفاده از واشرهای مخصوص در محل‌های مشخص شده قرار می‌گیرد.

 نصب درب‌ها و پنجره‌ها

اگر پارتیشن شما دارای درب یا پنجره است پس از نصب شیشه باید عمل جاگذاری درب‌ها و پنجره‌ها را با استفاده از لولا و پیچ در محل های مشخص شده انجام دهید.

نصب یراق آلات

یراق آلات مورد نیاز برای پارتیشن‌های شیشه‌ای تکجداره شامل لولا، قفل، دستگیره و غیره است.

در مرحله آخر نیاز است تا یراق آلات مورد نیاز برای پارتیشن را نصب کنید.

قیمت و خرید پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره دکوتاپ

_

به طور کلی، عامل زیادی می‌توانند قیمت پارتیشن شیشه‌ای تکجداره را تحت تأثیر قرار بدهند. شما می‌توانید خرید پارتیشن اداری شیشه‌ای تکجداره را از مجموعه پارتیشن اداری دکوتاپ انجام دهید. همچنین جهت استعلام قیمت نیز قادر خواهید بود تا به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید.

تماس با دکوتاپ

جهت سفارش محصولات و خدمات دکوتاپ لطفا با شماره زیر تماس بگیرید یا از طریق بخش تماس با ما فرم مربوطه را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

سوالات متداول

پارتیشن اداری شیشه‌ای تکجداره چه ویژگی‌هایی دارد که آن را به یک انتخاب مناسب برای محیط‌های اداری می‌کند؟

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای تکجداره باعث ایجاد فضایی با حریم خصوصی بالا می‌شوند و این نکته از مهم‌ترین ویژگی‌های آنان است.

 

چه مواردی را برای نصب و نگهداری پارتیشن‌های شیشه‌ای تکجداره باید در نظر گرفت؟

نصب و نگهداری پارتیشن‌های شیشه‌ای تکجداره نیاز به دقت بالایی دارد. برای نصب صحیح، نیاز به کمک‌گیری از یک متخصص می‌باشد. همچنین، تمیزکاری منظم برای حفظ شفافیت و زیبایی شیشه‌ها ضروری است.

پارتیشن‌های شیشه‌ای تکجداره چه تأثیری بر تعامل اجتماعی و ارتقاء محیط‌های اداری دارند؟

پارتیشن‌های شیشه‌ای تکجداره با ایجاد شفافیت و امکان دیدن همکاران دیگر، امکان تعامل اجتماعی را فراهم می‌کنند. این امر ایجاد فضای باز و ارتقاء تبادل اطلاعات و ارتباط بین اعضای تیم را تسهیل می‌کند و در نهایت باعث افزایش بهره‌وری و تعامل سازمانی خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *